Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A nők csak szórakozni járnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők csak szórakozni járnak társkeresőre, idő elütése végett ugye?

Figyelt kérdés
Örültök hogy van rajongó táborotok és hasra esnek, de nem hogy valamit hozzá tennétek ti is..
2016. júl. 1. 09:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Csodás világban élnénk ha minden szabályszerűen folyna az életben, de ez koránt sem így megy-társkeresőn sem.

Szelektáj.

Meg lehet azt első körben is kérdezni ki mit akar?

2016. júl. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Nem lehet megkérdezni mert úgy se válaszolnak, van nem arra válaszolnak, vagy terelik
2016. júl. 1. 11:47
 13/19 anonim ***** válasza:
20%

Biztos velem van a baj, hogy amíg 4 hónapont fent voltam egy társkeresőn, 11 csajjal randiztam, abból 8-cal smároltam, abból 5-tel dugtam és abból 1 már fél éve a barátnőm...


Azért jól is kell kinézni ahhoz, hogy társkeresőn férfiként sikeres legyél. Ha nem nézel ki jól, akkor érthető hogy azt érted, hogy "minden nő csak a figyelemért van fent, senki nem akar semmit"


23/F

2016. júl. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Szórakozásnak általában értelmes elfoglaltságokat keresek, nem társkeresőzök, de miért, mi mást csináljanak ott? Valaki komolyan veszi ezeket az oldalakat? o.O
2016. júl. 1. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
igen, képzeld utolsó rengeteg szánalmas pcsa mászkál élőben is akik undoritó módon elküldik még a normális férfit is, de te ebből nyilván nem érzékelsz semmit
2016. júl. 1. 14:04
 16/19 anonim ***** válasza:

ma 14:04

Nem szoktam lányoknál próbálkozni, szóval ja, engem nem szoktak csajok lekoptatni :D Pasik annál inkább, ilyen az élet.

Viszont erre miért az a megoldás, hogy neten próbálkozol, ahol még hozzá személytelen is az egész, és mindenki tízszer olyan tróger, mint élőben? Ráadásul sok lánynak már a könyökén jön ki a sok pasi, aki nap mint nap ráír valami béna szöveggel, míg az, aki élőben oda mer menni, az szerintem már alapból plusz pontot kap, mert bátor. Neten bárkinek lehet nagy szája.

Különben is online eléggé túlkínálat van pasikból, mindenki ott nyomul, míg élőben alig lehet ismerkedni, max ha valakivel "összefúj a szél", összekerültök suliban, munkahelyen, ilyesmi, az én megfigyelésem az, hogy eléggé hiány van olyan srácokból, akik élőben is ismerkednének, nem csak a monitor előtt akarnának pötyögni.

Ott amúgy is mivel akarod "elbűvölni" a kiszemeltet? Leírod, hogy a kedvenc filmed a Gyűrűk Ura trilógia? Ugyanmár. Levélváltáson keresztül esélyed sincs megismerni a másik ember valódi énjét, viselkedését.

Amúgy az írásod elég gány, én se szívesen chatelgetnék veled így.

2016. júl. 1. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

4-es vagyok



Azért te is jó fej lehetsz, meg egy igazi grál lovag, ha lepontozod azt, aki egyenes választ ad a kérdésedre, normális stílusban. Csak épp nem azt, amit te olvasni szeretnél. Valahogy nem csodálkozom a sikertelenségeden, ugyan ki akarna bármit is egy ilyen duzzogó óvodástól.


Pontozd le ezt is, nyugodtan. Ha ettől jobban érzed magad.

2016. júl. 1. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
60%

17:

Szia! Én nem vagyok grál lovag és jófej sem, ezt már most gyorsan megvallom. Azért pontoztalak le, mert bosszantó az olyan nők jelenléte a társkeresőkön, akik úgy állnak hozzá mint te.


EGY FÉRFI SINCS, aki csak a nők figyelméért lenne fent. Minden férfi minimum szeretkezni akar, de a legtöbb még egy kapcsolatot sem bánna. És ez mellett zavaró, ha egyes nők csak az egójuk táplálásra vannak fent vagy kíváncsiságból de komoly szándék nélkül, mert minden nekik írt üzenet és velük való üzenetváltás tökéletesen felesleges és csak a férfi idejét húzza, aki ezt az időt azzal is tölthetné, hogy olyan nőt keres, aki komolyan is gondolja az ismerkedést.


Én tényleg azt tudom mondani férfiként, hogy ilyenkor az időhúzás a legrosszabb érzés.

"Na, most is elba sztam pár órát egy nővel, aki a kezdetekkor sem akart semmit és ezt tudta is. Fa sza." - Ez azért van mert én úgy állok hozzá hogy egyszer élünk és minden kis idő, minden perc számít. És bosszantó amikor olyan csaj jön szembe, aki nem gondolja komolyan a dolgokat alapból, de azért húzza az ember idejét

2016. júl. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Komolyan jobb volt a ciki-e ez meg az jellegű kérdéseket olvasni.
2016. júl. 3. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!