Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért gondolják a pasik, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolják a pasik, hogy a nőknek nincsenek társkeresési problémái?

Figyelt kérdés

Sok olyan lányt ismerek, akik már sok éve szinglik, vagy még szűzek, és nekem se nagyon jön össze semmi, már több, mint 2 éve.


Nem vagyok valami jó csaj, de azért bányarém sem, szokott néha olyan lenni, akinek tetszem, de aztán mindig az van, hogy eltűnnek pár beszélgetés után, nem nagyon válaszolnak, elhívnak találkozni, és utána kopnak le, stb, de a lényeg, hogy nem kellek senkinek sem.

Még mielőtt valaki megjegyezné, én is szoktam keresni a másikat meg érdeklődni, de akkor még annyira se kíváncsiak rám.


Az elmúlt időszakban egy olyan srác volt, aki járni akart velem, de egy pszichopata volt, abból pedig köszönöm, de nem kérek.


Mi lehet velem a probléma?

20N


2016. máj. 25. 13:57
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
90%

Kedves galamb sándor


Gondoltam szólok, hogy ne fáraszd magad privát üzenet küldéssel, mert letiltottalak.

2016. máj. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
53%

Úgy van, ahogy az első írta. Szexet könnyebb találnia egy nőnek, de valljuk be, ha a pasik nem akarnának mindent megdugni ami megmozdul, akkor ez sem lenne könnyebb... Én 5 évig nem tudtam olyan normális férfit találni, aki nem csak szexet akart vagy nem volt egy idióta, pedig szép nőnek tartanak, sokat ismerkedtem abban az 5 évben. De nem találtam épkézláb embert, és nem azért, mert válogatós voltam. Olyan pasikkal randiztam, hogy visszatekintve kimeredt szemekkel, szörnyülködve rázom a fejemet és inkább bár ne emlékeznék rájuk.

Az a helyzet, hogy nehéz megtalálni azt, aki tényleg az emberhez való. Vonzalom KELL, mert anélkül mi értelme van? De puszta vonzalommal boldog párkapcsolat még nem született. Kell az egy hullámhossz, kell a másik fasszságainak tolerálására való készség, kell a szeretet, a törődés. Oda-vissza. És találni egy olyan embert, akivel ez működik, nagyon nehéz. Ha férfi, ha nő az ember. Szóval én csak azt tudom javasolni, hogy magadnak akarj tetszeni, ne másnak. Nem kell tökéletes alak egyáltalán, nem kell tökéletes személyiség. Jó frizura, csinos ruhák, ápoltság, ami a külsőt illeti. Nyitottság, mosoly, befogadókészség, kitartás, hogy ne menjen el a kedved az 500. nyomorék után sem, hogy tudd, van neked is valahol egy olyan ember, akivel egymásnak lettetek teremtve. Nem szabad feladni! :)

2016. máj. 26. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
54%

#31:

Hehe! nekem is rendszeresen küld, hol ócsárol, hogy segítségért könyörög :-D


#32:

Végre valaki jól leírta, pacsi :-) De viszont azért az nekem furcsa, ha valaki 5 évig nem talál ... Azért az a másik oldalról is sejtet velemit ;-)

2016. máj. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
53%

# 33

Két rövidebb kapcsolatom volt abban az 5 évben, őket takarja az idióta jelző... :) Szerintem 5 év kifejezetten kevés ahhoz képest, hogy most életem szerelmével vagyok együtt. Ennyi várakozást megért nekem.

2016. máj. 26. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

31. Vagyok.


5 év nem extrém. Nekem is addig tartott találni egy olyan pasit aki nem csak szexre ment, és nem volt se...gfej plusz még passzolunk is.:)

Ha ennyi idő alatt 1 randi sem jön össze na az màr fura.

2016. máj. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
64%

32


Szexet könnyebb találnia a nőknek? Azért az sem mindegy milyen az a szex...


Jó szexet is ugyanannyira nehéz volt mint normális párt találni. Én ugyanis a jó szexet az orgazmussal azonosítom, vagy aktus vagy más módon. Ebben viszont mással nem volt részem az évek alatt, csak azzal az egy férfival akivel a mai napig együtt vagyok, akit 5 évig tartott megtalálni.

2016. máj. 26. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
62%

Kíváncsi vagyok azt miért kell lepontozni, hogy nem volt normális a két ember, akikkel 5 év alatt összejöttem. Ez valakinek miért fáj?! :D

Szánalmas gyökér. :*

2016. máj. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Azoknak a lányoknak nehezebb, akiknek "fiúsabb" lelki vagy szellemi vonásaik vannak=pl nem túl beszédesek, mint a klasszikus cserfes lányok, szeretnek analitikusan gondolkozni stb.

Ezt alá is támasztom. Egy bizonyos százalékban Aspergeres, és félénk lány vagyok (165 cm, 51 kg, 93-62-94) és az elsőként sorolható okok miatt joggal nem kellettem még senkinek, hiába vagyok fizikailag vonzó. Viszont az Asperger általában fiúkra jellemző tulajdonság. Szóval lehet, hogy van benned valami (szellemi, lelki) vonás, ami fiús. Emiatt nehezebb. Lányként írom, hogy az átlagos lányos lányoknak tényleg könnyebb a párkeresés. A fiúknak, férfiaknak és a valamilyen szinten "fiús" lányoknak, nőknek nem.

Tudod miért? Mert a kommunikációs szintje általában alacsonyabb a férfiaknak, meg a férfiasabban gondolkodó, érző nőknek, emiatt nehezebben megy a pártalálás is. Én például egyszerűen nem veszem észre a flörtölés non-verbális jeleit. Talán ez egyszer megváltozik.

22L

2016. máj. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!