Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a neten férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem férfiakkal és pár mondatváltàs utàn képet kérnek. Gyakorlatilag a màsodik mondat utàn. Vagy most pl. Leveleztem egy pasival aki volt annyira szimpi, hogy facen megnézzük egymást, de a telefonszámon kérte volna el.A face nem érdekelte. Nem értem miért nem lehet normàlisan ismerkedni. Volt olyan, hogy pl. egy pár napig chateltem egy pasival és összejöttünk. Vagy szimpatikusok voltunk beszélgetés során, igaz képen nem jöttünk be egymàsnak, de nem tragédia még ismerősök vagyunk. Szóval nem értem, hogy a férfiak többsége miért nem beszélget a társkeresőn?
2016. aug. 31. 21:11
1 2 3 4 5
 11/46 A kérdező kommentje:
Beszéltem már több olyan férfival akinek nincs képe. Nyilvàn a profilját megnézem, hogy mit ír magáról, de mivel nem fizetek elő semmilyen oldalra a fényképen nem látszódnak rendesen a társkeresők. Szóval ilyen szempontból olyan mintha nem lenne.
2016. aug. 31. 21:32
 12/46 anonim ***** válasza:
85%
Én régen, amikor neten próbáltam ismerkedni, sose kértem képet. Általában mindig a lányt terelte rá a témát pár nap beszélgetés után.
2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 A kérdező kommentje:
Nem fogom fel sikernek, annyira azért nem vagyok kétségbeesett. :-D
2016. aug. 31. 21:34
 14/46 anonim ***** válasza:
73%
Elég nagy időpazarlás lenne, ha hetekig kép nélkül írogatnék a lánnyal, szimpatikus lenne és utána meglátnám, hogy mázsa feletti. És ugyan ilyen zsákutcába kerülhetne velem is valaki, ha kép nélkül írogatnánk és a végén derülne ki számára, hogy én sehogy nem vagyok Beckham.
2016. aug. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 Noren1989 ***** válasza:
80%
Várj, akkor tisztázzuk, te igazából beszélgetni jársz a társkeresőkre, vagy párt találni?
2016. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
86%

De ez nem magyarázza meg azt, hogy elhanyagolod a képküldés jelentőségét, sőt, inkább ráerősít.


Az meg, hogy felelős beosztás meg kis falu? Ugyan már. Duma. Tudod ki titkolózik általában, akinek van kapcsolata és nem akar bukni.


Mégis mi szégyellni való van abban, hogy társat keres az ember. Az lenne a szégyen, ha csak otthon ülnél és a sötét szobában maszturbálnál ahelyett, hogy a rendelkezésre álló társkeresési lehetőségeket is kihasználnád.

2016. aug. 31. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 A kérdező kommentje:
Pàrt találni. De nekem a legfontosabb az, hogy valamennyire szimpatikus legyen a beszélgetés során. Ha nem az, engem nem érdekel és képet sem akarok cserélni vele. Mi ezen nem érthető? Nem azt írtam hogy hetekig, hónapokig beszélnénk képcsere előtt.
2016. aug. 31. 21:38
 18/46 anonim ***** válasza:
90%
amugy meg azt írtad azért nincs képed mert meg látnak az ismerösök igaz :? de ha meg lát akkor ö is fent van társ keresőn szoval mondhatod neki h akkor te is fent vagy logika...
2016. aug. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 A kérdező kommentje:
Képzeld nem regiztem be társkeresőre és az egész város társkeresőit meg tudtam nézni. Logika?
2016. aug. 31. 21:42
 20/46 anonim ***** válasza:
94%
Őszintén mi értelme van kép nélkül társkeresőzni? Ennyi erővel húzhatnál egy szatyrot a fejedre és nekiállhatnál úgy emberekkel beszélgetni, a beszélgetőpartner első kérdése úgyis az lesz, hogy mi van a szatyor alatt, elvégre nyilván okkal van a fejeden, de te úgy állítod be, mintha szatyorral a fejeden ismerkedni teljesen normális dolog lenne. Ha kapcsolatokat akarsz kialakítani másokkal, akkor legyen már annyi gerinced, hogy vállalod az arcod, ha meg erre nem vagy képes, akkor mássz le a társkeresőről, mert lefogadom, hogy egy halom szerencsétlen férfi futott már zsákutcába veled csak azért, mert neked derogált megmutatni az arcod egy olyan oldalon, aminek a lényege az ismerkedés.
2016. aug. 31. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!