Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Segédmunkás pasiként ugye...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segédmunkás pasiként ugye felejtsem el a vonzó, csinos, jobb helyzetben lévő egyetemista lányokat?

Figyelt kérdés
Akárki akármit mond, a vagyoni különbségek sajnos nagyon is számitanak a párkeresésnél. Egy segédmunkás egyáltalán találhat barátnőt? Ha igen, hol?

2016. máj. 26. 20:36
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%

10-es nincs olyan, hogy "úgy nézek ki, mint aki egyetemet végzett". Hogy néz ki, aki egyetemet végzett?


Másrészt még ha úgy is nézel ki, a helyesírásodon azonnal látszik, hogy nem.

2016. máj. 26. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
87%
Megprobaltam,nem mukodott.Most egy olyan lannyal boldog aki otthagyta az egyetemet es recepcioskent dolgozik.Feszengett a felsofoku vegzettsegu tarsasagban,azt mondta nem erdekli,valojaban utana sem olvasott soha egyik temanak sem.Ha csak belegondolsz este otthon a ket fel mikrol sztorizik amikor elmeselik a napjukat.Mas korokben mozognak egesz nap es akkor meg az anyagi kulonbseget nem neztuk.
2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
36%
#2 hogy te mekkora egy paraszt vagy. látszik, hogy diplomás létedre a te szellemi szinted nem nőtt semenniyt.
2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Ja, még annyit, aki annyit kereshet, mint egy tanár, az nagyon keveset keres. Lehet, hogy ezt is tudnád, ha nem csak szakmunkást végeztél volna.
2016. máj. 26. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
49%
Nekem sosem az számított hogy mi a munkája a pasinak és a végzettsége. Ha jó ember, az én mércém szerint értelmes és kedves, na meg jól néz ki akkor én össze jönnék vele. Soha nem jönnék össze egy ronda és/vagy bunkó pasival csak azért mert annak van diplomája meg pénze.
2016. máj. 26. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
76%
13-as, pedig igaza van a kettesnek. Savanyú a szőlő, vagy mi? Egyébként a statisztikák sem mutatnak mást. Nagyon ritka, hogy egyetemi tanárnak hegesztő szakmunkás legyen a párja.
2016. máj. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
48%
Vagy egy sőrhasú paraszt kőmives segéd és egy Csinos jogász hölgy párositás :D a Hölgy kimenne a betonozáshoz országútra vinni szendvicset meg sőrt
2016. máj. 26. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
100%
Előző, ezért írtam, aki szerint nem jelent problémát, annak hajrá, irány az első építkezés ismerkedni!
2016. máj. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
41%
És azokkal a lányokkal mi van, akik büfészakokon (andragógia, szabad bölcsészet, stb.) szereztek diplomát, és a McDonald’s-ban dolgoznak? Velük se kezdjenek ki a segédmunkások? :)
2016. máj. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
75%

Én egy olyan bölcsészt sem ismerek, aki gyorsétteremben kénytelen dolgozni. Megint csak egy statisztika, de diplomával (mindegy, hogy milyennel) hatszor könnyebben találsz állást, mint diploma nélkül.


Nyilván ezt is tudhatnád, ha Blikken kívül a kezedbe vennél néha valami mást is.

2016. máj. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!