Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelt kérdés
Több társkereső oldalon fent vagyok ,de már ne hiszem el ,akárkivel kezdek el beszélgetni,az első 5 percben a sexre tér ki ! Ha esetleg normális,eljutunk a kameráig,lássam,valóban ő -e,aki a fotón van,5 percen belül a f.rkát akarja mutatni! Nincs egy normális férfi? Ezek nem 20on évesek,felnőtt,érett férfiak /45-től,tegnap pl egy 70 éves/akik számomra agyilag zoknik ! Mindenki csak a sexet látja bennem,mindenki a testemmel jön,így meg úgy,ezt,azt csinálná,csodálatos,stb! Miért nem komolyak a mai férfiak,miért nem akarnak normálisan ismerkedni? Mindenki csak szórakozik,sexet akar! Miért??
2016. aug. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
Fú, hát nem tudom hogy hol teremnek ezek. Egyébként most párt keresel? Jössz szexchatelni? :)
2016. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
93%
Komolyan én érzem magam betegnek, hogy a szex sokadlagos dolog az életemben... És az a szép, hogy a sok ilyen barom miatt engem is előre beskatulyáznak. F
2016. aug. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Noren1989 ***** válasza:
54%

Gondolom azért kapsz napi néhány levelet, amiben valóban érdeklődnek a férfiak, ismerkedési szándékkal, nemde?


Amiket felvázoltál, általában valóban csak szórakozásra vágyó egyének. Most mondd meg, elítélnél engem az ő bűneikért? Merthogy fennvagyok társkeresőn jómagam is.


Ezt neked kell megtanulnod kiszűrni, sajnálom. Nincs rá aranyszabály, hogy mondjuk a profilkép nélküli nőkre csak a valóban ismerkedni kívánók írnak rá.


Szép estét.

2016. aug. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
97%
Tök mindegy, hogy mennyi beteg ember van, csak arra koncentrálj, aki nem az.
2016. aug. 9. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
42%

Kérdező én ezt máshogy látom!

Ti nők ha kaptok egy kedves üzenetet,már megbocsáss de baxtok válaszolni!!!

2016. aug. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 A kérdező kommentje:
Igen,kapok néhány érdeklődő levelet! 3 nap alatt kb 100-at,háát abból egy sem volt normális ! Még a 70 éves vén papa is második levélkéjében megkérdezte mit szeretek a sexben ! Előre ne tudod kiszűrni,én sem gondoltam,hogy még a 70 éves apóka is fickós! Lehet már csak ábrándozik,de sztem akkor sem komoly,mert normál esetben úgy gondolom nem így indítunk...
2016. aug. 9. 23:47
 7/42 anonim ***** válasza:
17%
Kamu kérdés,ideje lenne töröltetni úgy látom
2016. aug. 9. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
49%
#6 Egyáltalán minek válaszolsz egy 70 éves apókának? Mert valamiért csak küld második levelet. Gerontofíliában szenvedsz?
2016. aug. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 RiziDini válasza:
100%
Ismerős. Nagyon sokáig voltam fent, mire megtaláltam, akit kerestem, előtte a sok perverz majom... Beteg világban élünk. Persze az sem mindegy hol vagy fent. Pl. Tinderen, Badoon ne is várj mást. :/
2016. aug. 9. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
5! Én is másként látom,mert én szoktam válaszolni,ha cak köszönnek,akkor visszaköszönök ,ha kérdeznek,válaszolok! MINDENKINEK,ha beleesik abba az életkorba,amit megadtam! Ha fiatalabb,mint akit keresek,sorry,de nem! Rengeteg fiatal ír,ha mkinek válaszolnék,ülhetnék a gép elött egész nap! Ha én 47 évtől keresek,bocsi,de ne írjon 30-40 éves! Lehet ők bunkóságnak gondolják...én nem! Mkinek van egy elképzelése! Ha Te 30 évesig keresel,nem fogok rád írni! Ennyi!
2016. aug. 9. 23:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!