Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok/Nők? Miért nagy problém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők? Miért nagy probléma, ha valakinek hosszú haja van férfi létére?

Figyelt kérdés

Nem tartom magamat egy rosszul kinéző embernek (más se). Igényesen öltözködöm, magas vagyok és sportos. Itt bukik az itteni sztereotípia a gyűlölködőknél, hogy ennyi elég a nőszerzéshez.


A belsőmet most hagyjuk bár hagy maga után kívánni valót, de alapvetően egy könnyen kommunikáló társasági ember vagyok, az ismerkedéssel nincs problémám a barátnőszerzéssel már annál inkább.


Na mindegy szóval megnövesztettem a hajam úgy sacc másfél év alatt, de folyton csak azt látom hogy ez a hosszúhajú férfi dolog valamiért a női oldalt zavarja vagy nem tudom.. Én viszont sokkal jobban érzem magam így.


Na ez csak olyan mellék infó volt, valszeg senkit sem fog érdekelni :D


20/F


2016. máj. 30. 20:53
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nem probléma! ELŐNY!!! Én imádom!
2016. máj. 31. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
Pasifüggő. :) Az én barátomnak is hosszú haja van, váll alá ér jóval. Én anno rövid hajjal ismertem meg, már akkor is odavoltam érte, aztán évekig nem találkoztunk, és mikor újra összehozott minket az élet, már hosszú haja volt, de ez semmit nem rontott az iránta való vonzalmamon.
2016. máj. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
0%
Nekem nem jön be. Ha valakinek jól áll, akkor összefogva lófarokban még oké lehet. Na de a felkontyolt fazon , na az undorító. Az ilyenek inkább ne nevezzék férfinak magukat. Maradjunk annyiban, hogy lányok szoktak kontyot hordani.
2016. máj. 31. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Mert nem ez a divat. Pedig nagyon jól tud festeni egy szép hosszú és ápolt frizura ;)

Amúgy is, a te dolgod, ha neked tetszik akkor úgy a jó!

2016. máj. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Hát az én kedvesem egyáltalán nem lányos hosszú hajjal... :)
2016. jún. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Hölgyeim köszönök minden választ :D
2016. jún. 1. 16:21
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!