Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért félek attól hogy egyedül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért félek attól hogy egyedül maradok?

Figyelt kérdés
Vannak igényeim, de mindig lejjebb adtam belőlük. A fiúk akikkel eddig randiztam is, belső tulajdonságaik egyáltalán nem tetszettek, de elmentem velük randizni. Aztán az esetek többségében engem dobtak. Azért már így 25 évesen és szűzen eléggé kétségbe vagyok esve, de nem vagyok egy álomnő, aki a pasik többségét érdekelné.
2016. aug. 21. 12:06
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bunkók.Csak le akartak fektetni.Nem jött össze nekik,leléptek.Én szívesen beszélgetek veled priviben.
2016. aug. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
14%
Fogyózni kéne. Azt hiszem van miből.
2016. aug. 21. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Előző neked meg egy kis intelligencia kellene, de azt sajna nem tudsz növeszteni.
2016. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Nem minden a testalkat!
2016. aug. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Amúgy nem vagyok elhízva, de ez akkor is bunkó beszólás 2-ik.
2016. aug. 21. 12:20
 6/17 anonim ***** válasza:
12%
Nektek kéne intelligencia. Szerintetek miért nem kell senkinek? Mert lusta és csak hisztizni tud.
2016. aug. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Miert dobtak? Mivel indokoltak?


Hol probalasz ismerkedni es hogyan? Nem mind1...


Lehet hogy ezt a fajta gorcsosseget erzik rajtad es ez miatt ''menekulnek''!


Nem tudom, hogy nalad mi lehet a baj, de egesz biztosan van. Nem bantasbol mondom, ugyanis jartam hasonlo cipoben. Es ra kellett jonnom, hog nem csak azokkal a ferfiakkal van problema, akikkel ismerkedem, hanem velem is.

2016. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne add fel.Biztosan megtalálod majd az igazit.Bár sok a beteg perverz bunkó.Véleményem szerint nehéz de nem reménytelen a dolog.
2016. aug. 21. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Jah még annyit Én is egyedül vagyok egy ideje.

Ne szomorkodj.

30f

2016. aug. 21. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Semmivel nem indokolták. Hát azért persze hogy ennyi évesen már be vagyok görcsölve erre a témára ennyi évesen, főleg mikor látom más velem egyidősök már együtt élnek valakivel vagy házasok.
2016. aug. 21. 12:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!