Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a neten férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem férfiakkal és pár mondatváltàs utàn képet kérnek. Gyakorlatilag a màsodik mondat utàn. Vagy most pl. Leveleztem egy pasival aki volt annyira szimpi, hogy facen megnézzük egymást, de a telefonszámon kérte volna el.A face nem érdekelte. Nem értem miért nem lehet normàlisan ismerkedni. Volt olyan, hogy pl. egy pár napig chateltem egy pasival és összejöttünk. Vagy szimpatikusok voltunk beszélgetés során, igaz képen nem jöttünk be egymàsnak, de nem tragédia még ismerősök vagyunk. Szóval nem értem, hogy a férfiak többsége miért nem beszélget a társkeresőn?
2016. aug. 31. 21:11
1 2 3 4 5
 21/46 Noren1989 ***** válasza:
65%
Jólvan, nem vitázom tovább. Alapvetően eltérőek a szokásaink, úgy látom. Egy kérdés: miért írjon rád egy pasi?
2016. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
90%
fuu istenem te nagyon sötét vagy akkor is ha meg lát azért lát meg mert társkeresőket nézz ne légy mar ennyire dilli.. ha bevan regizve hanem..
2016. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
92%

ennyire ciki a társkereső? :) szerintem rágörcsölsz...


természetes, hogy mindenki szeretne valakit maga mellé, valaki így ismerkedik, valaki úgy... egyik se hoz garantált sikert. engedd el ezt a 16 éves mentalitást és használj képet.

2016. aug. 31. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 A kérdező kommentje:
20. Mi ez az agresszió? Ne itt vezesd le a társkeresési sikertelenséged?
2016. aug. 31. 21:44
 25/46 anonim ***** válasza:
93%
Hívd fel a pizzafutárt, tudsz vele beszélgetni és tuti nem kér képet. Sőt, rögtön vacsorát is hoz. Ha nem szimpi felhívsz másikat.
2016. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
92%

Azt írod logika (bár érzem, meggyőzni nem foglak már), mi a logikusabb?

10 perc alatt képet cserélni és eldönteni szimpatikus-e a másik, vagy órákig, napokig diskurálni és utána képet cserélni és ha a kép alapján nem szimpatikus akkor annyi?

2016. aug. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
92%

24#

Mondja az, aki dühében lepontoz mindenkit.

2016. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
logikus az hogy van képed és csak az ír neked akinek bejössz meg nézed h ki írt és ha tetszik vissza írsz.. annyira nagy ügyet csinálsz ebből kis dologból h már nekem faj...
2016. aug. 31. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
93%
Szép szavakkal nem lehet párt találni. Nincs ilyen. Kinézet mindenképpen sorsdöntő. Írogatsz vele, szimpi, és kiderül, hogy egy cigány gyerek? Két napig kárnak írogattál.
2016. aug. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
9%
Én megértem sok bunkó, perverz van a társkeresőkön. Igaz nem Magyarorszàgon volt, de ismerős csaj kiadta pár mondat után a képét. A pasi meg kamuképet küldött. A vége az lett, hogy a pasi zaklatta, pl éjjel arra kocsikázott, nappal a háza előtt állt. Idegileg kikészült el is kellett költöznie, pedig a bírósàgot is megjàrta.
2016. aug. 31. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!