Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyenkor érdemes rákérdezni? L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyenkor érdemes rákérdezni? L

Figyelt kérdés

Több héten keresztül csevegtem egy fiúval. Nagyon jól kijöttünk minden téren. Netes ismerkedés amúgy. Kölcsönösen kerestük egymást. Volt, hogy 3 napig nem írt. Aztán újra. Rendes srác egyébként. Elég közel kerültünk egymáshoz. Másfél hete nem jelentkezik. Nem volt egyoldalú a dolog, illetve el is van foglalva, ígt gondoltam majd ír ha akar, lesz ideje. Csakhogy ennek másfél hete...


Lájkolgat fb-on, de nem keres. Érdemes rákérdezni, hogy most mi van, vagy hagyjam és kész?


2016. máj. 24. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mintha rólam lenne szó, csak én vagyok a srác. :D Velem az volt, hogy hiába chateltem a lánnyal, nem nagyon volt érdeklődő. Plusz olyanokat írt hogy nem akar senkitől semmit, mert most neki jók az egyéjszakások az ismerőseivel... Előtte itt el leveleztünk szépen olyan kis aranyos volt, ha nem tudtam neki válaszolni pár napig, akkor még írt egy másik érdeklődő levelet. :) de miután áttértünk fecebookra, azóta semmi nem olyan.

Am pont tegnap rám írt, el is csodálkoztam rajta, azt hittem már totál nem érdeklem. Válaszoltam neki rá pár órára, de ő még nekem azóta se, de posztolgat...

2016. máj. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Na igen, szar ez a távolság. Én most úgy jártam/járok (pedig nem lakunk messze, és nekem rugalmas a munkám, tudnék menni akár hétköznap is), hogy bár szingli a hölgy, de komolyan mondom amíg barátja volt többet írt, mint most :D

Az eszem persze tudja, hogy nyilván nem érdeklem, mint férfi, meg azt is, hogy csak akkor ír rám, ha más dolga nincs. Pl volt egy időszak, amikor halálra dicsért apróságokért, magától mesélt többet, szóval érezhetően lelkesebb volt velem. Az utóbbi két hétben meg kaptam tőle talán két levelet, a legutóbbi válaszomat pedig még csak el sem olvasta, noha 3 napja megkapta. Miközben persze aktívkodik közösségi médiában, ezt látom, hiszen az új Messengernek köszönhetően azt is meg lehet különböztetni, hogy konkrétan megnyitotta az appot, vagy csak azért jelzi elérhetőnek mert a háttérben futó app internethez jutott - és bizony többször látni a kis zöld pöttyöt este a neve mellett. Szóval a végkifejlet világos, de egyelőre még nem akarom/tudom elengedni.


Remélem kérdező a te kiszemeltednek valami prózai oka van csak a hallgatásra :) Találkozzatok minél hamarabb!

2016. máj. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
A válasz: Elfoglalt nagyon az utóbbi időben.
2016. máj. 24. 21:27
 14/14 anonim ***** válasza:
Enni,fbozni,aludni van? sajnalom:(
2016. máj. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!