Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők? Miért nagy problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Miért nagy probléma, ha valakinek hosszú haja van férfi létére?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat egy rosszul kinéző embernek (más se). Igényesen öltözködöm, magas vagyok és sportos. Itt bukik az itteni sztereotípia a gyűlölködőknél, hogy ennyi elég a nőszerzéshez.


A belsőmet most hagyjuk bár hagy maga után kívánni valót, de alapvetően egy könnyen kommunikáló társasági ember vagyok, az ismerkedéssel nincs problémám a barátnőszerzéssel már annál inkább.


Na mindegy szóval megnövesztettem a hajam úgy sacc másfél év alatt, de folyton csak azt látom hogy ez a hosszúhajú férfi dolog valamiért a női oldalt zavarja vagy nem tudom.. Én viszont sokkal jobban érzem magam így.


Na ez csak olyan mellék infó volt, valszeg senkit sem fog érdekelni :D


20/F


2016. máj. 30. 20:53
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
54%
hosszú haj?? imádom a hosszú hajú fiúkat. nincs is vonzóbb dolog a hosszú fürtöknél amibe beletúrhatom a kezem. hmmmm
2016. máj. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:

Nem probléma, tetszett már hosszú hajú fiú, de attól függ, mit csinál vele. A hátrakötés nem mindenkinek áll jól. Volt olyan srác, aki hajráfot hordott, az fura volt.


Az a baj egyébként az ilyen kérdésekkel, hogy nem tudjuk, milyen a hajad. Aki nekem tetszett, annak szőke haja volt, ápolta, vagy szerencsés volt, de szép haja volt. Ha a te hajad zsíros, vagy ellenkezőleg: rossz hozzáérni, mert egy megszáradt partvisra emlékeztet az érintése, az nem kellemes. Feltételezem, ti is így vagytok a csajokkal.

2016. máj. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
Ja, és ennek a srácnak volt egy jóképű barátja, aki szintén elkezdte növeszteni. Neki hülyén állt, egyszerűen hülyén kunkorodott a haja, és zsírosodott is neki gyakran. De amúgy jóképű fiú volt, ő maga is utólag rossz döntésnek minősítette ezt, és levágatta. Egyszerűen nem áll jól mindenkinek. Mint ahogy vörösre vagy szőkére se fesse mindenki a haját.
2016. máj. 30. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:

Na utolsó jelenleg 2 problémám van. A fejem korpásodásra hajlamos, ezért relative sűrűn kell mosnom a hajam, szóval a zsírosodás max akkor jön elő mikor napokig ki se mozdulok az odúmból a la vizsgaidőszak. A másik, hogy még itt-ott nem nőtt meg rendesen és szétfújja a szél a pics@-ba amikor össze van fogva. Másfél év azért nem olyan sok idő, ha azt veszem hogy kb. 4 centis hajam volt azelőtt. Fodrászhoz lassan kéne menni levágatni a végét, de eddig nem akartam, mert "Úgyis nőnie kell még".


De így állagra? teljesen ok. A fodrászom is dicsérte anno, hogy erős hajam van.

2016. máj. 30. 23:14
 25/36 anonim ***** válasza:
Akkor meg épp olyan átmeneti hosszúságú a hajad, ami épp most hülyén néz ki. De amúgy mért gondolod, hogy nem tetszel senkinek?
2016. máj. 31. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
Egyéni ízlés kérdése.Nekem pl. 10 esetből 6-nál biztos nem jön be.Ahhoz,hogy jól álljon valakinek a hosszú haj,dúsnak kell lennie,ápoltnak,na meg jó,ha olyan arccal rendelkezik,ami szabályos,de mégse túl feminin.Ezt azért elég kevés magyar pasi tudja hozni,pardon.A legtöbb nem rocker nőnek a hosszú hajú férfiakról elsőre az igénytelen,akelás/farkas pólós csövesrockerekre asszociálnak,akiknek általában csimbókokban lóg a haja vagy a kosztól,vagy a zsírtól,vagy mindkettőtől.Ez olyan,hogy valaki nem szereti férfiként a ducibb nőket,mert pl rögtön egy olyan formátumú nő ugrik be neki,mint a Honey Boo Boo-ból az anyuka.Közben ennek is van több árnyalata,mint a hosszú hajú férfinak.Pl. a Bale is baromi hülyén néz ki hosszú hajjal,mert meg se fésüli.
2016. máj. 31. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:

Hmmm értelek én is tartottam ettől a lepukkant punk beskatulyázástól. Bár nagy metalhead vagyok és szeretek is koncertekre járni ez a megjelenésemen azért nem látszik a hajon kívül. Volt egy lánybarátom akit megkértem, hogy jöjjön velem el ruhákat vásárolni, mert egyedül biztos megkergülök tőle na meg nem árt egy női szem az egész dologhoz.


A feminin dolgot én spec. nem vettem észre. Elég markáns állkapcsom van és az orrom is kicsit nagyobb, hogy ezzel ne legyen probléma. De ez saját vélemény, te simán nézhetsz kislánynak még :D

2016. máj. 31. 01:11
 28/36 anonim ***** válasza:

27es vagyok még:ha ahhoz jó vonások is társulnak,semmi gáz.

11-es:Hugh Jackmant így is elfogadnám :$

12:a szőke hapsit kivéve jöhet az előző kettő.Liam Hemsworthnek jól áll a hosszabb haj,sőt,jobban,mint a rövid.Na,ez azért ritka,pláne,hogy nem vagyok éppen szőke/világosbarna párti.

2016. máj. 31. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:

Nagyon nem bejövős egy hosszú hajú pasi. Egyszerűen azért, mert vagy egy rockerra, vagy egy hajléktalanra asszociálok tőle. Ráadásul a legtöbb pasinak nagyon rosszul is áll, még akkor is, ha gondozza. Egyszerűen eltünteti a maradék karakteres vonást is az arcáról.

De ez ízlés kérdése. Ugyanolyan, mint pl az, h neked sem jön be minden lány, biztos vannak preferenciák, amik közül válogatsz. Ha nekem nem jön be, attól még másnak simán tetszhet. :)

2016. máj. 31. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

Nekem nincs bajom a hosszú hajjal, ha jól áll az illetőnek :). És még ha nem is áll neki olyan jól, emiatt nem zavarnám el első pár randin, ha amúgy bejön. Ki tudja, ha tényleg jól kijövünk, lehet, hogy később megváltoztatja a kedvemért :).


Egyszer láttam viszont egy 30 körüli srácot, aki a feje tetején már erősen kopaszodott, a körben megmaradt fekete haját meg megnövesztette és lófarokba fogta. Na az borzasztóan nézett ki :(.

2016. máj. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!