Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a tévhit elterjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tévhit elterjedve itt, hogy a nők sokkal válogatósabbak külső trén?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs különbség, legalább annyi ilyen férfit ismerek, ahány nőt, Férfiak is, legyen nagymellű, csinos, stb, csajok is helyes sármos, izmos magas stb.


Az lehet esetleg különbség, hogy a férfiaknak sokszor a szexhiány miatt, mindegy a dolog és összejönnek nem csinos nővel, viszont itt sem az van, hogy vonzódna hozzá...csak valaki kell elv érvényesül és általában n ilyenkor hamar véget ér a kapcsolat.

Erre az a bizonyíték, hogy csomó átlagos vékony nőt ismerek, akiknek valóban hamar összejön egy átlagos férfival egy kapcsolatuk, de szinte mind csak pár hónapig tart. A pasi 1-2 hónap után hanyagolja, nem foglalkozik vele, mellette felmegy társkeresőre stb stb. nyilván ezt teszi, mert a férfiaknak talán jobban számít külső és csak nagyon szűk réteggel rendelkező nőt találnak valóban vonzónak.

De erre tudományos tény is van a férfiak vizuálisabb típusúak.


2016. szept. 9. 08:38
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
74%
9-es, ismerkedéskor talán. Kapcsolatban már a férfiak részéről is megugranak az elvárások. A nő legyen házias, csinálja a házimunka nagy részét, ha nem az egészét, anyucikámat jogosan se szólja le stb-stb-stb. A nőnek az elején vannak elvárásai, a férfinak már amikor megszerezte a nőt. Egy átlag kapcsolatban ezek kb. egy szinten mozognak.
2016. szept. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
73%

"Miért van az a tévhit elterjedve itt, hogy a nők sokkal válogatósabbak külső trén?"


Az alap kérdésedre annyit tudnék mondani, hogy: Nem tudom.



"Az lehet esetleg különbség, hogy a férfiaknak sokszor a szexhiány miatt, mindegy a dolog és összejönnek nem csinos nővel, viszont itt sem az van, hogy vonzódna hozzá...csak valaki kell elv érvényesül és általában n ilyenkor hamar véget ér a kapcsolat."


Na itt már meg is fájdult a fejem. Az ilyen semmitmondó kukacok nem férfiak, mert a viselkedésük egyáltalán nem férfias. Hidd el, hogy egy normális férfi akinek vannak értékei és igényes nem fog ilyet csinálni soha. Ilyet csak az tesz aki tipikus lúzer.



"Erre az a bizonyíték, hogy csomó átlagos vékony nőt ismerek, akiknek valóban hamar összejön egy átlagos férfival egy kapcsolatuk, de szinte mind csak pár hónapig tart."


Ez nem bizonyíték, hanem random légből kapott alaptalan spekuláció. Számos oka van, hogy miért mehet tönkre egy kapcsolat, azért mert mondjuk pár hónap alatt vége, nem következik az, hogy a férfinak nem is tetszett a lány, csak összejött valakivel, hogy kielégítse a szexhiányát.



"A pasi 1-2 hónap után hanyagolja, nem foglalkozik vele, mellette felmegy társkeresőre....blablabla"


A hűtlenség megint egy másik dolog ami általában egyéni, és nem pedig nemhez kötött dolog. Nem is értem, hogy jön ide. Erre is azt tudnám mondani mint előbb, random légből kapott spekulálás aminek semmi köze nincs az eredeti felvetésedhez.



Én annyit jegyeznék meg még végül a kérdés kapcsán, hogy én nem külsőre, hanem belsőre tapasztaltam irreális elvárásokat, és itt nem arra gondolok, hogy probléma ha egy nőnek elvárása az, hogy a férfi legyen kedves, határozott, megbízható, intelligens és még sorolhatnám, bár szerintem ezek alap dolgok. A probléma az én észrevételeim szerint sokkal összetettebb, mégpedig az a gond, hogy rengeteg olyan nő van aki egyből képes leírni egy férfit ha mondjuk tegyük fel, valami problémája van lelkileg. (Tisztelet a kivételnek.) De sajnos számos tapasztalatom van ezzel kapcsolatban, és itt nem szélsőséges problémákra gondolok, csupán arra, hogyha kiderül az a tény, hogy valami nem tökéletes akkor egyből leírják, és nulla esélyt adnak arra, hogy megismerjék esetleg közösen megoldják a problémákat ha lehet. Nyilván ez az előítéletekből és rossz tapasztalatokból fakad én megértem, de valahol akkor is szomorú ez. Ezt nem provokálásként írom, de sajnos ezt tapasztalom. Férfiakkal nyilván nem ismerkedem úgy csak barátilag de ott egyáltalán nem tapasztalok ilyen mértékű előítéletet annak tekintetében amit leírtam. Lehet azért van mert a barátaimat próbálom megválogatni és nők tekintetében meg nagyon rossz helyen próbálkoztam. Na mindegy is, igazából remélem érthető amit leírtam, és nem túl zavaros. Nem provokálni szerettem volna, csak eszembe jutott a kérdés kapcsán ez.

2016. szept. 9. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim válasza:
33%
Pffffff
2016. szept. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
52%
Mert a jelek ezt mutatják.. Szerintem több férfi egyedülálló mint nő. De meglehet mindent magyarázni..
2016. szept. 9. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
30%

Tipikus feminista kérdés, és a kérdezőnek is csak a hasonló válaszok a jók,és elfogadhatóak.


A kérdésre azért válaszolva:


Nem tévhit egyáltalán.

Ha körbenézek az utcán,kinek van kapcsolata? A jóképű,és jó adottságokkal született embereknek,és 1-2 kivétel néha akad,akiknek valamilyen szerencse folyamán összejött egy kapcsolat...De ez nagyon minimális sajnos.

De elmesélhetném röviden, mikor kiskoromtól kezdve felnőttem és engem átlagos adottságokkal milyen impulzusok értek,és az egyik legjobb haveromat milyen impulzusok érték úgy,hogy jóképűnek született.

Röviden engem mindig visszautasítottak,kinevettek,megaláztak...

Haveromhoz meg a csajok futottak,az összes kb. rá nyáladzott,és levakarni sem tudta őket magáról.

És ez az évek alatt nem változott cseppet sem,ugyanez megy azóta is.


De vicces,mert míg velem kb. szóba sem akarnak állni a csajok, és inkább elkerülnek, addig ha valaki jóképű megy oda,egyből vigyorognak meg beinvitálják maguk közé persze.

Hát bocsánatot kérek,mert nem tökéletes genetikával születtem.És ez határozza meg az egész életemet,hogy nem lehet soha barátnőm,saját családom stb...

Amibe ugye beleszólásom sem volt.

25/F

2016. szept. 9. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 A kérdező kommentje:

"Mert a jelek ezt mutatják.. Szerintem több férfi egyedülálló mint nő. De meglehet mindent magyarázni.."


És ezt mi alapján látod így....

Én pl máshogy látom... itt ülök egy nagy irodában rajtam kívül van itt 14 nő és 12 férfi kolléga. 14 nőből 5-nek van komoly kapcsolata, viszont majdnem az összes pasinak van barátnője (24-35 éves korosztály).. akkor hogy is van ez.....

2016. szept. 9. 10:27
 17/32 A kérdező kommentje:
15. Igen ez meg egy tipikus hím-soviniszta válasz...
2016. szept. 9. 10:29
 18/32 anonim ***** válasza:
56%

# 16


Amit reagáltál arra az egymondatos szösszenetre (Amit nem szeretnék kommentálni inkább, mert nem érdemes.) az igazából nem érv, csak szimplán kiragadtál a sokaságból valamit, hogy igazold a saját állításod.


# 15


Pedig nem hím-soviniszta szerintem, csak szimplán hatalmas tévhitekben él. Hiszen nem tett semmiféle nőket lenéző megjegyzést,(vagy csak átfutottam rajta) csak egy olyan tévhitet büfögött oda, ami az egyik legtipikusabb "okoljunk másokat a saját sikertelenségünk miatt". Persze tudom könnyebb azt állítani, hogy minden nőnek a tökéletes külsejű, tökéletes genetikával megáldott egzisztenciával rendelkező férfiállat az ideálja és egy átlagos külsejű férfinek semmi esélye nem lehet aki, csak pusztán a közröhej és a megalázás tárgya, de ez egy hatalmas tévhit. Erre csak azt tudnám mondani, hogy tipikus.. és ameddig így áll hozzá, az ilyen addig ne is várja, hogy majd megváltozik az, hogy elutasítják a nők.

2016. szept. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
52%

18-as.

Tudod nem így kezdtem én sem... :) ez valamiből kialakult az évek során,és pontosan abból amit le is írtam,amik történtek velem...

Tehát ez már csak a következmény.

Nem érzem magamat hibásnak azért,mert megaláztak és kinevettek a nők,és elkerültek. Mindezt olyan dologért,amibe beleszólásom sem volt egyáltalán... :)


25/F

2016. szept. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
78%

# 19


Akkor azt kell mondanom, hogy rossz a következtetésed. Hidd el nekem is vannak negatív tapasztalataim amikor a hátam mögött megalázott egy lány, vagy épp több ember előtt próbálkozott ezzel, mégse jutottam ebből arra a következtetésre, hogy magával a női nemmel lenne gond, amiért volt pár ilyen élményem. Se pedig arra, hogy a genetikám nem tökéletes és ebből fakadna az, hogy összeakadtam pár ilyen "nővel"


"Nem érzem magamat hibásnak azért,mert megaláztak és kinevettek a nők,és elkerültek. Mindezt olyan dologért,amibe beleszólásom sem volt egyáltalán... :)"


Azért nem is vagy hibás ha normálisan közeledtél mert megaláztak és kinevettek, az azt a nőt minősíti aki ezt megtette veled, bár az ilyen számomra nem nő, hanem egy primitív élőlény. De ettől még teszek ilyen alaptalan megjegyzéseket a női nemre mert pár egyén megalázott, vagy épp kinevetett. A genetikádról tényleg nem te tehetsz de arról viszont igen, hogy nem tanultál a hibáidból és még rossz következtetéseket is vontál le belőle ráadásul olyat ami még inkább sikertelenséghez vezet. A genetikáról meg annyit, hogy ne keverd bele ebbe.

2016. szept. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!