Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hány ember mondaná, hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány ember mondaná, hogy az 1,2-es kategóriába, helyes vannak, a 8,9-es be meg csúnyák?

Figyelt kérdés

Ugye a szépség relatív.... szokták mondani, akkor 100 emberből vajon hány mondaná helyesnek az első kategóriákban lévő embereket.


[link]


2016. jún. 7. 14:09
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

"

Ismerőseim szerint sajnos a 2 kb. :(( De szerintem azért átlagos vagyok tehát 5."


Ismerőseid nem fognak mást mondani, mert "jaj, még azt hiszi, homo vagyok, ha jobbat mondok"... Baromság. Ha tényleg a 2-esbe tartozol, akkor meg moss hajat, és a 3-asban vagy.

2016. jún. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Az 5-ösben a fekete bőrű gyerek is hülyeség. A lista csak fehérekből áll,és akkor hirtelen ott egy külföldi pasi. Eleve hogy jön ide. Nekem eleve nem játszik. Nem vagyok rasszista, csak eleve nem tetszik a vastag ajak, göndör haj, de pl. a kínai szem sem, de saját szenderjük szerint lehet helyes.


Ha az 5-ösbe tartozol, lehetne barátnőd. Ott kifejezetten szimpi srácok vannak.

2016. jún. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nálam olyan listázás van csak, hogy valaki tetszik, vagy valaki nem tetszik.


Tetszik/tetszene: 3/1 normális szemüveggel, 3/2 rendes fogsorral, 4/2, 4/4, 5/4, 5/4, 6/1, 6/3, 6/4, 7/2, 7/3, 7/4, 8/1, 9/2, 9/3 másmilyen frizurával, 9/5.


A középtájból tehát nekem több tetszik, mint a felső kategóriából, vagy közel ugyanannyi.

Persze most csak a pofijukról beszéltünk, lehet, hogy némelyiknek olyan visszataszító személyisége van, hogy rögtön visszavonnám a tetszésemet. És lehet a 3-4-5-ösökből is olyan, akibe idővel bele tudnék szeretni, ha összeillenénk.


Mi a tanulság gyerekek? Hülyeség ez a pontozás, mert valójában minden embernél csak három kategória van: tetszik/tetszene, ha.../nem tetszik. És ez is árnyalódik a személyiségtől függően.

2016. jún. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
az egyik 5/4 helyett 5/2*
2016. jún. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!