Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulná, hogy a nőknek mégis mitől olyan könnyű kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem szexre értem, hanem párkapcsolatra. Eleve messze nem tolonganak annyira senkinél, mint ahogy azt a férfiak beállítják, sőt, miután pedig kiszűrjük azokat, akik csak szexre mennek, igazán nem sok jelölt marad.
2016. júl. 20. 21:22
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
85%
Nem könnyű, de a férfiaknál mégis könnyebb. Ha én nem kezdeményezek senkinél, akkor sose lesz párkapcsolatom. A nőknél viszont sokszor kezdeményeznek a férfiak.
2016. júl. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
Kérdező-miért huzol határt a szex és a tartós komoly kapcsolat közé. Én nő vagyok és én ugy vallom, ki kell probálni milyen a szex mielőtt ugy döntenék hogy komoly kapcsolatba kezdek. Ha valakivel nem jó a szex azzal minek mélyre fűzni a kapcsolatot. Tehát én 2.3. randi után szeretem megtudni összeillünk -e szexuálisan, ha nem akkor vége, ha igen akkor mélyülhet, időben és lelkiben is.
2016. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Ez esetben én egy lelakott tengerimalac lehetek, ugyanis nem próbálkoznak, likeolgatnak, jelölgetnek, ráírnak, flörtölgetnek, kacsintgatnak, bókolnak, csipkelődnek.
2016. júl. 20. 22:10
 14/39 anonim ***** válasza:
58%

Nektek mégis könnyebb, mert csak válogatnotok, szelektálnotok kell a jelöltekből, míg nekünk férfiaknak mindegy egyes nőért meg kell küzdenünk, kezdeményezni, továbbvinni a dolgokat azzal a tudattal, hogy bármikor elutasíthatnak, az esetek túlnyomó többségében.

Ez meg csak sablon szöveg hogy mindenkinek csak a szexre kellettek, (akiknek meg nem azok meg nyomik, ugye? ) csak mindenkire rámondjátok ezt, aki meg kicsit normálisabb is azt meg rögtön kiszelektáljátok.

Meg jól jellemzi a helyzetet, hogy pl, egy szakítás után a nőknek csak egy pillanatba telik új pasit találni, már ha eddig nem is volt eleve új pasi készenlétben, míg nekünk férfiaknak kezdődik az egész társkeresési mizéria nulláról.

2016. júl. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
63%

#1

Én meg mióta egyedül vagyok (23 éve), azóta egy nő se próbálkozott nálam se szexre, se komoly párkapcsolatra. :) Tedd mérlegre a kettőt. Azért mégis csak jobb a tiéd, nem igaz?

2016. júl. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
74%

Nőként az ismerkedés olyan, mint a svédasztalos reggeli.

Ki van téve eléd egy halom, különböző kaja, amik közül nyugodtan válogathatsz, hisz mindegyik azért került ki az asztalra, hogy te megedd. Nem kell megerőltetned magad, hogy elérd a falatokat, hisz szó szerint csak ki kell nyújtanod a karod és máris a kezed ügyébe kerül egy csomó féle-fajta kaja, szóval abszolút nem megerőltető. Belekóstolhatsz mindenbe, aztán ha nem ízlik visszateszed vagy kidobod, senki nem fog leszólni miatta. Van időd válogatni, mert az asztal folyamatosan frissül újabb és újabb fogásokkal, ha pedig még dönteni se tudsz akkor se kell aggódnod, mert úgyis kapsz ajánlást a legfinomabb fogásokat illetően.


Férfiként az ismerkedés olyan, mint a népkonyhai vacsora.

Gyorsnak és ügyesnek kell lenned, hogy kifogj egy jó helyet, ahova leülhetsz, bár az esetek többségében a földön kell enned, mert rendszeresen telt hát van. Az "étlap" meglehetősen szerény, 1-2 féle fogás van rajta, amik közül neked látatlanba ki kell választanod, hogy melyik kell, ha pedig rosszul választasz nincs repeta, mert naponta csak egyszer ehetsz ott. Tolakodnod és nyomulnod kell, hogy első legyél a sorban és így talán még olyan kaját kaphatsz, ami nem hűlt ki teljesen, ha mázlid van, akkor nincsenek csótány lárvák benne. Folyamatos a verseny és sokan kihullanak, ők rendszerint a kukákból tudnak csak enni.... vagy még onnan sem. Nincs válogatás, nincs finnyáskodás, az kell megenned, amit eléd raknak, ha pedig ez nem tetszik, akkor mehetsz éhen halni az utcára, ugyanis senkit nem érdekel, hogy élsz-e vagy halsz, te csak egy csöves vagy a sok közül.

Miért? A párkapcsolat alapja mi? a jó sex .. szabadidőt tölteni a húgommal is tudok....

2016. júl. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
100%

Ez marha érdekes, hogy ennyi, puncira éhes pasas között éldegéltek, csajok. Szerintem pont ti vagytok azok, akik mindenbe belelátják, hogy a hapsik kizárólag szexet akarnak tőletek.


Illusztrálom egy példával: ismerkedek egy lánnyal, sokat viccelődünk, nevetünk, olykor-olykor poén szintjén szóba kerül a testiség (mert miért ne kerülhetne szóba), majd benyögi a leányzó, hogy "bocsi, de nekem nem kell olyan pasi, aki csak a szexre hajt". És akkor én megdöbbenve nézek magam elé, hogy ez most honnan jött neki, meg egyáltalán nem is hajtottam arra, és egyáltalán miért feltételez rólam ilyet, de ebben a pillanatban már úgy vagyok vele, hogy leszarom, jobb inkább lekopni a p#csába, mint egy ilyen agyatlan NŐRE (és nem szexre) ráhajtani. Persze, hogy a hülye csaj azt hiszi, hogy kizárólag szexre kellett volna, miközben pont nem, de nők saját maguknak bonyolítják meg a cselekményszálat az idióta "kiszűréseikkel", ahogy a kérdés alatti leírásban is elhangzik ez a szó. :D

2016. júl. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
Jav.: de a nők...
2016. júl. 20. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
100%
Részeg tengerész! Micsoda jó hasonlat!!! :D :D Nah most megyek is, elfogyasztom a svédasztalos reggelimet, vagyis akarom mondani, a vacsorámat
2016. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
"... igazán nem sok jelölt marad." Benne is van a kérdésedben a válasz. Ha várod a sült galambot, akkor azért lesz előbb-utóbb 1-2 ember, aki alkalmas, és semmit nem kell tenned érte. Egy férfinál ez a szám pontosan nulla, azaz 0, kivéve ha jól néz ki vagy mázlista.
2016. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!