Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért ilyen nehéz a neten...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen nehéz a neten férfiakkal ismerkedni?

Figyelt kérdés
Ismerkedtem férfiakkal és pár mondatváltàs utàn képet kérnek. Gyakorlatilag a màsodik mondat utàn. Vagy most pl. Leveleztem egy pasival aki volt annyira szimpi, hogy facen megnézzük egymást, de a telefonszámon kérte volna el.A face nem érdekelte. Nem értem miért nem lehet normàlisan ismerkedni. Volt olyan, hogy pl. egy pár napig chateltem egy pasival és összejöttünk. Vagy szimpatikusok voltunk beszélgetés során, igaz képen nem jöttünk be egymàsnak, de nem tragédia még ismerősök vagyunk. Szóval nem értem, hogy a férfiak többsége miért nem beszélget a társkeresőn?
2016. aug. 31. 21:11
1 2 3 4 5
 31/46 A kérdező kommentje:
30. Hát ez elég durva, hogy ez történt az ismerősöddel.
2016. aug. 31. 21:56
 32/46 anonim ***** válasza:
70%

Oké, akkor játsszuk a te játékodat.

Egy pályaudvaron állsz, épp vársz a buszodra, egyszer csak megjelenik ő.

[link]

"Szia, ne haragudj, de melyikről indul a fél kettes győri?" - kérdi ő.

Vajon mi fog lejátszódni a fejedben?

A) Elkezdesz azon agyalni, hogy mit is olvastál a menetrendben még délelőtt a győri járatot illetően.

B) MI A BÁNATÉR VAN ELTAKARVA AZ ARCA??!!


Ha nem vagy egy komplett szociopata és tisztában vagy az emberi kommunikáció alapvetéseivel, akkor nyilvánvalóan a B verzió fog átfutni a fejeden, hisz arra fogsz következtetni, hogy nyilván valami ordas oka van annak, hogy el van takarva az arca, ugyanis egy normális személyes párbeszéd során egyik fél se rejti el az arcát és tesz úgy, mintha teljesen normális lenne, hogy nem látszik a képe.

Na bumm, pontozz le ismét te pitsa...

2016. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
Ne is mondd azóta nem merek neten semmilyen adatot kiadni magamról. Amin az ismerősöm átment pl munkahelye előtt várta, este félt a kocsijába ülni mert sokszor éjjel sem tudta hogy követi a pasi vagy nem. Magyarországon nagyon lazán veszik ezt itt ahol élek több bűnesethez volt már köze.
2016. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
92%
Figyi. Van egy eladó kocsim. Kitűnő állapot, vajbőr belső, elektromos üllések, fűthető tükrök, 3.0 diesel, szervó, ABS, légkondi, légzsák mindenhol, téli nyári gumiszettek alufelnin, napfénytető, tempomat, légrugók, multikormány, nem dohányzó, első tulajtól, garázsból sosem volt vele kiállva stb. Megveszed? Képet nem küldök róla.
2016. aug. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 A kérdező kommentje:
32. Pitsa a jó édesanyukád aki ilyen szépen megtanitott megnyilvànulni.
2016. aug. 31. 22:03
 36/46 Noren1989 ***** válasza:
48%
Csillagom, még nem válaszoltál a legutóbb feltett kérdésemre.
2016. aug. 31. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
90%
Én szerintem le is zártam ezt. Egy lepontozásért még csak ide írok. Sok sikert a kép nélküli társkareséshez. Nem a férfiakkal nehéz ismerkedni. Kép nélkül egy kutyával is nehéz lenne.
2016. aug. 31. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
87%
Próbáld ki, hogy nőkkel milyen nehéz. Írj rá pár nőre kép nélküli férfiként. Addig sem fogsz eljutni, hogy képet kérjenek.
2016. aug. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
9%
Nem értem miért nem hasznos a válaszom. Miért vagytok naivak a netes ismerkedést illetően? Ha kiadja valaki magát másnak és pl zaklatja telón, munkahelyén vagy egy pszichopata gyilkosnak adod ki magad utána mit csinálnál?
2016. aug. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
Kérdező Irtam nekd privtáot., Én anno feltettem ide, egy kérdést gykra. érdekes válaszok jö9ttek, , azta kérdést, hogy én beszélgettem egy lánnyal, facebookon és végeredményben annyi, hogy 3 éve ismerem netről, de soha nem taliztunk, és soha nem küldött magáról képet. 2t igen egyszer de csak a haja látszik és a fél szeme, azt is másfél év után küldött. És nhogy én vagyok az egyetlen oylan srác? Aki ugy beszélégetett vaáalkivel hogy másfél évig 3 évbig várt rá hogy küldjön egy képet magáról? és mai napig nem törtéánt meg., Csak azért írom ezt le, mert szerintem ebben az roszágban csak én vagyok. aki 3 éven át türelmes volt. Mai napoug nem láttam róla képet, teljesen felőrőlt az egész. http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..
2016. aug. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!