Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelt kérdés
Több társkereső oldalon fent vagyok ,de már ne hiszem el ,akárkivel kezdek el beszélgetni,az első 5 percben a sexre tér ki ! Ha esetleg normális,eljutunk a kameráig,lássam,valóban ő -e,aki a fotón van,5 percen belül a f.rkát akarja mutatni! Nincs egy normális férfi? Ezek nem 20on évesek,felnőtt,érett férfiak /45-től,tegnap pl egy 70 éves/akik számomra agyilag zoknik ! Mindenki csak a sexet látja bennem,mindenki a testemmel jön,így meg úgy,ezt,azt csinálná,csodálatos,stb! Miért nem komolyak a mai férfiak,miért nem akarnak normálisan ismerkedni? Mindenki csak szórakozik,sexet akar! Miért??
2016. aug. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
3%
Cicabogyó, nekem már nem is válaszolsz? Jaaaa, hogy te sem tudod a válaszokat... jól van... :D
2016. aug. 10. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van a kérdezőnek.

Ha felcseréljük a sorrendet, egyáltalán nem ugyanazt kapjuk.

2016. aug. 10. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező itt ne várj értelmes válaszokat.Az itteni emberek közül is elég sokan vannak társkeresőn...

Ma már trendi a ruha alól kezdődő ismerkedés.Előbb van a szex, mint annak kiderítése, hogy milyen ember a másik.Az ember mára könnyen eldobható tárgyá vált.Mindent a szex ural.Nincs baj a szexel, hiszen minden kapcsolatban lényeges dolog, csak sokan elfelejtik, hogy az oda vezető út a nem mindegy.Sajnos sok nő könnyen adja magát, így a Férfiak nem törekszenek már a nők meghódítására, minek? Úgyis könnyen megkapják.Az összes nőt beskatulyázták.Aki meg nem teszi szét nekik azonnal, azzal nem vesződnek, majd lesz más aki azonnal fekszik.Itt tartunk 2016-ra..és még mindig lesz lentebb.Természetesen vannak kivételek, de azok nagyrésze nem tartózkodik társkeresőn.Szinte 5-s lottó kategória, hogy belefusson az ember lánya egy ilyen kivételbe....

2016. aug. 10. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Szia, mivel a 11#es válaszodban megszólítottál elmoondom az én véleményem (a 7#s nem én vagyok)


Tudni kell szelektálni, és nem foglalkozni olyan dolgokkal amik érdektelenek. A társkereső csak egy nagyon kis rész. Az egész életed megkönnyítheted, ha a felesleggel nem foglalkozol

Ok, udvarias vagy, de ha a .ások nem az, akkor annyi. Nem válaszolsz. Ha a munkádban a főnök, aki mellesleg egy kedves ember behivat és fél órás előadást tart arról hogy a termelékenység milyen összefüggésben van a profittal és mennyire nem lehet az jó hozzáállás, hogy vörös szemmel, kóvos hajkal, nem vasalt szoknyában kialvatlanul esel be a munkába 5 perc késéssel, akkor ebből a fontos az 5 perc késés. A többi meg a magánügyed. És azért bocsánatot kérsz, és az éjszaka boldog emlék-vigyorával az arcodon mész vissza dolgoznu

2016. aug. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

Szia, mivel a 11#es válaszodban megszólítottál elmoondom az én véleményem (a 7#s nem én vagyok)


Tudni kell szelektálni, és nem foglalkozni olyan dolgokkal amik érdektelenek! A társkereső csak egy nagyon kis rész. Az egész életed megkönnyítheted, ha a felesleggel nem foglalkozol

Ok, udvarias vagy, de ha a más nem az, akkor annyi. Nem válaszolsz. Ha a munkádban a főnök, aki mellesleg egy kedves ember behivat és fél órás előadást tart arról hogy a termelékenység milyen összefüggésben van a profittal és mennyire nem lehet az jó hozzáállás, hogy vörös szemmel, kóvos hajkal, nem vasalt szoknyában kialvatlanul esel be a munkába 5 perc késéssel, akkor ebből a fontos az 5 perc késés. A többi meg a magánügyed. És azért bocsánatot kérsz, és az éjszaka boldog emlék-vigyorával az arcodon mész vissza dolgoznu

2016. aug. 10. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 fru_ ***** válasza:
100%

Szerintem eleve illúzió egy társkereső paraméterei alapján találni valakit, nekem aztán tök mindegy, hogy hány centi, vagy kiló. És tényleg jókora többségben vannak a bunkó, meg lelkileg sérült emberek.

Kolléganőim is valami hasonlót mesélnek, mint amit te írsz. Nem az oltogatás kedvért mondom, de a nőknél se sokkal jobb a helyzet.


Mondjuk az egy érdekes alak volt, aki vagy 10+, tartalmas levél után őrjöngeni kezdett, amikor felvetettem, hogy igyunk már meg egy kávét valamikor, mert beszélgetve csak jobb. Ő nem egy ócska K, hogy ilyen hamar randizni akarna, valami ilyesmit írt.

(pedig még egy presszóban sem vágtam gerincre senkit)


Vagy az is egy emlékezetes idióta, akivel egy Pest közeli város ALDI parkolójában beszéltünk meg találkozót, én meg tévedésből a LIDL-hez mentem, de előtte 10 perccel tisztáztuk telefonon. De mégis negyed órát hisztizett, hogy miért hazudtam, hogy ismerem azt a várost, ha ilyen nyilvánvaló dologban sem ismerem, földhöz vágta a virágot, megtaposta... örültem, hogy meg nem késelt.


Szerintem más módot válassz, csak felb_szod az agyad.

2016. aug. 10. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
0%

Társkeresőzöl? Elég agyhalott lehetsz. Mindenki tudja hogy ez ebből áll. Élőben a kutyának sem kellesz vagy mi?

Kamera.... Eszem-f...szom megáll! Mégis mit gondoltál mit fog mutatni ott? Te jó ég...!

2016. aug. 10. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Talàn mert ők nem hosszú távú kapcsolatra vágynak. De gondolom ez már neked is feltűnt...
2016. aug. 10. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
57%
Szia! Nem tudom, milyen képeket töltöttél fel magadról, de inkább komolyabbakat tegyél fel a profilodra, amin szexi vagy, de mégsem kihívó, érted. :) Mutasd a képeken is azt, ami/ aki vagy, hogy a komoly pasik találjanak meg. Egyébként én is társkeresőn találtam meg a párom. ;)
2016. aug. 10. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
szia chatsex?
2016. aug. 10. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!