Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aranyos vagy ciki hogy anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos vagy ciki hogy anyukám így segít az ismerkedésbe 32 évesen?

Figyelt kérdés
Mikor a mamával járom a utcákat és mondom neki hogy ez a lány tetszik akkor odamegy anyum a lányhoz hogy van kedved a fiaddal megismerkedni mert nagyon aranyos csak nagyon félénk és nem mer odamenni a nőkhöz
2016. aug. 22. 13:20
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Őszintén! Bejött ez valaha? Feltételezem, hogy nem...
2016. aug. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%

32 évesen? :O

irány a pszichológus

Én ha haverom akar így "intézni" nőt is elutasítom, mert gáznak tartom inkább nem szerzek barátnőt a saját módszeremmel, min szerzek a máséval. Mondjuk én odamerek menni a lányokhoz, ma volt egy visszautasítás, és egy másik amiből talán lehet randi.

Nekem anyukámra egyszer jött rá ez, a kolléganőjét akarta minden áron, de itt mondjuk az a baj, hogy nekem nem is jó a csaj :D

2016. aug. 22. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
Ciki. Ha ennyire félsz odamenni egy nőhöz, akkor inkább ismerkedj neten.
2016. aug. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%
Ember!!! Figyelj.. 30 éves vagyok, soha nem volt csajom, én is félős vagyok, de azért volt, hogy már próbálkoztam... de, ez amit te csinálsz... Jézusom!! Ez nagyon gáz, ezt az ismerkedési módszert azonnal felejtsd el, ha jót akarsz! :D
2016. aug. 22. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 wiWell ***** válasza:
2016. aug. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Őszintén! Bejött ez valaha? Feltételezem, hogy nem...


Egyszer egy lány odajött hozzám és elkezdett alakulni valami de sajnos egy hónap után vége lett mert az anyukám elüldözte 😞😞

2016. aug. 23. 10:42
 27/29 anonim ***** válasza:

sajnálom :(

nem könnyű társat találni!

szerencse kell hozzá,sok szerencsét!

2016. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

26: :)))))

És az a lány tényleg tetszett?

Akkor mért hagytad elüldözni?

Teneked az anyukád jobban számít, mint a lányok, ez a baj.

Most már ki kell állnod a párod mellett az anyukáddal szemben is!

2017. jún. 7. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Le kéne szakadni anyuciról és rögtön lenne barátnő.
2017. jún. 7. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!