Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelt kérdés
Több társkereső oldalon fent vagyok ,de már ne hiszem el ,akárkivel kezdek el beszélgetni,az első 5 percben a sexre tér ki ! Ha esetleg normális,eljutunk a kameráig,lássam,valóban ő -e,aki a fotón van,5 percen belül a f.rkát akarja mutatni! Nincs egy normális férfi? Ezek nem 20on évesek,felnőtt,érett férfiak /45-től,tegnap pl egy 70 éves/akik számomra agyilag zoknik ! Mindenki csak a sexet látja bennem,mindenki a testemmel jön,így meg úgy,ezt,azt csinálná,csodálatos,stb! Miért nem komolyak a mai férfiak,miért nem akarnak normálisan ismerkedni? Mindenki csak szórakozik,sexet akar! Miért??
2016. aug. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 11/42 A kérdező kommentje:

7! Miért is ?? Melyik részét nem hiszed el??


Nem Badoon vagyok...De tök mindegy hol,eddig csak a perverzek írtak!

A 70 éves is első levelében normálisan írt! Nem a korával,hanem az agyával volt a gond!

2016. aug. 10. 00:02
 12/42 anonim ***** válasza:
0%
Kár, hogy aki nem farkazik az elején azt hamar "leunalmasozzák"
2016. aug. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Gyönyörű tested van, ha gondolod akkor szex chatelhetnénk egyet. Így, meg úgy, ezt, azt csinálnám, csodálatos... Nekem elég nagy farkam van, 2 centis, és fél centi a kerülete. Ha gondolod írj, pusza!


80/F

2016. aug. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 A kérdező kommentje:
13!Vicces kedvedben vagy úgy látom! :) Amúgy már kiírtam a bemutatkozóba,hogy NORMÁLIS,KOMOLY férfi üzenetét várom,aki sexchatelni akar ,ne írjon! Szted meghatotta őket vagy olvasták egyáltalán? Biztos vagyok benne,hogy NEM!!
2016. aug. 10. 00:25
 15/42 anonim ***** válasza:
13%

Ezt a hisztériát, amit itt lenyomsz Szivi.... :DD

Basszus, én is nő vagyok és fent vagyok társkeresőn, de semmi gondom. Mit adod itt a prűdet, te is szexet keresel, csak előtte randiznál párszor, szeretnéd megismerni, és utána szexelni. Nos, ők csak a sorrendet változtatnák meg, először szex, aztán ha van kedv\energia beszélgetni. :))

Nekem csak jó tapasztalataim vannak, bár az is igaz, én vadászok. Magyarul, ráírok a nekem szimpi, szintén 40 fölötti kategóriában lévő férfi egyedre.

Az ilyen érdekes figurákon meg jól szórakozom, és nagyon kedvesen megkérem, h másnak mutogassa a farkát. :))) Ennyi.

2016. aug. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
32%
De figyu már, azzal elérsz valamit, hogy itt fenn dühöngesz? Ennek a kérdésnek semmi értelme. Max kapsz pár privátot, aki ugyanúgy szex chatelni akar veled. Vagy ez volt a célod? Nem értem a kérdést lényegét.
2016. aug. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 A kérdező kommentje:

15! Úgy látom "Szivi" MI más kategóriába tartozunk! :) 'Hál Istennek! :)

Persze,a sex hozzátartozik az élethez,egy kapcsolathoz! De ha szerinted ez normális dolog,amit művelnek és így,hogy megtudtuk,hogy te is mit művelsz,hááát,gratulálok! :D Nekik is,és Neked is! :)Jó vadászatot!

14! Ha szted értelmetlen,ne olvasd és ne válaszolj! Nem,nem várok itt privit,nem akarok itt ismerkedni,de ha normálisan kérdeznek,engedd meg,hogy válaszoljak!Oké? Jó éjt ! :)

2016. aug. 10. 00:36
 18/42 A kérdező kommentje:
Nem 14 helyette 16-nak szól a válaszom... :)Bocs
2016. aug. 10. 00:37
 19/42 WheneverYouWant ***** válasza:
Lehet hogy szexpartner kereső oldalra regisztráltál...
2016. aug. 10. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
21%

Hu pasztmek... mekkora egy hisztis hárpia vagy! :D


"Ha szted értelmetlen,ne olvasd és ne válaszolj!" Akkor ne nyomd az arcomba ezen az oldalon, pasztmek.


"Nem,nem várok itt privit,nem akarok itt ismerkedni" Akkor még mindig nem értem, hogy mit vársz tőlünk... :)


"de ha normálisan kérdeznek,engedd meg,hogy válaszoljak!"

Itt kiemelném az engedd meg-et. Na tisztázzunk valamit cicu! Szerintem én semmit sem tiltottam, olvasd kicsit vissza a válaszod, és rájössz, hogy az egyetlen aki tilt, az te vagy. "ne olvasd és ne válaszolj!" Szóval, ne magyarázz!

2016. aug. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!