Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a neten férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem férfiakkal és pár mondatváltàs utàn képet kérnek. Gyakorlatilag a màsodik mondat utàn. Vagy most pl. Leveleztem egy pasival aki volt annyira szimpi, hogy facen megnézzük egymást, de a telefonszámon kérte volna el.A face nem érdekelte. Nem értem miért nem lehet normàlisan ismerkedni. Volt olyan, hogy pl. egy pár napig chateltem egy pasival és összejöttünk. Vagy szimpatikusok voltunk beszélgetés során, igaz képen nem jöttünk be egymàsnak, de nem tragédia még ismerősök vagyunk. Szóval nem értem, hogy a férfiak többsége miért nem beszélget a társkeresőn?
2016. aug. 31. 21:11
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
74%
milyen képet kérnek :?D társkeresőn van magadrol kép nem ?
2016. aug. 31. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
Nincs fent kép. Több okból sem, egy a településen ahol élek nem akarom, hogy felismerjenek. Meg csak annak mutatok aki szimpatikus, lehet vele beszélgetni.
2016. aug. 31. 21:19
 3/46 anonim ***** válasza:
74%
Mert minél hamarabb élőben szeretnének találkozni. Ennek valamennyi értelme tényleg van, de szerintem ettől van húspiac jellege az egész netes társkeresésnek. Én attól őrülök meg, amikor bejelölnek fb-on. Nyilván nem fogok egy vadidegent visszajelölni. És nem mintha szégyellném magam vagy takargatnivalóm lenne, de ha rögtön képet kérnek, nekem az inkább ilyn parancsolgatós felhangú. Nem is szoktam küldeni az iyeneknek, vagy eleve képpel ismerkedek.
2016. aug. 31. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Szerintem az ismerkedésre időt kell szánni. Ha valaki nem szimpatikus pl. chateles során felesleges képet mutatni egymásról. De ha valakivel többször beszélek számomra nem ismeretlen azzal a facen is bejelöljük egymàst.
2016. aug. 31. 21:23
 5/46 anonim ***** válasza:
79%
hát figyej nincs magadrol kép aki fent van társ keresőn az általába régóta egyedul van már v még soha nem volt párja ezert nem akkar veled feleslegesen ismerkedni napokig hetekig ha utanna meg lát képen és nem vagy neki szimpi.
2016. aug. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
55%
Mert a társkereső az társkeresésre való és nem társalkodásra.
2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 Noren1989 ***** válasza:
82%

Na várj...szóval nincs képed társkeresőn? Azt tudtad, hogy képpel kb 15x annyian írnak rád? Bár igazán jó szűrő, ha van mellé egy részben kitöltetlen profilod, én ziher nem írnék rád.


Kép: nos, te kapásból megkapod, hogy láthatsz a fickóról képet, gondolom valamilyen szinten segít is a válogatásban. Ha te ezt megteheted, a férfiak miért ne tehetnék?


A társkereső valójában nem beszélgetésre való, csak kapcsolatfelvételre. Onnan minél hamarább a realitás talajára kell vinni a dolgokat, különben mire észbekapsz, szerelmes leszel az álompasidba.

2016. aug. 31. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 A kérdező kommentje:
Engem nem érdekel a kép míg nem beszéltem vele párszor. Ha meg pl. valamilyen felelős beosztásban dolgozik, vagy kisebb településen él valaki miért tegyen ki képet magáról?
2016. aug. 31. 21:29
 9/46 Noren1989 ***** válasza:
60%
Arra nem válaszoltál, te nem nézed meg a pasi képét?
2016. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
79%

"Vagy szimpatikusok voltunk beszélgetés során, igaz képen nem jöttünk be egymàsnak, de nem tragédia még ismerősök vagyunk."


Ezt írod, utána meg, hogy minek a kép, ha nem beszéltél még vele.

Hát pont ezért, értem én, hogy te sikernek fogod fel azt is, ha ismerősök lesztek, de igazából társkeresőn, valljuk be, ez nagyon messze van a sikertől.

2016. aug. 31. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!