Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyi beteg, perverz ember van?

Figyelt kérdés
Több társkereső oldalon fent vagyok ,de már ne hiszem el ,akárkivel kezdek el beszélgetni,az első 5 percben a sexre tér ki ! Ha esetleg normális,eljutunk a kameráig,lássam,valóban ő -e,aki a fotón van,5 percen belül a f.rkát akarja mutatni! Nincs egy normális férfi? Ezek nem 20on évesek,felnőtt,érett férfiak /45-től,tegnap pl egy 70 éves/akik számomra agyilag zoknik ! Mindenki csak a sexet látja bennem,mindenki a testemmel jön,így meg úgy,ezt,azt csinálná,csodálatos,stb! Miért nem komolyak a mai férfiak,miért nem akarnak normálisan ismerkedni? Mindenki csak szórakozik,sexet akar! Miért??
2016. aug. 9. 23:38
1 2 3 4 5
 21/42 A kérdező kommentje:
19! Ez rossz vicc volt így éjfél körül! :) Ott nem lennék meglepődve!
2016. aug. 10. 00:44
 22/42 anonim ***** válasza:
8%

19. :DDD .... lehet

Jajjj, de savanyú vagy Kêrdező! Szegény hapik, gondolom még a fejüket is leszeded szegényeknek, a helyett, h a farkukra cuppannál. :)))

Nézd, én szeretem a férfiakat, és Veled ellentétben tudok szelektálni.

Milyen érdekes, engem csak normális férfiak találnak meg, komoly kapcsolatra. Talán a tisztelet kölcsönös, mert érzik kivel mit lehet.

Jó éjt!

2016. aug. 10. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 A kérdező kommentje:

I need a mask nevű felhasználó ! Drágám,ugye szólíthatlak így,mivel te is cicáztál! Senki nem nyom itt semmit az arcocskádba,lehet görgetni! Tudod,ami engem nem érdekel,nem olvasom el! Ez a kérdés annak szól,aki érti a lényegét! Magyarul,hogy te is megértsd,hol vannak a NORMÁLIS társ-párkapcsolatot kereső férfiak? Aki nem az első nap akarja megmutatni a f.rkát! Mert igen,persze,ha kialakul valami,arra is kíváncsi leszek! De egyelőre én nem sexpartner keresek!

Még valami??

2016. aug. 10. 00:52
 24/42 anonim ***** válasza:
100%

Mi értelme a kérdésnek? Mit vársz tőlünk?


Persze, hogy szólíthatsz így, virágszálam! :)

2016. aug. 10. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt hittem, hogy ez a fiatalabb korosztályra jellemző, mmint a farokmutogatás. Baromi elkeserítő, hogy 70 éves (elvileg)érett emberek is ezzel kezdenek egy ismerkedést. Még ha 25 lenne azt mondom ,h még mindig nem bír a hormonjaival és belefér de 70??! Én érzem szarul magam miattuk. Lehet érezni egy nőn/lányon ha beszélgetek vele, hogy tele van a töke és beskatulyáz alapból perverznek engem is és emiatt igazán nem tudom hibáztatni :\
2016. aug. 10. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 A kérdező kommentje:
22! Komoly kapcsolatra találnak meg? Hűhaa! Azért vadászol,azért vagy fent több oldalon! Jajj,hagyd már a hülyeségedet! Ha ez neked komoly kapcsolat,nagyon elba..ott világban élünk! És tudod miért? Mert ilyen nők vannak! Jó éjt!
2016. aug. 10. 00:58
 27/42 anonim ***** válasza:
6%

Kedves hölgyem!

Ha nem képes elfogadni a kritikát, akkor képtelen vagyok felfogni mit keres a (elnézést kérek a kifejezésért) buta kérdése a gyakorikerdesek.hu-n. Ez az oldal arról híres, hogy ha okos kérdést tesz fel, okos választ kap. Ha nem eléggé inteligens ahhoz, hogy "becsomagolja" a kérdését, inkább ne tegye fel. Most csalódott a férfiakban, ami teljesen érthető tény. Legközelebb próbálkozzon értelmesebb kérdéssel!

2016. aug. 10. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
Akármelyik társkeresőn próbálkozhatsz, perverzek mindegyiken vannak, voltak, és lesznek is. Már-már ez ˝természetesnek˝ számít. Szépen átsiklasz felettük és kész.
2016. aug. 10. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 A kérdező kommentje:
27! Köszönöm az intelligens válaszát! :) A kérdés értelmes,de ezt valóban CSAK értelmes emberek értik meg! A gyakorin pedig bárki kérdezhet tudtommal bármit! Engem most épp ez foglalkoztat! De kaptam kimerítő választ,vadászni,cuppanni kell,így nem lesz időm itt hisztizni! :) Jó ez az oldal,itt is van jó pár IQ bajnok,mint a társkerin! :) :) :)
2016. aug. 10. 01:12
 30/42 anonim ***** válasza:
35%

Háát, veled komoly bajok vannak Kérdező! Egy oldalon vagyok fent, és mivel a farok mutogatókat lenge legyintéssel észre sem veszem, igen, komoly férfiakkal ismerkedtem\em. Mit nem értesz már???? :))))

Jó éjt!

( Én feladom, meg hagyon eme örömöket a farok mutogató bátor\bevállalós férfiaknak :))) remélem tovább őrjöngsz feleslegesen :)) )

2016. aug. 10. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!