Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit akar szerintetek?

Figyelt kérdés
Van egy fiu akivel mindketten csak egy kalandot kerestunk, de ez kicsit tobb lett annal es allandoan beszeltunk egymassal, majd lefekudtunk. Utana is folytatodott ez, viszont a nyarra elkoltozik Angliaba a rokonaihoz. Azt mondta, hogy ne varjam, de miert kene valakire varnom, akivel nem vagyok egyutt? Majd azt beszeltuk meg, hogy, ha visszajon akkor innen folytatjuk. Viszont ezutan nem irt egy darabig.. Majd a kovetkezo smseknel en nem voltam vele tul kedves, de o pedig nagyon ragaszkodott ahhoz, hogy mondjam el mi a baj. Megkerdezte, hogy tobbet szeretnek-e az egy ejszakas kalandoknal es amikor azt valaszoltam, hogy nekem mindegy teljesen kiakadt, hogy en nem is foglalkozom vele es, hogy allandoan o keres engem es, hogy en ebbe a "kapcsolatba" nem rakok bele semmit.. Majd kicsi osszekulonbozes utan azt mondta, hogy o lefekudt valakivel elozo nap. Nem ertem, hogy miert mondja ezt nekem azok utan, hogy elotte meg annyira "megakarta menteni a kapcsolatot". Nyilvan zavar a dolog, mert az egomnak nem esik jol, de nem varhatom el valakitol akivel nem vagyok egyutt,hogy ne kozeledjen mas lanyokhoz. En kedvelem ezt a ferfit, de nagyon nehezen mutatom ki az erzeseimet es felek, hogy ha beleszeretnek, akkor csalodas lenne, ezert probalom "eltaszitani" magamtol.

2016. jún. 14. 17:52
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Nyilvan nem :D ez alatt azt ertettem, hogy sokat csajozik es ezt nagyon jol tudom rola sajnos :)
2016. jún. 14. 19:30
 12/19 anonim ***** válasza:

Én úgy vélekedem, hogy: párkapcsolat terén életképtelenek vagytok mind a ketten.

Tökéletesen nyúl vagy egy olyan helyzetben amikor csak frankón meg kéne mondani az igazat.


[Mondjuk az én erkölcsi vonulatomban semmilyen szinten nem fér bele az egy éjszakás kaland. Eleve megkérdőjelezendő mind a kettőtök részéről a hűség, nem csak a fiú részéről. ]

2016. jún. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Ha pedig szerinted ez nem kapcsolat, (márpedig nagyon úgy tűnik hogy nem) akkor mondd meg neki, hogy szórakozzon valami útszéliekkel, megkapta amit akart, az egy éjszakát, ne túráztasson tovább feleslegesen.
2016. jún. 15. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

En magamrol beismerem, hogy eletkeptelen vagyok parkapcsolat teren, mert tul magasak az elvarasaim es egy csalodast meg mindig nem sikerult feldolgoznom, szoval ezzel egyetertek. Rola termeszetesen nem tudok nyilatkozni, mert nem voltunk/ vagyunk kapcsolatban. Termeszetesen megertem es elfogadom, hogy neked ez nem fer bele es koszonom, hogy ezt bar leirtad, de nem eloiteletes hangnemben.


Egyebkent en megmondtam neki, hogy nekem nem stimmel, hogy ugy kezel, mintha az agyasa lennek, de az a helyzet, hogy az vagyok.. Nem tudom ezt sajnos szepiteni.. De mikor legutobb ezt megmondtam neki, azt kerdezte, hogy tobbet szeretnek-e, mint szex?

2016. jún. 15. 09:15
 15/19 anonim ***** válasza:
Nos? És többet szeretnél, mint szex?
2016. jún. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Nagyon kedvelem a szemelyiseget. Jol erzem magamat vele, megnevettet es ha egyutt vagyunk nem erzem azt, hogy meg kene magam jatszani, mert nem fogadna el ugy ahogy vagyok. De kozben meg az, hogy elmegy kulfoldre 2-3 honapra felboritja a dolgokat. Ugy erzem, hogy egy olyan kapcsolatot aminek ennyire nincsenek alapjai nem biztos, hogy fent tudunk tartani.
2016. jún. 15. 09:40
 17/19 anonim ***** válasza:
#11 Miért ne csajozhatna. Elvégre nincs barátnője. Vagy te a barát alatt a papokra gondolsz? Bejön a csuha? :)
2016. jún. 15. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Kedves 17. Kommentelo,

Termeszetesen csajozhat, allitottam en barhol is, hogy ne tegye? :)

2016. jún. 15. 11:31
 19/19 anonim ***** válasza:
#18 na ugye! Akkor mond neki hogy kizárólagosságot szeretnél! :)
2016. jún. 16. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!