Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az úgy szerintetek benne van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az úgy szerintetek benne van egy friss kapcsolatban (2 hetes randizás, együttlétek stb. ), hogy a lány még mindig felnézeget arra a társkeresőre, ahol megismerkedtünk?

Figyelt kérdés
Közben meg nagyon jól elvagyunk, egymásra vagyunk hangolódva, sokat beszélünk, kirándulunk, no és persze volt már intim együttlét is.
2016. aug. 9. 16:33
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Ugye egyik gond az, hogy nagyon jól néz ki, olyan tipikus 10 per 9 es csaj, rengeteg pasi odavan érte, mindig monda, hogy naponta kb 30 an hívják randira. Okos is, nagyon jól keres is friss diplomásként egy nagyvállalatnál. Én sem vagyok rossz pasiból, olyan 10 per 7 re tenném magam. Átlagos bért kapok, bár ez őt nem izgatja, mikor mondtam, hogy nem vagyok tehetős. Tehát igencsak nagyok a lehetőségei.
2016. aug. 9. 17:30
 12/19 anonim ***** válasza:

Szerintem egy kapcsolat elején azzal érdemes foglalkozni, ami egyértelmű, nem jó mögé akarni nézni vagy többet látni valamiben, mint ami. Később, egy pár éves kapcsolatban, amikor már van összehasonlítási alap ugyanannak az embernek a viselkedéseiben, az megint más, az hasznos lehet.

Mi is egy ismerkedős oldalon jöttünk össze lassan már 10 éve, pedig egyikőnk sem akart ismerkedni, csak az oldal egyéb funkcióit használtuk hébe-hóba, amíg egymásba nem botlottunk. Mivel ezt tudtuk egymásról, ezért én nem lettem kíváncsi az okaira, amiért továbbra is feljárt. A saját életemmel és iránta táplált érzéseimmel foglalkoztam, és mivel ezek oda-vissza is intenzívek voltak, abszolút háttérbe került a féltés, elég sok megerősítést adtunk-kaptunk ahhoz, hogy egyikőnket se érdekeljen a másik "oldaljárós" tevékenysége, ami egyébként nullára redukálódott mindkettőnk részéről pár hét múlva.

Szóval ha nem óvatoskodsz és lépsz a biztonsági játékos zónába, hanem teljes erőbedobással, de nem izzadságszagúan kimutatod hogy mit érzel, akkor, mivel esélytelen nálad jobbat találnia, ő is leszokik arról az oldalról, nem lesz motivált a további keresgélésben.

2016. aug. 9. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Malha.hu?


Én ott ismertem meg a párom (lassan 4 éve, bár az nem kimondottan társkereső) de néha-néha én is felnézek, de nem azért, mert megcsalást tervezek, csak benézek.

2016. aug. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

De ha ennyire jó nő akkor miért társkeresőn ismerkedik?

Egyébként szerintem is az lenne a legjobb ha megbeszélnéd vele a dolgot. Beszéld meg vele, hogy akkor ő most komoly kapcsolatot szeretne-e, komolyan gondolja -e veled, és hogy ha már így egymásra találtatok akkor nem -e törölnétek magatokat az oldalról.

2016. aug. 9. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Bennem is ez fogalmazódott meg, hogy ha láthatóan egyikőtöknek sincs gondja a társkereséssel, akkor miért társkeresőn ismerkedtek?

Vagy ez csak mítosz, hogy oda azok járnak, akiknek élőben problémás?

2016. aug. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Szerintem olyan emberek is járnak oda, akik nagyon sokat dolgoznak vagy kis faluban èlnek vagy jó hobbyjuk van zárt baráti körrel.
2016. aug. 9. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Sajnos sokat dolgozunk, plusz azért mindketten kicsit konzervatívak vagyunk. Szeretjük előtte megismerni a másikat, akár látatlanban is.
2016. aug. 9. 18:27
 18/19 anonim ***** válasza:

Csak nekem fura, hogy 2 héten belül már megvolt az "intim együtt lét" - közbe meg semmi más, sem szerelem, se együtt járás, legalábbis kimondva nincs.

Felpróbált, nem váltál be neki...ennyi

2016. nov. 4. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Már vége a kapcsolatnak, átvert. Nem volt szerelmes, csak szexre voltam neki jó 2 hónapig. Szerelem nem volt, de nem merte bevallani, ezért keresett más férfit társkeresőn. Ha jól tudom (3 hete nem vagyunk együtt) már talált is valakit. Aztán lehet azt is dobja, mert szép a nő, okos, jól is keres, odavannak érte a férfiak.
2016. nov. 5. 16:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!