Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet egy kedves alacsony barátnője egy olyan átlagos külsejű alacsony 31 éves férfinak, aki munkanélküli és soha nem dolgozott még, de keresi az állást?

Figyelt kérdés
Diplomáztam utána nem kaptam állást sajnos, így otthon vagyok még most is, de nagyon intenzíven keresem az állást, nem az van hogy otthon ülök. Van olyan rendes lány aki elfogadna így? :)
2016. júl. 25. 13:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most minden rosszindulat nélkül kérdezem. Ha te stabil életet élnél, lenne munkád, jövedelmed, el tudnád tartani magad, és jönne egy korodbeli nő, aki évek óta munkanélküli, nem lenne benned, hogy lehet, hogy csak eltartót keres?...

Találj munkát, szedd össze magad, és akkor nem lesz az emberekben egy ilyen rossz érzés.

Én elértem egy stabil szintet, de nem akarok visszalépni, ezért én gyanakvó lennék egy hozzád hasonlóval. Természetesen ha tartós párkapcsolatban, házasságban alakul úgy, hogy valamelyik fél munkanélküliségre kényszerül, de próbál visszakapaszkodni, megoldható, de te még gyakorlatilag el sem indultál, ami huszonpár évesen még oké, de a te korodban már problémás.

2016. júl. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
24%
ez tuti trollkodás, pont tegnap volt itt hogy a diplomások előnyben vannak, mert értelmiségiek, most megkaptátok!! :D erre varrjatok gombot.
2016. júl. 25. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
A diploma nem minden...életképtelenek tűnsz a leírtak alapján !
2016. júl. 25. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
A diploma önmagában semmit nem számít. Az embernek valamiből meg kell élnie, és egy darab papír nem fogja kifizetni a számlát, vagy szádba rakni az ételt, ha nem mész el dolgozni. Nekem is van egyébként diplomám, csakhogy én dolgozom, és amikor arról volt szó, bevállaltam a kulimunkát is.
2016. júl. 25. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!