Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki elárulná, hogy a nőknek mégis mitől olyan könnyű kapcsolatot találni?

Figyelt kérdés
Nem szexre értem, hanem párkapcsolatra. Eleve messze nem tolonganak annyira senkinél, mint ahogy azt a férfiak beállítják, sőt, miután pedig kiszűrjük azokat, akik csak szexre mennek, igazán nem sok jelölt marad.
2016. júl. 20. 21:22
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
29: azt ne mondd, hogy te azt szeretned, hogy a csajok szedjenek fel teged. Hova sullyed a ferfi nem... :'D eljossz velem randira? Allom a szamlat, gondolom, mar azt is elvarod. Mikor fogsz menstrualni?
2016. júl. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
Meg annyit 29-es, hogy szerintem a ferfiak nem voltak ennyire toketlenek korabban, mint amilyennek most mutatod magad.
2016. júl. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Én nem mondtam, hogy engem hívjanak el. Itt a pártalálásról van szó és közületek többnek lihegnek a nyomában akik közül választani kellene mint egy férfi nyomában, ott általában közel sem tepernek annyian hacsak nem valami focistáról van szó.
2016. júl. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Egyébként, hogy így mondod nem is olyan rossz ötlet, hogy ti szedjetek fel minket, akkor talán találnátok magatoknak valakit, ha ti keresnétek és hívnátok el. Meg célzottan csak olyanokra mennétek akikről tudjátok (nem tudom honnan), hogy nem csak szexet akarnak. Számlát nem kell azért kifizetnetek, de az elhívás gesztusa nem nagy dolog. Vagy várjátok tovább a monogám, szűz lovagotokat hátha eljön.
2016. júl. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
De 33-as, megis csak azt szeretned, ha neked nem kellene semmit sem tenned, csak az oledbe hullananak a lanyok, nem igaz? Hogy utanad is loholjanak ezrek?
2016. júl. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
34-es: nem vagyok ellatva pasikkal, mert csak atlagos kinezetu vagyok, de attol meg nem tamogatnam az otleted. Nem tudnek ferfikent tekinteni valakire, akit nekem kell randira hivnom. Az rendben van, hogy flortolessel, apro gesztusokkal batoritom esetleg, de ne nekem kelljen elhivnom.
2016. júl. 21. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
90%

Én nőként mondom, hogy nagyon kevés olyan pasival találkoztan, aki csak szexet akart volna. 25 éven alatt talán 3-4 ilyen volt. Vagy a többit reflexből ignoráltam, nem tudom. Sose értettem az ilyet. Olyan esetem is volt, hogy a srác kijelentette, hogy megdugna, én meg azt válaszoltam, hogy ez nem így megy. Vigyen el 1-2 randira, beszélgessünk, aztán majd kitalálom, mi legyen. Meg is hökkent, és végül több, mint egy éves kapcsolat lett belőle. Lehetett volna több is belőle, de sok mindent elszúrtunk. Mai napig jóban vagyunk. Ha pár hónapig nem írok neki, akkor ő jelentkezik, hogy mi van velem, jól vagyok-e, beülünk eg, kávéra...stb. Hozzátennén, már évek óta élettársa van, és nekem is van párom, akit nagyon szeretek, de emberileg kedveljük egymást, és jó barátság lett végül a dologból. Szóval nekem az a véleményem, hogy azoktól a nőktől akarnak csak szexet, aki mást nem tud felmutatni. De az esetek nagy részében téves megítélés az egész. Azért a férfiak jelentős része nem idióta, és ha találkozik egy értékes nővel, nem fogja rongynak használni, mert nem azt érdemli. Persze, vannak agyhalottak, akik igen, de szerencsére az én közegemben nincsenek ilyenek. A másik opció, amit láttam ebben a szituban, mikor egy nő levakarhatatlanul mászott a srácra, az meg mikor réezeg volt és szingli nem állt ellen, mikor a csaj leteperte. Ekkor jöhet a "persze, csak szexre kellettem neked" duma, de ha egyszer már megmondta neki, hogy nem akar semmit, akkor miért szenved ezen? Én nőként szoktam kezdeményezni, mostani pátomat is én szedtem össze, mondhatni, de ha valaki nem vevő rám, akkor hagytam, és éltem tovább az életemet. Nem alacsonyodtam le egy hisztis kislány szintjére, aki vergődik, hogy ő miért nem kell mindenkinek. Na az ilyesmi "méltóságon aluli" akár férfi, akár nő az illető. Nem beszélve a hülye játszmákról, tesztelésekről.

Nekem eszembe se jutott párommal ilyen köröket futni. Kedveltük egymást, jól éreztük magunkat, randiztunk és most van egy csodás kapcsolatom egy igazán értékes férfivel, aki figyel rám, és akivel jó hatással vagyunk egymásra. És én be is vallom, nem volt nehéz. Sokáig tartott, mire találtam valakit, akivel ennyire jól kijövünk, de megérte. És közben sem mondanám, hogy szenvedtem. Volt pár jó és pár rossz kapcsolatom is eddig, de minden alkalommal tanultam valamit és értékes embereket ismertem meg.

Szóval igen, nőként könnyebb tenni azért, hogy kapcsolatunk legyen, és ha valaki fiatal korban is jó emberismerő, akkor nem is szerencsétlenkedik annyit, mint én.

2016. júl. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
#35 Nem szerétném ezt, visszább írtam is, hogy 30-ból ésetleg 1-2 nő az akivel szóba álok ilyen téren. És nem tudom mit lovagolsz rajtam amikor itt arról van szó, hogy ti nem találtok magatoknak senkit. Én meg ötletnek írtam, hogy keressetek ti, ha annyira kell. Mert csak várjátok, hogy valaki belétek szeressen és elhívjon meg mittudomén milyen lépéseket tegyen. Amikor ezek a dolgok nem jönnek össze akkor meg az van, hogy mi vagyunk a töketlenek. Holott ti csak várakoztok a hercegre. Meg írkáljátok ide, hogy milyen nehéz nektek. Számomra egy mód van nőt szerezni, ha szerzek, mert én hiába várakozok senki nem fog italra invitálni stb. De ti várhattok is és kereshettek is.
2016. júl. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Ja, ertem, akkor bocsanat. Nalam van eleg jelentkezo es baratom is van.
2016. júl. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!