Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A súlyfelesleges, átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyfelesleges, átlagos, külsejükre nem kifejezetten igényes, nem vonzó nők egész pontosan milyen alapon akarnak kizárólag magas, határozott, jól szituált és kívánatos férfit maguknak?

Figyelt kérdés

Nekem ez valahogy nem áll össze.

Hol kezdődik egy nőben az önkritika és a belátás?

A korral ez javulni fog bármennyit is?



2016. júl. 19. 11:20
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:

Nem értem, miért kell azon megbántódni, hogy valakinek nem jössz be. Leegyszerűsített példaként valamiért (nyilván csak külsőre, mert csak egyikükkel találkoztam személyesen) Bruce Willis, George Clooney, vagy Russell Crowe nem jönnek be nekem, ellenben Timothy Omundson vagy Benedict Cumberbatch igen.

Nem fogtad meg, Ő se téged, ahogy írod. Rosszat tett az egódnak, mert őt lejjebb pozícionálod magadnál, Ő meg lehet fordítva van vele.

2016. júl. 20. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:

Kis fostalicska 30-as, amiért törölted a hozzászólásomat.

Legyél szíves takarodj innen.

2016. júl. 20. 16:58
 33/36 A kérdező kommentje:

31-es

Én teljesen megértem amit mondasz, de nem erről volt itt szó.

Ő előtte is tisztán jelezte, hogy örülne nekem. elég hosszú ideje ráadásul, szóval ahogy írtam, osztotta a lapot.

Még én igyekeztem tisztán jelezni anno, hogy nem érdekel, de mivel időszakosan össze kell futnunk, ő nem vett vissza.

Szóval a sokadik jel után döntöttem, hogy jó fej leszek, mert nem vagyok felszínes és attól, hogy külsőre nem fogott meg, még simán megszerethetem, ha adok magunknak esélyt.

Tényleg én voltam a történetben a jófiú.


nem az egómról van szó, mert tényleg nem olyan érzés, mintha egy tetszetős nő utasított volna el, hanem csak értetlenkedek a viselkedése miatt.

2016. júl. 20. 17:03
 34/36 anonim ***** válasza:
37%

# 32

Jaj de fáj valakinek az igazság!

(Nem töröltettem semelyik kommentedet, de biztos nagyon értékes volt, ha így duzzogsz miatta.:()

2016. júl. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 piroska és a farkas ***** válasza:
66%
Milyen alapon??? Hát olyan alapon h megérdemeljük!! Bár az én esetem más, én ugyanis a világ legkívánatosabb nője vagyok. Ja, bocs, várj. Helyesbítek. Csak a férjemnek vagyok az. Valójában 80 kg vagyok és már őszül a hajam. Ő egyébként magas, határozott és kívánatos. De tudid mikor lehetett volna a férjem ha csak jófejségből ad egy esélyt a humoros duci lánynak...
2016. júl. 27. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
89%
Kedves kérdező,nincs kérdésem,miért vagy egyedül.Én se vagyok egy nádszál,még jó indulattal se lehet annak nevezni,mégis 180 centis,izmos és mediterrán pasim van.A mediterrán itt tényleg mediterrán,nem roma.
2016. nov. 21. 02:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!