Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki úgy hiszi, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy hiszi, hogy csak a testalkata akadályozza meg a (könnyű) pártalálásban az miért nem változtat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mackós/túl vékony férfiakra, a molett lányokra. Az nem érv, hogy 'az igazi énemet szeresse'. Szerintem ha valaki változtat a testén attól még ugyanúgy ő marad, max egy jobb verziója lesz saját magának.

2016. jún. 30. 13:00
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:

En nagyon sokszor probaltam mar. Voltam tobb dietetikusnal, csinaltam az altalul osszeallitott etrendet. Most is jarok kocogni, tornazom otthon, 1400kcalt eszem egy nap. Ezt ket honapja es megsincs semmi valtozas. Az is nagyon nehez hogy korulottem eszik a mekis kajat meg a fagyit es meg kell allnom. Persze ilyenkor van hogy nem birom ki.

Egyszeruen belefaradtam a sok eredmenytelen probalkozasba.

2016. jún. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
40%

Dietetikusokat felejtsd el,hozzá nem értő betanult idióták,akik semmihez sem értenek.

Nekem hidd el.

Egy kérdés,hány testépítő,fitnesz model megy el hozzájuk?

Na de komolyan.

Válasz:egy sem,mert nem értenek hozzá.

Szakavatott személyi edzőt keres fel aki ért hozzá és összerakja neked kaja és edzéstervet.


Csak nézd meg hogy néznek ki a dietetikusok,mind formátlan zsíros,hájas.


Van egy mondás idézem Kevin Trudeautól: ,,Ki az akire hallgatsz".

2016. jún. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
30%
12.: nem velemenyt kertem es tanacsot foleg nem egy ismeretlentol
2016. jún. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
47%

Tapasztalatot osztok meg,csak gondolkodj el rajta.

Én csak hiteles emberektől fogadok el véleményt pl a személyi edzőmtől,azt csinálom amit mond,ha azt mondja állj fejre akkor fejre fogok állni,úgy táncolok ahogy ő fütyül.

És működik,ennyi.

Csak erre reagáltam,hogy te mit kezdesz vele az rajtad múlik.

2016. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Én 190 vagyok, enyhén mackósabb style, de nem szétfolyt kövér ember. Inkább erőteljes. Viszont ez kamu, mert én heti 3x járok el kocogni több mint fél órát. A fenekem már nagyon sokat izmosodott, a lábaim is, felsőtestemről kell még néhány kilót lecsapni, és rendben van.
2016. jún. 30. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
24%
Csaj vagyok, változtattam. Lefogytam iiiiirtó sokat, viszont még mindig hiányzik olyan 8kg. Érdekes, hogy még mindig kevés vagyok a pasiknak. De nem baj. Az még lemegy, mellműtét meglesz aztán gyulladjon fel az összes ahol van. 😂😎
2016. jún. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
Engem inkább a köpedelem fejem akadályoz a párkeresésben, illetve a találásban, a keresés az menne, de hogy találni is, az már nem.
2016. jún. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 DarthQtya ***** válasza:
35%
Mert a kényelmes kis életükön nem akarnak változtatni. A mozgáshoz, edzéshez, változtatáshoz energia , kitartás és lemondás kell. Nekik jó az ,hogy "jaaaj há lesz majd akinek a gyönyörű kis belsőm köll csák.... hát egy hamufedte gyémánt vagyok én csak nem lássák még" ... nem... :D azzal meg egyetértek ,hogy jobb verziója lesz saját magának, ha érzelmileg és szellemileg is szinten tartja magát minimum, vagy fejlődik azon a téren is.
2016. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:

DarthQtya: Hadd kérdezzek tőled valami! Nem tudom te milyen magas vagy, de a 170 centimmel vonzó lennék számodra ilyen testalkattal? [link]

Nem csak tőled kérdezem.

2016. jún. 30. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
29%
Ha kifizeted a napi 1-1,5 kg minőségi húsomat(+táplálékkiegészítők) és ajánlsz egy olyan munkahelyet ahol elfogadják,hogy 2-3 óránként egyek,akkor szarrá edzem magam.
2016. jún. 30. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!