Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Srácok, nektek tetszene egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, nektek tetszene egy komolyabbabb érdeklődésű lány?

Figyelt kérdés

Sosem vonzottak a bulik meg az ivászat. Inkább olvasni szeretek, és érdekel minden igazából. Pl. a történelem, biológia, festészet, múzeumba is szeretek járni, csillagászat, stb.


Csak hát sok srácnak ezeket szoba sem hozom, mert totál nem érdekli őket, és biztos unalmasnak tartanának.


2016. aug. 22. 19:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Hogy alélsz kedves kérdező:

- a matekkal

- fizikával

- számítástechnikával

- vagy miden egyéb műszaki tudománnyal

Ha valamelyiket kedvelem nekem bejössz :)


Műszakis lányok a gyengéim :) ...


Egy műszakis srác :D


https://www.youtube.com/watch?v=er8hc-le2gc

2016. aug. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Nekem bejönne.

Ha sok minden érdekli az jó, így mindig van miről beszélni. Sosem lenne unalmas. :)

2016. aug. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
16: Mesélek magamról szívesen, és szoktam is, de a másikat is mindig meghallgatom. Nem fosom a szót azért, de szoktam kérdezgetni a másikat, hogy miket szeret, miről mit gondol. Nem vagyok prof szakács, de gyakorlok sokat, mivel nem szeretek étterembe járni. Túl puccos meg feszengős az egész. A gyerekeket szeretem, de még nagyon fiatal vagyok ehhez, majd kb. 10 év múlva lehet róla szó. Egyedien öltözöm, sosem néztem úgy ki, mint minden 2. lány. Szeretem az elegáns ruhákat, romantikusabb holmikat. Flörtölni szeretek, de csak akkor szoktam, ha tetszik valaki. Meg hát van egy vadabb oldalam is, de ezt sokan nem néznék ki belőlem.
2016. aug. 23. 13:16
 24/24 anonim ***** válasza:

Én is szoktam főzni, meg kellet tanulnom,

eddig egyik barátnőm se volt toppon ezen a területen. :-D

2016. aug. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!