Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aki úgy hiszi, hogy csak a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki úgy hiszi, hogy csak a testalkata akadályozza meg a (könnyű) pártalálásban az miért nem változtat?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a mackós/túl vékony férfiakra, a molett lányokra. Az nem érv, hogy 'az igazi énemet szeresse'. Szerintem ha valaki változtat a testén attól még ugyanúgy ő marad, max egy jobb verziója lesz saját magának.

2016. jún. 30. 13:00
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

180 centivel 65 kiló vagyok jobb napokon. Mindenki sáskának tart, hiába sportoltam 10 évig elég magas szinten. Megnőtt a combom meg a vállam. Ezt leszámítva komolyabb izomtömeg nem látszik rajtam, pedig nem vagyok gyenge. :D


Erre is megmondhatná valamelyik nagyokos a megoldást, mikor a mai nőknek egy világbajnok focista is túlzottan soványnak számít, ha nincs agyonproteinezve.

2016. júl. 2. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Én úgy vagyok vele, hogy már tök mindegy. Ha lefogyok, akkor meg a lógó bőrt kell majd jobbra-balra dobálni.


De nem vagyok keserű. Ki mint veti ágyát.

2016. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
Nincs elég akaraterejük.
2016. júl. 2. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Hali,most nem néztem meg, írták-e már, de van , akinek pajzsmirigy problémája van és attól lett túlzottan husi; talán lehet, hogy túlzottan soványnak is lehet lenni tőle. Vagy hát esetleg hogy műtét után felborult a hormonháztartása, volt olyan is, akinek meg amúgy szülés után, olyat is tudok, de ő együtt van királyul továbbra is a pasijával, és a pajzsmirigy-bajok az alul v túlműködés valaki szerint attól vannak, hogy vagy alacsony az önértékelése, önbecslése, vagy pedig egy kis egómanó. De én amúgy meg nem tudom. Meg van olyan is, hogy valakinek beszólongatnak, hogy túl vékony, és ezek közül az emberek közül van olyan is, aki direkt próbál kétszerannyit enni, mint alapból jól esne neki, de hiábavalóak a próbálkozásai, úgyhogy el kell viselnie a beszólásokat, ami viszont megintcsak nem tesz jót az önbizalmának, se ha túl husi, se ha túl sovány. Vagy lehet, hogy nincs elég önuralma, és pl esetleg depis, vagy csak nagyon kívánja az ízeket, mert kirángatják a monotonitásból, és akkor pl sok sütit süt ezért, és meg is hamikálja.
2016. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 DarthQtya ***** válasza:
19-es: Nem, mert férfi vagyok és heteroszexuális .... xD Úgyhogy sajna nem jönnél be
2016. júl. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nincs rá időm. De párt keresni se! :D
2016. júl. 8. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Mikor 20 kilóval könnyebb voltam, akkor sem kellettem senkinek, hagyjuk. Akkor inkább eszem jóízűen.
2016. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!