Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a pasik, hogy a nőknek nincsenek társkeresési problémái?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek, akik már sok éve szinglik, vagy még szűzek, és nekem se nagyon jön össze semmi, már több, mint 2 éve.


Nem vagyok valami jó csaj, de azért bányarém sem, szokott néha olyan lenni, akinek tetszem, de aztán mindig az van, hogy eltűnnek pár beszélgetés után, nem nagyon válaszolnak, elhívnak találkozni, és utána kopnak le, stb, de a lényeg, hogy nem kellek senkinek sem.

Még mielőtt valaki megjegyezné, én is szoktam keresni a másikat meg érdeklődni, de akkor még annyira se kíváncsiak rám.


Az elmúlt időszakban egy olyan srác volt, aki járni akart velem, de egy pszichopata volt, abból pedig köszönöm, de nem kérek.


Mi lehet velem a probléma?

20N


2016. máj. 25. 13:57
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
34%
nekik csak annyi a bajuk hogy nem kapják meg az alfamacsót! nekik csak ki kell választani kivel jönnek össze ennyi!
2016. máj. 25. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Rohadtul nem így van, a csúnya pasiknak se kellek.
2016. máj. 25. 14:11
 13/38 anonim ***** válasza:
23%
én meg még a ronda nőknek se kellek! és akkor mi van? van az életben más jó dolog is mint a párkapcsolat
2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
51%

#7:

Jó szex nélkül nem is működik jól egy kapcsolat :-P


#5:

Nem kondizok, diplomám sincs, pénz sem vet fel, mégis vannak nők akiknek kellek ;-)


Kérdező:

Azon kívül, hogy nem vagy bányarém milyen jó tulajdonságod van? Mert tudod a gond ott lehet, hogy semmi más preferenciát nem állítottál magadról, csak a külsődet. Az pedig hidd el - bármennyire is ez a köztudat - nem elég egy párválasztáshoz :-P Mi férfiak is szeretünk azért ennél egy kicsit többet kapni egy kapcsolatban mint, hogy a párunk nem egy bányarém :-P

2016. máj. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
Hát elég unalmasnak tartom magamat. :/
2016. máj. 25. 14:14
 16/38 anonim ***** válasza:

#15:

Ha meg tudod, hogy mi a gond veled, akkor miért nem változtatsz rajta?

2016. máj. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:
Mert ilyen a személyiségem. Ez olyan, mint amikor valakit túl jófiúnak találnak.
2016. máj. 25. 14:16
 18/38 anonim ***** válasza:
14%

Látod neked ennyi a problémád: "A csúnya pasiknak se kellek".

Hú de nagy gond, oda ne rohanjak. Komolyan mondom, ha ennyi választana el engem a boldogságtól sírnék örömömben férfiként. Mert nem lenne más dolgom csak nekiállni tornászni és szép alakot formálni magamnak.

De várj, nekem férfiként nem elég okosnak, jó kinézőnek lennem; mert amikor megismerkedem valakivel az jön egyből: "bocsi, csak beszélgetni szeretnék veled"; (mert nem 30 éves vagyok, aki már 200 ezreket keres, hanem egyszerű diák még)...

Na és ez olyan dolog, amin nem tudsz egy ideig változtatni (amíg el nem végzed a sulit). Vannak olyan emberek, akik olyan szegény sorba születtek, hogy komolyabb suliba se járhatnak, mert egyből dolgozniuk kell. Szegények már offok a nők szemében, mert "nem feltörekvő emberek". Ők pedig sose várnák el ugyanezt a nőktől...

2016. máj. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
47%

#17:

A személyiséget is lehet formálni ...

2016. máj. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:
Lehet formálni, de nem akármennyit.
2016. máj. 25. 14:18
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!