Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás pasiként ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás pasiként ugye felejtsem el a vonzó, csinos, jobb helyzetben lévő egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, a vagyoni különbségek sajnos nagyon is számitanak a párkeresésnél. Egy segédmunkás egyáltalán találhat barátnőt? Ha igen, hol?

2016. máj. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
0%
Hmm ja mondjuk az a durva, bár nem tudom hogy mennyire igaz, több férfi szorul diplomával gyárisorra, vagy alja munkára, azért mert nem tud diplomával elhelyezkedni. a Nők többsége érdekesmód ritka, nem is halottam még nagyon arról hogy diplomájával ellentétbe egy szinttel lejeb dolgozna.
2016. máj. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
97%

Azért nem mindegy, hogy annyi az élete az illető pasinak, hogy egész nap betont talicskázik, és ezzel elégedett, vagy van tényleg valami érdembeli szakmája az illetőnek... Én egyetemista vagyok, a barátom szakmát végzett és dolgozik, tök jól elvagyunk, van amihez ő ért jobban, van amiben meg én vagyok jobb. Tervezi továbbképezni magát a szakmájában, és nagyon is értelmes, viszont neki ez a szakma volt az álma, nem akart egyetemet végezni és utána mást dolgozni, neki gyerekkora óta ez volt az álma, ennyi. Nem lesz ettől rosszabb.

Van egy közös haverunk, aki pedig egyetemista, és olyan sötét, mint az éjszaka.

Viszont sok "melós" csak azért az, mert máshova nem vették fel, és magasról tett a tanulásra egész életében, ilyen emberrel nem tudnám elképzelni, hogy bármi legyen köztünk.

2016. máj. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
96%
Nővérem hozzáment egy 8 általánost (+2 gimnázium osztályt) végzett pasashoz. Neki meg két diplomája van. De mondjuk csak azért ment hozzá, mert iszonyú kevés önbizalma van és attól félt, hogy nem talál mást így 30 felé. Amúgy a legnagyobb baj nem is a végzettség különbséggel van, hanem a beállítottsággal. Pl. nővéremet érdekli a színház, de a hapsi max. tuning showra kapható, vagy nővérem olvas, a hapsi meg a sportrovatot olvassa el max. az újságban stb. így kb. közös témájuk se nagyon van. De persze műveletlen paraszt az lehet magasabb végzettséggel is valaki, vagy olvasott, tájékozott, művelt ember, lehet valaki alacsonyabb iskolák után is, csak az általános az az, hogy ezek valahogy egyenesen arányosak a végzettséggel.
2016. máj. 26. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
24%

"Nyilván ezt is tudhatnád, ha Blikken kívül a kezedbe vennél néha valami mást is."

Nagyon fontos volt ezzel a mondattal a felsőbbrendűségérzetedet kihangsúlyozni. Én egyetemistáktól is hallom azt, hogy mire elég egy kevésbé értékes diploma. Sajnos a bulvárlapokat nem olvasom, így nem tudom, hogy a Blikk milyen véleményen van ezzel a témával kapcsolatban. Te biztosan jobban tudod.

Az jó, hogy könnyen talál diplomával állást valaki, az már kevésbé, ha egy szakmát alaposan kitanult ember többet keres nála, mert a szintjéhez képest alacsonyabb színvonalú munkára veszik csak fel. Egy gépészmérnöki karról nem a gyorsétterembe vezet az út, ha megvan a diploma. Csak azért a diplomáért meg is kell szenvedni.

2016. máj. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
35%
En nem vagyok csinos viszont egyetemista. Nem azt mondom hogy nincs olyan egyetemista lany akinel eselyed lenne de nalam biztosan nem volna mert tanult part keresek.
2016. máj. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
69%

Ismerek külföldről egy autószerelőt,aki suliban tanult franciát,csomót felejtett,viszont angolul autodidakta módon megtanult-tv,anime,rádió,stb-. Még ki is jövünk. Na,vele kapcsolatban semmi kifogásom nem lenne,mert szakmája is van,meg némi elképzelése is az életről,hogy mit akar.Viszont ismerek egy házaspárt,a csaj a Corvinuson alapdiplomázott,5 nyelven vakerál,a csávó asztalos,most eladóként dolgozik,de egy szalmaszálat se tett keresztbe azért,hogy asszonkájához mentálisan felnőjjön.Még annyit se,hogy egy mobilos alkalmazás segítségével elszórakozzon az angollal vagy a némettel.Úgy látszik,nekik jó,hogy asszonyka bicajozik utána a világ végére is,a pasi meg tojik a mentálhigiénéjére.Mondjuk már 6-7 éve együtt vannak,2 éve házasok.Vagy a csajszi pazarolja el a fiataláságát egy pasira,aki egy lépést nem tesz,hogy agyilag trenírozza magát,vagy a pasi belátja egy idő után,hogy neki is kell tennie azért,hogy ne hagyja ott a neje egy értelmesebb mukiért-ami nem egyenlő azzal hogy diplomás-e vagy sem-.

Azt akarom ebből kihozni,hogy ha legalább nyelvet tanulsz és olykor 1-1 szépirodalmi regényt elolvasol-legalább valami klasszikust,ami nagyon ismert-,simán kifoghatsz egyetemista lányt,nem is rosszul kinézőt,csak akkor kívül-belül adj magadra,legyenek céljaid!


22/N

2016. jún. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
41%
Nemsokára diplomaosztóm lesz. A papír nem mérvadó... az nem mutatja az ember tényleges intelligencia szintjét.... Van diplomás idióta is és érettségivel rendelkező cég vezető is. :) Ha neked az ilyen lányok tetszenek, akkor emiatt ne gondold magad kevesebbnek. Engem például nem érdekelne, amíg rendes ember vagy. (:
2016. júl. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:

attól még,hogy egyetemre jár valaki,nem lesz gazdag,jobb helyzetben lévő.

Nem csak gazdagék járnak egyetemre...

EZért nem a vagyon különbség miatt nem találsz magadnak egyetemistát. Bár nem értem,miért csak az egyetemista lányok a vonzóak,szépek?

Eléggé beskatulyázol itt mindent.


Vagy diplomás nőt szeretnél magad mellé,vagy még diákot?

Mert érted,egy diáklány miért lenne gazdag.

Az viszont fennáll,ha egyetemistát keresel,akkor nehezen fogsz találni,mivel lehet nem lesz közös témád vele, teljesen más lehet az érdeklődési kör.

Ez nem a pénzről szól. Lehet egy egyetemista intellektuálisabb beszélgetésekre vágyik, amit nem tudom,hogy egy segédmunkás nyújtani tudna?

2016. okt. 14. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:

Van egy szép, sportos, jelenleg egyetemista lányismerősöm, az ő volt barátja ha jól tudom, max. érettségivel rendelkezik, legalábbis régóta fizikai munkát végez. Szóval lehet találni ellenpéldát, akkor miért ne lehetnél te is az? Más kérdés, hogy ha téged zavar ez a különbség és közös beszédtémáitok sem nagyon akadnak az eltérő társadalmi helyzet miatt, akkor nem működne hosszabb távon egy ilyen kapcsolat, de ezek (legalábbis részben) tőled függnek.


"Akárki akármit mond, a vagyoni különbségek sajnos nagyon is számitanak a párkeresésnél."


Sajnos, vagy nem sajnos, számítanak, a legtöbb ember önmagához hasonló párt keres. Ha nem akarsz változtatni az anyagi helyzeteden és úgymond "szintet lépni", akkor vagy keress egy olyan lányt, akit ez nem zavar (lásd a fenti példát) vagy ismerkedj hozzád hasonló munkát végző lányokkal és biztos nem lesz ilyen problémád.

2016. okt. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
0%

Te barom, rendre tudok olyan segédmunkás állásokat ahol 3-400 ezret haza lehet vinni :)

szóval ne emiatt rizsázz :D

2016. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!