Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány ember mondaná, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ember mondaná, hogy az 1,2-es kategóriába, helyes vannak, a 8,9-es be meg csúnyák?

Figyelt kérdés

Ugye a szépség relatív.... szokták mondani, akkor 100 emberből vajon hány mondaná helyesnek az első kategóriákban lévő embereket.


[link]


2016. jún. 7. 14:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*helyesek
2016. jún. 7. 14:10
 2/14 anonim ***** válasza:

Hát azért ez erős lenne, hogy valaki pont így lássa, ahogy leírtad, DE nekem a 8, 9-es sorból nem sok tetszik.

7-esek bőven jobban néhol.


Szóval teljesen máshogy rendezném össze a sorrendet, de az eleje maradna így.

2016. jún. 7. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Most akkor szerencsétlen torzszülötteken fogunk gúnyolódni???

Te melyik kategóriába tartozol?

2016. jún. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ismerőseim szerint sajnos a 2 kb. :(( De szerintem azért átlagos vagyok tehát 5.
2016. jún. 7. 14:15
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennek így semmi értelme.
2016. jún. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Kettesbe tartozol az ismerőseid szerint????

Jujujj!

2016. jún. 7. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6. Szerintem átlagos vagyok 5-ös simán. De akik eddig mondták mind azt mondták hogy kb. kettes.
2016. jún. 7. 14:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Az a lényeg, hogy Te 5 - öst látsz. Nem számít ki mit gondol...

Mondjuk nekem a 9- es pasik sem tetszenek.

2016. jún. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Tök jó ez a lista, nagyon tetszett. :D

Ehhez azért érdemes lenne még hozzáadnod a testalkatot/magasságot (esetleg p***sz méretet, mert a későbbiekben úgyis lesz jelentősége a kapcsolatban) mint döntő tényezőt, kapnánk egy egészen másfajta listát és néhány szépfiú lehet visszaesne néhány kategóriát. Na kb. az lenne a valós lista. Például ha megkérdezel egy nőt, egészen biztos, hogy egyik sem rakná Tom Cruise-t a 9-es kategóriába, a maga ~170 centijével.

Na az így kapott lista sokkal mérvadóbb lenne, mert arc alapján történő osztályozás tényleg szubjektív, de sajnos a számok viszont nem hazudnak.

2016. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A kérdésed butaság. Az 1. 2 kategóriában beteg, sérült emberek vannak, pl. az Elefántember. Gondolom, a te külsődről azért nem rendeztek Oscar-díjas filmet.


Épp az előbb voltam egy kérdésnél, ahol egy nő a 4. sor utolsó 2 pasiját kifejezetten helyesnek találta. És a nők megtárgyalták, hogy Ryan Gosling egyáltalán nem tetszik nekik.


Egyébként ez az egész attól függ, mit akarsz beállítani. Nekem nagyon tetszik Nate Ruess (keress rá). Olyan kérdéseknél, ahol azt akarják bebizonyítani, hogy a nőknek csak a szép fiúk tetszenek, ott szépnek van titulálva. Olyan kérdéseknél, ahol azt akarják bebizonyítani, hogy gizda, férfiatlan valakik tetszenek a nőknek, ott annak van titulálva. Egyszer valahova linkeltem, a pasi kiakadt, hogy hú, ha ilyen srácok tetszenek, ő azt nem tudja megütni. Egyszer direkt kiírtam egy kérdést, hogy a férfiak szerint ő tetszik-e a nőknek, mindenki azt mondta, hogy nem. (Vagy hogy tiniknek, de én 23 vagyok.)

Most ez azon fog múlni, hogy milyen válaszolók fognak véletlenszerűen a kérdésedhez találni.


Az 5. sor utolsó pasija meg hogy a büdös életbe került oda? Ő nem az a híres színész? Nagyságrendekkel jobb, mint Ryan Gosling. A 8-as sor 2.-ja és utolsója kifejezetten csúnya. A szőke hajú a 8-as sorban meg gagyi azzal a hajjal, normális hajjal jó lehetne. A 8. sor 4.-ből meg alig látunk valamit.


A 9. sor 1. és 2. se tetszik. A 9/3-naka frizurája gáz szerintem. A többi ott nekem nagyon tetszik, van, akinek nem. A 6/3 pedig ugorhatna a 10-esbe nekem. A 4/4-es az egyéniségén múlna, lehetne esélye.


Az 1. 3 sor amúgy a lista női verzióiban is tök hülyeség. Olyanok vannak ott, akik vagy testi fogyatékosok, vagy ápolatlanok, szerintem az első eleve nem tisztessége összehasonlítás, a másik meg mit nyafog?

2016. jún. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!