Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél ismerkedésben nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ismerkedésben nincs kompromisszum?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen jó egy emberrel ha valami nem tetszik a nőknek pl.: nem tetszik a testtartása vagy a hangja vagy a magassága vagy az egzisztenciája stb. akkor nincs kompromisszum és viszlát
2016. jún. 25. 14:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szakember... Miben? :-D A nőkhöz biztos nem értett...
2016. jún. 26. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
0%
Pszichológus, sok nővel volt már dolga, és az alapján mondta, arra célzott nyilván, hogy a nők 99%-ban a külsőt nézik, és ha az nem tetszik nekik, a pasas megy náluk a levesbe... Sajnos igaza volt, mert én ugyanezt tapasztalom nap mint nap. A nők sokkal jobban nézik a külsőt, mint a férfiak, a férfiak legalább nagyon sok esetben átlagos nővel is összejönnek simán, addig a nők viszont csak a 10/10-es pasikkal.
2016. jún. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
76%

A 10/10-es mindenkinek màs, az ízlése alapjàn. Aki nekem ennyi, az màsik 10-embernek nem jönne be például.


Ez nem a tökéletességről szól. Nincs olyan ember aki a vilàgon mindenki szerint szép vagy jóképű. Egyéni ízlésről van szó, fogjátok màr fel!

2016. jún. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Nos, valóban fontos a külső tetszés is, de mindenkinek más tetszik, nincs egy fix mérce. Én például fiatalabbnak nézek ki a valós életkoromnál, és azért figyelem, hogy a lehetséges partnerem ne nézzen ki mondjuk az apámnak akkor sem, ha csak pár évvel idősebb nálam. Egy nálam kb. 4 évvel fiatalabb kolléganőm mikor megtudta, mennyi idős vagyok, megjegyezte, hogy olyan fura, hogy idősebb vagyok, mint ő. Nos, tény, hogy ha összehasonlítanának minket, őt mondanák idősebbnek.
2016. jún. 26. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!