Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs barátnőm? 28F

Figyelt kérdés

28 éves 2 diplomás srác vagyok, vidéki nagyvárosban élek, igényes vagyok, divatosan öltözöm mégsem akar még egy átlagos lány sem velem randizni. A külsőm nem túl előnyös, vékony-magas vagyok, 188cm 73kg, nem vagyok egy George Clooney, külsőre kb 10-es skálán3-ra értékelném magam. Ezt ellensúlyozandó "márkás" (Tommy Hilfiger, Hugo Boss, RL) cuccokban járok, vastag aranyórát viselek, mégsem kellek senkinek. Pedig mindig azt hallom, hogy a jó egzisztenciával rendelkező hapsikra tapadnak a nők.


Kocsmázok, bulikba, kávézókba járok rendszeresen, de ott sem sikerül ismerkednem. Netes társkeresőkön is próbálkozom, szinte minden lányra (100-ból 90-re) ráírok, aki az ördögtől egy fokkal szebb, de ott is csak a láthatólag senkinek sem kellő elhízott, igénytelen, átlagtól sokkal rosszabb külsejű lányok állnak velem szóba. Komoly kapcsolatom még sosem volt, csak ilyen pár hónapos ismerkedős-randizós dolgok, de abból viszonylag sok. Emellett régóta járok prostikhoz.

Gáz, hogy ennyi idősen még nem volt komoly kapcsolatom? Mi lehet az oka, hogy csak olyan lányok, nők állnak velem szóba, akik a férfiak legtöbbjének nem kellenek? Ennyire csúnya lennék?



2016. jún. 26. 15:39
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
92%

Ha nem lennél ennyire b*l**sz g**ény és nem szidnád a nőket, hogy vannak olyanok akik egy pasinak se kellenének, akkor te miért gondolod azt magadról, hogy te kelljél valakinek is? Pláne, hogy ilyen nyíltan tényleg szidod a nőket. Én is 28 éves vagyok, nekem sincs barátnőm, de még is ha nagyon akarnék, tuti találnék valakit. És k*rvára nem vagyok jó képű, sőt még munkám sincs.

Csak nekem az előző kapcsolatom emlékei kínoznak már lassan két éve. És ebből nem tudok kiszabadulni.

2016. jún. 26. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
98%

Túl felszínes személy vagy. Ki akarna ilyennel járni, aki azt hiszi, ha egy Hugo Boss-os cuccot visel, akkor az összes nő a földön fog heverni előtte.


Szállj le a magas lóról haver, elég gáz a viselkedésed.


Az agyadban tegyél rendet, mert még állítom, hogy kisebbségi komplexussal is küszködsz, ha kompenzálni akarod az állítólagos külsődet a méregdrága cuccokkal.


Ha bajod van a külsőddel, akkor változtass rajta, nem sírni kell.


Ja, és a belső is ugyanolyan fontos, mint a külső.

2016. jún. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
Nyugi én lány vagyok és nekem sincs barátom.
2016. jún. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
77%

188/73? Figyelj, nem vagyok elhízva (sportolok, de nem testépítek), de 185 centihez 10 kilóval vagyok nehezebb nálad...


Kezd azzal, hogy mozogsz valamit, ilyen alkattal a legtöbb lány észre sem vesz, ha lapjával állsz, és elvisz a tavaszi szél.



Egyébként pedig te magad értékeled magad 10/3-ra, akkor mit akarsz? Az már súlyosan átlag alatti...

2016. jún. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 Komolyan mondod? ***** válasza:
98%

Te véletlenül nem az a pasi vagy, akivel egy hónappal ezelőtt ismerkedtem? Nem, biztos nem...Neki nem volt két diplomája. De még az írásstílusotok is kísértetiesen hasonlít. Na mind1...

Neki is hasonló problémái voltak: 28 éves, jól néz ki, nem is szegény és mégsem sikeres már évek óta a nőknél...


Na, elkezdtünk ismerkedni! Elmondom, hogy vele mi volt a problémám.

Azzal indított, hogy nem én vagyok az egyetlen, akivel ő most ismerkedik. (mondtam magamban ilyen illúzióim nincsenek is, lapozzunk)

Fent volt Tinderen is, és egyik este elkezdte szidni hasonló stílusban az ottani nőket, mint ahogy te most itt megnyilvánultál. Ezt ne, ezt nem kell. Szidd a haveroknak a csajokat, de ne egy másik nőnek, akivel jelen esetben ismerkedsz.

Majd egyik este, mielőtt találkoztunk volna, telefonon azt ecsetelgette, hogy van egy lány ismerőse, akinek nem tudom hány ezer forintot ajánlott fel, hogy dugjon vele. Majd felháborodottan hozzátette, hogy az a kis kur.va nem fogadta el az ajánlatát. (mondanom sem kell, hogy itt elvágta magát előttem)


Ezt a kis sztorit azért írtam le, hogy ő sem értette, hogy miért nincs már évek óta barátnője, amikor jól néz ki és nem is szegény. (nem azt mondom, hogy te ilyen vagy, csak felhoztam egy példát)

És szegénykém is azt hitte, hogy ez elég a nőknek. Valamelyiknek biztos.

Több probléma is volt az említett illetővel, de az most lényegtelen.

Gondolom már sejted, hogy nem elég a pénz és a kinézet, ha mellé a viselkedéseddel ennyire elrontod a dolgokat.

2016. jún. 26. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:

#5-ös: elég valószínű, hogy csak nem igaz, amit a kérdező ír. A sok pénzem van, és mégsem kellek a csajoknak dumát azok szokták itt nyomatni, akik szerint ha pénzed van, akkor minden nő a lábad előtt hever.


Persze, mivel sosem volt pénzük, ezért fogalmuk sincs róla, hogy ez mennyire nem igaz.


Egyébként azt nem írta, hogy jól néz ki, csak, hogy márkás ruhái vannak ;)

2016. jún. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
97%

"senkinek sem kellő elhízott, igénytelen, átlagtól sokkal rosszabb külsejű lányok"


Ez nálad pontosan mit takar? Az, ha valaki nem modell alkat, akkor az már nálad alapból is csak igénytelen, az átlagtól rosszabb külsejű lehet? Vagy a hurkák mellett konkrétan másra is gondoltál?


Amúgy meg nekem az jön le az írásodból...hogy...

1. Baromi éretlen vagy még, a korod ellenére. Pedig a korod alapján már több gyermekes apuka és férj lehetnél 28 évesen.... Holott te srácozod magad...meg azt gondolod, hogy a márkás cuccokkal bármit is ellensúlyozni tudsz. Vicc.

2. Miért akarsz jó nőt, amikor a saját bevallásod szerint is, csak 3-ast érsz a 10-es skálán? Mire föl kritizálod akkor meg az átlagtól (szerinted) rosszabb nőket...mikor te is ahhoz a kategóriába tartozol?

3. Prostik. Sosem volt még komoly kapcsolatod. Most őszintén... Szerinted a nőkkel van a baj...vagy veled? És ne..ne fogd a külsőre...mert valószínű, hogy azoknak a nőknek, akiket te le átlag alattizol...több pasijuk volt, mint neked nő..

2016. jún. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 Komolyan mondod? ***** válasza:
95%

#6!

Persze lehet kamu, habár én már találkoztam ilyen pasival, mint amilyen a kérdező (állítólag). Tehát 50-50%, hogy igaz...Az most mind1. :)


A lényeg az, hogy általában tényleg van valami baj az olyan emberekkel, akik még a pénzükkel sem tudnak kompenzálni!

És itt most komoly viselkedési problémákra gondolok...

Nem minden a pénz, kinézet és hogy márkás ruhákat hord az ember, ha ezek mellé egy büdös nagy bunkó!

2016. jún. 26. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
80%
Normalis es csinosnak mondott no vagyok. De sose allnek le egy ilyen kreten szexista barommal mint te vagy.
2016. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
88%

"A lényeg az, hogy általában tényleg van valami baj az olyan emberekkel, akik még a pénzükkel sem tudnak kompenzálni!

És itt most komoly viselkedési problémákra gondolok... "


Az, hogy a kérdezőnek komoly gondjai vannak nem is kérdés ;)


Viszont -lehet, hogy csak én vagyok túl naív-, sosem értem azokat, akik azon nyafognak, hogy azért nincs párjuk, mert nincs pénzük, vagy akik nem értik miért nincs, mert sok pénzük van.

Most tényleg a pénz nem csajozik, persze lehet belőle venni csajozós kocsit, meg ruhát, de ez maximum ilyen gimnazista lányoknál működik, normális nőknél meg vissza a kályhához, a pénz nem csajozik :)

2016. jún. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!