Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aranyos vagy ciki hogy anyukám...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aranyos vagy ciki hogy anyukám így segít az ismerkedésbe 32 évesen?

Figyelt kérdés
Mikor a mamával járom a utcákat és mondom neki hogy ez a lány tetszik akkor odamegy anyum a lányhoz hogy van kedved a fiaddal megismerkedni mert nagyon aranyos csak nagyon félénk és nem mer odamenni a nőkhöz
2016. aug. 22. 13:20
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%

Remélem a kedves mama jönne az első randira is....


Sőt, szeretem ha a meghitt pillanatok alatt tartják a gyertyát.


Dehogy ciki, pont ideális. És még csak 32 éves vagy...


(Irónia volt, ha nem esett volna le.)

2016. aug. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
64%

Nem sok jót várhatnék olyan pasitól, aki nem képes megszólítani. Volt már hogy valaki a haverját küldte, azt is elküldtem. Na de hogy az anyukáját!!!? Ne haragudj, de szerintem is nagyon ciki.

Azért vagy félénk, mert nincs benne gyakorlatod. Nem nagy etvasz a dolog, oda mész egy lányhoz: Elnézést hogy megszólítalak, de nagyon csinos vagy. Nem lenne kedved meginni velem egy kávét?

Legrosszabb esetben megköszöni és nemet mond.

2016. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
69%

"De nagyon félős vagyok nem merek odamenni a nőkhöz..mit tudok csinálni"


Szedd össze a tökeidet vagy ne nőzzél, nem való az neked!


Anyukád fogja megdugni is az adott csajt helyetted, mert félős vagy elővenni a cerkát?

2016. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
28%

Ilyen nincs, én nem hiszem, hacsak nem te vagy Billy Babbit a Száll a kakukk fészkére című filmből.

Akkor viszont semmi huncutkodás mert megmondlak anyukádnak.

2016. aug. 22. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
2016. aug. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
67%

o.O

Atyaég...

Figyelj, 34 vagyok, a fiam 12, és eszembe nem jutna helyette odalépni egy csajhoz és ilyet mondani, szerintem ő hozzám se szólna soha többé az életben.


Gondolom sok sikert nem értetek el ezzel a módszerrel, és a csajok többsége először azt hiszi, hogy vicc, aztán elhajtja a mamát is meg téged is fenébe. Mert kétlem, hogy ez egyszer is bejött.


Akkor gondolom, már tudnod kéne, hogy ez oltári ciki, talán a legcikisebb ismerkedés, amiről életemben hallottam.

2016. aug. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 rrrrrreennnnn ***** válasza:
58%

Hogy ciki??? Rettenetes! Ha leszólítani nem mered,hogy élnéd meg a parkapcsolatban a dolgokat,gondokat,problémákat,mindennapi dolgokat? Ez már nem a ciki dolog esete,itt már szakaemberre van szükség,mert ilyet egy 10 éves sem csinál!

Már az általános iskolában leszólongatják egymást!

Ez egyáltalán hogy jutott eszedbe,hogy “aranyos“!???

Nagy gondok vannak,hidd el! Ez anyukád szemét nem szúrja ki? Ahelyett,hogy csajokat fűzne helyetted,keressen egy pszichológust,de hamar!!!

2016. aug. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
23%

nem ciki segíteni senkinek semmikor sem!

Nehéz társat találni! :(


ha félős férfi lennél,interneten ismerkedjél ott könnyebb a félénkebbeknek,később kell találkoznod,randizgatni!

aki szimpatikus neked,később kell találkozni vele,ha úgy alakul,ne félj nem történhet semmi rossz dolog sem

az elutasítás is az élet része,menni kell tovább!!!!

Van olyan hogy nem sikerül társat találnod elsőre,kitartónak kell lenni,társat nem könnyű találni!

Elutasítás is van 1 kapcsolatban,ettől még nem fogsz tönkremenni,ne aggódj megfogod találni a társadat!

csak küzdeni kell,kitartóan keresni!

Sok sikert! 30N

2016. aug. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%
Mama pici fia.
2016. aug. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
63%

QURVÁRA SZÁNALMAS

21/N

2016. aug. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!