Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A súlyfelesleges, átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyfelesleges, átlagos, külsejükre nem kifejezetten igényes, nem vonzó nők egész pontosan milyen alapon akarnak kizárólag magas, határozott, jól szituált és kívánatos férfit maguknak?

Figyelt kérdés

Nekem ez valahogy nem áll össze.

Hol kezdődik egy nőben az önkritika és a belátás?

A korral ez javulni fog bármennyit is?



2016. júl. 19. 11:20
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Van benne igazság.De azért nézzük pozitívan a helyzetet és gondoljuk azt,hogy megtalálja a zsák a foltját...
2016. júl. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
28%

Hihetetlen modon nem erdekel,hogy elhiszed-e,amit irok. Barmennyire szeretned is,nem az lesz az igazsag,amit Te annak tartasz.

Nem az veled a baj,hogy mackos vagy. Mar biztosra mondhatom. Eleget irtal,hogy egyertelmu legyen. Ugyhogy,nem irok tobbet. Leszek a kovetkezo tulsulyos csaj,akinek nem kellesz! :)

2016. júl. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:

Van itt pár dolog:


Miért többes számban fogalmaztad meg a kérdést, mikor egy lányról szól az a sztori?

Egész végig múlt időt használsz, amikor róla van szó, és ez azt jelenti hogy te már lezártad a nőt magadban.

Tudom nehéz elképzelni, de gondoltál már arra, hogy nem mindenki megalázásból utasít el egy férfit, hanem menet közben jön rá, hogy nem illenek össze, ehhez mindenkinek joga van. Férfiaknak sem kötelező x-ik randi után továbblépni, ha valami nem stimmel.

2016. júl. 19. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:

19-es vagyok, Kerdezo: Nezd, nekem tinikent volt egy kbazi idealom az illeto legyen magas, vekony, sportos, kockas hasu es mar egy deka haj ki tudott boritani ugy h emelle voltam 165/78 ( nem, en sem ertem magamat).


A kulonbseg az, hogy en zomeben konyvtarban ill tanulassal utottem el az idot, illetve sport, haverok koncert es kesobb sem lettem poffeszkedo, sot. A normalis, atlagos pasi egy relativ dolog en annak adtam eselyt akinek egy tini adhat....Aztan nem csak h fajottem h az ilyen pasik ostobak, hanem megvaltozott az izlesem es mostmar a mackosabb pasik jonnek be:-))))))


Elhiszem, hogy ez egy total rosszul eso, unfair es valahol logikatlan dolog, de kulsotol fuggetlenul mindenkinek van egy elkepzelese a nagy O rol ( ami 10 evente valtozik:-))) es nyilvan senki nem azzal kezdi, h lejjebb ad mielott megprobalna egy szamara idealis kulsejuvel.


Ha mar hatodszor fut bele egy kockas hasu pasitol egy elutasitasba na akkor elkezd azon merengeni, h mi az oka es rajon, hogy le kene fogyni:-)))Ennek ellenere a legtobbjuk nem fogy le mert az melos meg jon a szokasos "akinek tetszem annak igy tetszem" lozung, igyhat marad szamukra az almodozas.


A korral ez a dolog egyebkent javul, mert jonnek a tapasztalatok, a nagy felismeresek es vagy lead az idealjabol, vagy felhozza magat egy olyan szintre kulsoleg, h az idealja eszrevegye:-))Sok ember nem latja magat olyannak amilyen....


En tinikent tudtam, h dagadt vagyok mert egesz nap ezt hallgattam az apukamtol, h ugy nezek ki mint egy gomboc, kulfoldon beszoltak h olyan vagyok mint egy hamburger, jott, h engem soha senki nem fog elvenni (hahahah azota 8 an kertek meg a kezem masodik hazassag) eshat effele kritikak:-))Szoval engem nem altatott a csalad, h "oooo kislanyom te mindehogy szep vagy" hanem 14-19 eves koromig azt hallgattam, h mekkora zsirzsak vagyok:-))))


Imadom a szuleimet es ok is engem es ma mar orulok, h igy alakult kulonben az eletben nem lettem volna konyvmoly, nem tanultam volna jol, nem utazatam volna amennyit mert kb csak a pasikkal lettem volna elfoglalva.


Egyebkent abban az idoszakban leadtam az igenyembol, de az almaimbol nem, csak kesobbre halasztottam oket:-)))


A kerdest megforditva: miert erdekel teged egy elhizott, igenytelen no?:-)))

2016. júl. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Nem érdekelt, de volt humora és szeretem, na jó, imádom, ha egy nőnek van humora és vastag alsó ajka és neki ez a kettő megvolt. Oké, gombóc volt és érezni lehetett, hogy a napon szinte sülni kezd a teste, de én úgy éreztem, hogy most jött el az idő, hogy jó fej legyek, mint valami elbaszott lányregényben a főhős.

Azért zavar a dolog, mert pofára lettem ejtve, mikor pont nem érdemeltem meg.


Máskülönben meg ha csak meglátom az utcán, észre se vettem volna.


Mindegy.

Csak találok még humoros és vastagszájú nőt, nem?

2016. júl. 19. 22:26
 26/36 anonim ***** válasza:

19-es vagyok


Ez az o vesztesege nem a tied, es rengeteg vastagszaju humoros no rohangal a vilagban akiknek jo alakja van:-)))Egyebkent ertem, h kb milyen erzes nem csak azert mert a jonosegem elott hasonlo dolgokkal szembesultem, hanem mert ha egy kevesbe jo kulseju ember utasit el valahogy az egesz fajobb, ez a tipikus "jeeezus a viharban meg ennek sem kellek" filing:-)))


Ezen is tulleszel, es nemsokara mar csak rohogve fogsz a dologra emlekezni:-))

2016. júl. 19. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 A kérdező kommentje:
Azért a röhögős részben nem vagyok biztos, de köszönöm a biztató szavakat.
2016. júl. 19. 23:19
 28/36 anonim ***** válasza:
60%
Nekem sincs tökéletes alakom, mégis nyomultak rám elég jó pasik, mert szép az arcom és értelmes vagyok... Az a te dolgod ha nem hiszed el, viszont te végtelenül arrogáns vagy és azt gondolom semmit nem veszített veled ez a lány, akihez te nagy kegyesen "leereszkedtél"...
2016. júl. 20. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 A kérdező kommentje:

Értem, arrogáns.

Ha nem megyek rá, én vagyok az arrogáns, akinek senki sem elég jó.

Ha rámegyek, akkor én vagyok az arrogáns, mert leereszkedtem hozzá.

Ha ő lett volna a sokkal jobb kategóriás,...kitalálom, arrogáns lettem volna, amiért nem a saját ligámban próbálkoztam, nemde?


Tudod, te szép arcú duci, annyira ne legyél biztos abban az intelligenciában. Ha kaptál is róla esetleg oklevelet, már biztos rég out-of-date...

2016. júl. 20. 14:58
 30/36 anonim ***** válasza:
52%

Azért vagy arrogáns te szerencsétlen, mert úgy beszélsz róla, mintha neki hálásnak kéne lennie azért, hogy hozzászóltál. Hát nem kell hálásnak lennie, mert gyökér vagy. :)

Mi az istennek akartál "rámenni" egy neked nem tetsző lányra, ha utána nem bírod elviselni méltósággal a visszautasítást, és idejössz kérdést kiírogatni róla, hogy amúgy egyáltalán nem volt vonzó, de én tök jó fej vagyok és odamentem, légyszi nyaljátok már körbe a seggem a nagylelkűségemért.

Nem értem te ebben hol nem látod hogy milyen szánalmas vagy. Sértegethetsz nyugodtan, nem én vagyok az aki ilyen nonszensz szarságokon kiakad és még reklámozza is.

2016. júl. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!