Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nőknél ismerkedésben nincs...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknél ismerkedésben nincs kompromisszum?

Figyelt kérdés
Lehet bármilyen jó egy emberrel ha valami nem tetszik a nőknek pl.: nem tetszik a testtartása vagy a hangja vagy a magassága vagy az egzisztenciája stb. akkor nincs kompromisszum és viszlát
2016. jún. 25. 14:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
79%

Lehet bármilyen cuki, aranyos, kedves, ha olyasmi van benne, vagy vele kapcsolatban ami nekem nem tetszik, vagy úgy éreztem nem viselném el, akkor nem jöttem össze az illetővel. Pl magasság: A nálam alacsonyabbak esélytelenek voltak alapból. De akkor is, ha pl. nem tetszik az arca, szintén esélytelen. Ha valami nem tetszik a viselkedésében, stílusában, öltözködésében, megjelenésben stb akkor is esélytelen. Csomó dolog van amit nem viselek el egy férfival kapcsolatban. Válogatós vagyok igen, ez van.


Egyszerűen nem láttam értelmét olyannal kezdeni akinél már az elején éreztem, hogy nem fog működni, mert ismerem saját magamat, és tudom, hogy nem tudok tolerálni bizonyos dolgokat. Akkor meg minek? Hogy megvádolhasson azzal, hogy az idejét húztam, hülyítettem, becsaptam? Hát köszi de nem.

Vannak dolgok amikből sosem engedtem, és sosem engednék. Akinek nem tetszik mehet. Nem tartottam pisztolyt senki fejéhez, hogy érdeklődjön irántam. Olyan férfit választottam akivel alapvetően minden klappol és kész. Ha van is egy két apróság, azt pedig meg tudjuk beszélni minden gond nélkül. De nem úgy, hogy az ember már szinte önmagát adja fel a kapcsolatért. Ökörség pl elvárni, hogy az ember olyannak is esélyt adjon, akit egyszerűen nem tart vonzónak. Külső-belső egyensúlynak lennie kell. A vonzalomhoz kell a külső, az érzelmekhez pedig a belső, a személyiség.


Az olyan kapcsolatok amik egy merő kompromisszumból, megalkuvásból állnak, halálra vannak ítélve. Szakítás, válás vagy egy boldogtalan, semmilyen kapcsolatban leélt élet vár az ilyen párokra.


A normális, igényes emberek nem állnak össze minden jöttment akárkivel.

2016. jún. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az beszélt jól, akinek beszólt az a partizán.

Nekem örökbefogadáskor mondták ugyanezt, ha bármi is nem OK, akkor ne - és nem kell megmagyarázni, nem jelent hátrányt, egyszerűen van ilyen, hogy ránézel valakire, vagy beszélsz vele és végig ég a piros jelzés a fejedben.

Párkeresésénél meg miért volna másként , és mindegy, nő-e, vagy férfi?

2016. jún. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
Van, amiben van kompromisszum, van, amiben nincs. Például nálam a dohányzásban nincs kompromisszum, hiába passzolnánk minden más téren. Ami olyan dolog, hogy attól én érezném pocsékul magam, abban semennyire nem alkuszom. Ami nem ilyen, abban van kompromisszumos lehetőség.
2016. jún. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
2016. jún. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 Sunshinedoll ***** válasza:
Nah, szerintem ha a külsőségbeli tökéletlenségen valaki nem tud túllépni, akkor belsőre sem jön be neki igazán.
2016. jún. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
59%

8-as,

"Jól kinéző nagyhangú nőknél nincs kompromisszum,mert hetente minimum 3-4 bepróbálkozójuk akad,van miből válogatni. Ezért kell a csendes, csúnyább ,nem feltűnő csajoknál kezdeményezni ahol éves szintem van 2 próbálkozó és annak is örülnek."



Ezek a "bepróbálkozó" egyének azok, akiktől szó szerint hányingert kapok.

Próbálkozik, mire?

Arra, hogy megkapja a csajt, hogy legyen már valakije?

Ez az egyik legundorítóbb ismerkedési forma, amit ismerek.

2016. jún. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
41%
Nincs kompormisszum, a nőknél a farok méret meg a pénztárca vastagsága a mérvadó, na meg milyen vagy szexben ennek függvényében döntenek, az ilyenekkel is pár nap/hét/hónapig ha együtt vannak, aztán mennek a következőhöz. És az ilyen nők dobálóznak nagy szavakkal, papolnak az érzésekről, osztogatják az okosabbnál okosabb tanácsokat, aminek sajnos a nép nagy része igazat ad.
2016. jún. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
58%

16 -os,akkor ha be sem próbálkozik,csak les,akkor meg az a bajod hogy tutyimutyik a pasik, miért nem kezdeményeznek! Ha bepróbálkozik ,akkor meg szemét ,csak lefeküdni akar. El is utasítod durván a "roh adékot" Aztán csodálkozol ,ha utána nem fogad örök magányt és máshoz is odamegy és nem nyalja a hátsó feled ,ha már egyszer elküldted a francba.

Igen, a párkapcsolat alapja ,hogy le is feküdjetek,nahát ,hihetetlen ugye? Alapvetően semmi nem jó a magadfajtának. Azabaaaaj ,mint ahogy a régi Belga számban elhangzott. Mi a bajod, azabaaaaj ? :D

2016. jún. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
17. Màr miért kéne olyannal együttmaradni akivel szar az àgyban? Ja, hogy a pasi élvezete szàmít, a nőé meg nem? Àlmodozz csak. Ma màr nem ilyen vilàg van. A nőknek is joga van olyan pàrt választani akivel a szex IS működik és élvezhető.
2016. jún. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
22%
Nekem ezt egy szakember mondta egyszer, szerintem tök igaza volt: A nők ránéznek egy idegen srácra, gyorsan elképzelik, milyen lenne vele az ágyban, és az alapján azonnal megitélik, akarnak e vele bármilyen kapcsolatot is...
2016. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!