Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy lendüljek túl ezen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lendüljek túl ezen? Részletek lent

Figyelt kérdés

A következő a szituáció: Nagyon jó képességű, értelmes, okos embernek tartanak. Többnyire el is érem, amit szeretnék, azonban van egy dolog ami mostanában visszatart. Mégpedig a magány.


Nagyon magányos vagyok. Sok célom van az életben és sokmindent teljesítettem már belőlük, de a legfontosabbat nem tudom. Hiába próbálkozom, a legtöbb amit elértem az volt, hogy a kiszemelt lány egy ideig hülyített, majd lekoptatott.


Érzem, hogy sokmindent el tudnék érni az életben, de emiatt a probléma miatt úgy érzem nincs értelme az egésznek. Előre is köszönöm a tanácsokat!



2016. júl. 3. 20:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá (bár tudom ez nem egyszerű ) , meg ne mondd el az érzéseidet. És ne te legyél abban a szerepben, hogy küzdesz egy nőért, hanem fordítva, inkább azt próbáld meg elérni, hogy a nőknek kelljen küzdeni érted.
2016. júl. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, az nem lenne rossz, mármint nem rágörcsölni erre. Azonban folyamatosan visszautasítanak. Mostanra már ott tartok, hogy nem is szólítom le a "kiszemelt" lányt, pedig van bőven kedves, okos, gyönyörű lány ebben az országban.
2016. júl. 3. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Illetve, csak miután már elköszöntünk, jutok el odáig, hogy "basszus, miért nen hívtam el", vagy elhivom és max barátok leszünk
2016. júl. 3. 21:46
 4/5 anonim ***** válasza:

:)

Itt úgyis azt fogják mondani hogy ne görcsölj rá, meg nem minden egy kapcsolat, meg hogy majd jön akinek jönnie kell.

Hát lehet hogy jön de mikor? Addigra beleőrül az ember a magányba. :)


Ami nekem segít: sport és hobbik űzése szinte minden perc szabadidőmben. Ezek főleg társas hobbik így új baráti köröm is kezd kialakulni. Ez azért jó mert velük jó elbeszélgetni, közösen más programokat szervezni.

Olyan célokat tűztem ki magam elé amik nem hétköznapiak, és nagyon érdekelnek. Vagy olyan is van hogy kipróbálok dolgokat amik nem érdekelnek, de aztán amint kipróbáltam elkezd érdekelni és elkezdek vele foglalkozni.

Ezek azért jók mert lekötik az embert, és nem gondolkozik, nem jár az agya feleslegesen.

2016. júl. 3. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez igy van. A hobbi sokat segít. De azért nem ugyanaz. Nappal még csak-csak elvagyok, de az érzés, amikor minden este egyedül alszol el...nos, senkinek se kívánom. Vadidegen lányokhoz meg nem szeretek odamenni, hisz náluk még kisebb az esély, hogy eljönnek velem egy randira
2016. júl. 3. 21:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!