Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A súlyfelesleges, átlagos,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A súlyfelesleges, átlagos, külsejükre nem kifejezetten igényes, nem vonzó nők egész pontosan milyen alapon akarnak kizárólag magas, határozott, jól szituált és kívánatos férfit maguknak?

Figyelt kérdés

Nekem ez valahogy nem áll össze.

Hol kezdődik egy nőben az önkritika és a belátás?

A korral ez javulni fog bármennyit is?



2016. júl. 19. 11:20
1 2 3 4
 11/36 Sunshinedoll ***** válasza:
80%

Olyan alapon, ahogy minden pasi modell kinézetű barátnőt akar.


Ha egyes pasik megengedik maguknak, hogy a mellbimbó színén meg a celluliton válogassanak, akkor hadd válogassanak már a nők is magasság alapján lol.

2016. júl. 19. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 A kérdező kommentje:

Sunshinedoll

Te rosszindulatú vagy és nagyon értelmetlen dolgokat is írsz. Töröltetni fogom a válaszodat.


10.

Nekem az volt a furcsa, hogy korábban teljesen jó fej nő volt, ráadásul panaszkodott nekem, hogy másfél éve senki rá se nézett és lehet, hogy már "teljesen pókhálós is odalent".

Én ebből azt szűrtem le, hogy őszintén vágyik már valakire és elég egyértelmű volt, hogy nem csak megdugni akarom.

Elég fura volt az egész szituáció.

2016. júl. 19. 14:24
 13/36 anonim ***** válasza:
35%

Szerintem semmi baj a 11-es válaszával!


Nekem van súlyfeleslegem dögivel, a többségnek egyáltalán nem vagyok vonzó, mégis félisten külsejű pasikkal jártam. Miért ne lehetnének igényeim? Azért, mert neked nem jön be a túlsúly, másnak az a mindene!

Valami másnak is kellett ott lenni, ahogy leírod a helyzetet...

2016. júl. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ne haragudj 13-as, de nem, 11-es válasza egy ide nem is illő fröcskölődés volt, ismerem a válaszolót, mindenhova ezeket írja.


Amit te írtál, ugyancsak marhaság és szimplán kihasználod, hogy névtelenül bármit, illetve bárminek az ellenkezőjét is lehet írni: "Nekem van súlyfeleslegem dögivel, a többségnek egyáltalán nem vagyok vonzó, mégis félisten külsejű pasikkal jártam. "

Biztos, hogy nem igaz úgy, ahogy leírtad.

Ha átlagos férfiakkal jártál és utólag félistennek nevezted ki őket, hogy alátámaszd azt, hogy a szuper férfiak szeretik az elhízott nőket, hát nem fogja senki sem elhinni.

Másik eshetőség, hogy te hiszel félistennek bármilyen férfit, akkor, maradva a névtelenség és a bizonyítékok elmaradását, tessék engem is elfogadni "félistennek".

Igen az vagyok, egy félisten.


Így lesze gy vita parttalan.

2016. júl. 19. 15:39
 15/36 anonim ***** válasza:

10. Voltam. Sajnos egy esetben fog ilyen helyzetben így viselkedni a nő, ha az adott férfi barátzónába van téve nála.

Úgy képzeld el, mintha a barátnőjének mondaná el. Ilyenkor nem célzásként mondja neked, csupán elmondja. Van ilyen.

2016. júl. 19. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:

10.folyt.

És ezzel kb. eljutottunk oda is, hogy miért beszél neked az ideáljairól, milyen a számára ideális jelölt, magas, jóképű, ilyen-olyan stb. - amit te egy kicsit fellengzősnek éreztél, tekintve az ő adottságait. Teljesen érthető. Mivel írtad, hogy nem is az eseted, szerintem hamar túl fogsz lépni rajta.

2016. júl. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
24%
Nyugtasd magad ezzel! Nem ismersz, de jobban tudod az életem, mint én! Gratula! :) :) :) Kezdem érteni a csajt! :)
2016. júl. 19. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 A kérdező kommentje:

Félreérted 16-os.

A ideáljáról már kizárólag akkor mesélt, mikor udvariasan elhívtam és lepattintott.

Előtte inkább csak osztotta a lapot, ha érted.


17-es

Egyszerűen nem életszerű, amit írtál és akárhány smiley-ba is csomagolod, nem lesz jobb.

De legyen igazad. Ha megígéred, hogy nem írsz ide többet, O.J Simpson ártatlanságára esküszöm, hogy elhiszem neked, hogy az izmos félistenek mind a te elhízott kegyeidre vágynak a világon.

Megegyeztünk?

2016. júl. 19. 16:44
 19/36 anonim ***** válasza:
29%

Amikor sulyfeleselges tini voltam en is kockas hasu pasit akartam, es persze ezt el is momdtam neki aki kirohogott. Aztan husz evesre koromra lefogytam, leesett rolam a bebihaj, es a kockas hasu pasik azota is hevernek elottem, viszont emiatt a gyerekkori dolog miatt kb.atnezek az osszesen.


A vicc az, h a kockas hasu pasi evekkel kesobb elhivott randizni, es imadtam nemet mondani:-))))


31/N

2016. júl. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

19-es

Ez már életszerűbb sokkal.

Csak pár megjegyzés:

Ugye amíg megvolt a "bébiháj", te sem agyon adtál esélyt nem kockás hasú férfiak?

Ugye miután lefogytál, sokkal többen érdeklődtek irántad?

Túl a kissé kicsinyes bosszúdon, azért belátod, hogy ott és akkor te nem nagyon ütöttél sebet sem magadon, sem pedig a kockás hasú srácon, hisz mindkettőtöknek voltak további lehetőségei bőven.


Én belátom, hogy nincs kockás hasam, de normális férfi vagyok sok pozitívummal. Az igazság az, hogy én akartam itt most nagylelkű lenni egy kissé hányattatott sorsú és külsőre nem túl vonzó hölgyeménnyel, aki korábban adta alám a lovat. Mondhatni én voltam addig a kockás hasú palija.

Erre ő most teljesen indokolatlanul elhajított, szinte kikérte magának a közeledésem.

Olybá tűnik mára, hogy ő nem is járni szeretett volna valakivel, hanem kidobni akart végre valakit vagy visszautasítani.

Hogy mit ért el vele, azt nem nagyon tudom, mert valóban nem lett volna benne életem top 10 nőjében, de akartam, hogy bizonyítson és győzze le a papírformát.

Furcsa érzés volt, ahogy a kedves lányból átváltott egy gőgös, kivagyi és pöffeszkedő libává.

Elszomorító.

2016. júl. 19. 17:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!