Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás pasiként ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás pasiként ugye felejtsem el a vonzó, csinos, jobb helyzetben lévő egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, a vagyoni különbségek sajnos nagyon is számitanak a párkeresésnél. Egy segédmunkás egyáltalán találhat barátnőt? Ha igen, hol?

2016. máj. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
74%

"Elhiheted találkoztam már sokkal rendesebb munkásokkal mint a nyálamverem egyetemistákkal. Nem kell senkit lenezni. Az a lenyeg h milyen ember es h h el!!!"


Nem zavar, hogy saját magadnak mondasz ellent?

2016. nov. 1. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
80%

Azt veszem észre,többen nézik le az egyetemistákat,diplomásokat ,mint fordítva.

Mintha egy kis féltékenységet éreznék,hogy nekik megadatott a továbbtanulás.

2016. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
0%
En is tovabb tanultam, senkit se zavarjon, a paromnak "csak" egy szakmaja van, de jobban jartam vele, mint barki massal. Az meg h megmondom a velemenyem, miert fáj valakinek? A kerdesre kell valaszolni, nem egymasba belekotni :D
2016. nov. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
51%

Mindenki a vele azonos értelmi szinten lévő emberrel jönne össze,akivel ha nem is teljesen,de van közös téma.

Ha valaki olyan szakmát választ,amihez egyetem kell,mert az érdekli nem kell lenézno. És fordítva se egy nem diplomés embert.


Szerintem nem.kell hasonló végzettség egy boldpg párkapcsolathoz .

2016. nov. 6. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
51%

Milyen segedmunkas pontosabban?? Es ha egesz eletedben segedmunkas akarsz maradni akkor igen felejtős.

Tudod minden az agyban dől el.

Az a baj rossz a gondolkodasod. Ha nem vagy eleg hatarozott es magabiztos akkor nehez dolgod lesz.

2016. nov. 25. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!