Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nem akar semmit a pasi,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem akar semmit a pasi, miért ragaszkodik hozzám mégis?

Figyelt kérdés

Kapcsolatot nem akar, egyébként akarna, csak nem velem. Mert tetszem neki külsőre, ez mondta már többször is, de a viselkedésemben van 1-2 dolog, ami nem tetszik neki. Szexben benne lett volna, de mondtam neki, hogy hagyjuk a témát, mert én nem megyek bele.


Ennek ellenére még mindig beszélünk minden nap, mintha semmi se történt volna, és érzem rajta, hogy valamilyen szinten fontos vagyok neki, és nagyon tisztel, ez irtóra lejön.


Szerintetek is össze van zavarodva, vagy most mi van?


2016. júl. 28. 23:44
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
9: Én nem tudnék beleszeretni, mert nem érzem azt a pluszt, és ő sem, szóval én nem reménykedek semmiben. De emberként megkedveltem, szeretek beszélgetni.
2016. júl. 29. 09:28
 12/13 anonim ***** válasza:
#11 akkor szerintem szépen egymásra találtatok :) Szerintem alapvetően ugyanazt akarjátok. Csak egy pasi szexelhet kapcsolat nélkül is anélkül, hogy rossznak kellene éreznie magát. Ezért neki a beszélgetések mellé elférne a szex is. De ez nem egy lényegi dolog neki itt. Szerintem ilyesmi van.
2016. júl. 29. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg érted ezt, hogy nem tudnál beleszeretni ő nem tudhatja biztosan rólad. Szóval kicsit félnie kell, hogy nem e az lesz a vége és akkor majd megbánt és ugrott ez is ami most van. És fordítva te sem tudhatod 100%-ra, hogy aztán nem szeret beléd és jönnek a bonyodalmak. Férfi nőnél ez soha nem 100% biztonságos szerintem. Főleg, ha ebben a barátság félében nagyon őszinték vagytok egymással és megmutatjátok a kis óvott részeiteket is egymásnak. Nem lehet tudni, hogy ha nincsenek fenn a védő falak és a maszkok, akkor mit vált ki belőlünk valaki.


De mégegyszer: alapvetően szerintem sacc ugyanabban a helyzetben vagytok. Csak a nemi különbségből adódóan neki a szex is része lehet ennek, ami van köztetek, de többet nem akar.

2016. júl. 29. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!