Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért van az a tévhit elterjed...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az a tévhit elterjedve itt, hogy a nők sokkal válogatósabbak külső trén?

Figyelt kérdés

Egyáltalán nincs különbség, legalább annyi ilyen férfit ismerek, ahány nőt, Férfiak is, legyen nagymellű, csinos, stb, csajok is helyes sármos, izmos magas stb.


Az lehet esetleg különbség, hogy a férfiaknak sokszor a szexhiány miatt, mindegy a dolog és összejönnek nem csinos nővel, viszont itt sem az van, hogy vonzódna hozzá...csak valaki kell elv érvényesül és általában n ilyenkor hamar véget ér a kapcsolat.

Erre az a bizonyíték, hogy csomó átlagos vékony nőt ismerek, akiknek valóban hamar összejön egy átlagos férfival egy kapcsolatuk, de szinte mind csak pár hónapig tart. A pasi 1-2 hónap után hanyagolja, nem foglalkozik vele, mellette felmegy társkeresőre stb stb. nyilván ezt teszi, mert a férfiaknak talán jobban számít külső és csak nagyon szűk réteggel rendelkező nőt találnak valóban vonzónak.

De erre tudományos tény is van a férfiak vizuálisabb típusúak.


2016. szept. 9. 08:38
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
45%
* De ettől még NEM teszek
2016. szept. 9. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
53%
Milyen egy "nagyon szűk réteggel rendelkező" nő?
2016. szept. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:

20-as.


Akkor megkérdezhetem,hogy mégis mit kellett volna ezekből következtetnem,mikor aki nem is alázott meg,vagy utasított vissza,ők is inkább elkerülnek...

És még azt sem mondhatom,hogy ismernének,vagy bármi,mert valamelyik nap teljesen új közegben voltam,és ott is alapból ez történt.

És nem tudok másra gondolni,mint külsőre,mert 2 mondatot nem beszéltek velem,és úgyis elkerülnek inkább.


Nos a lényegi kérdésem az lenne,volt valaha neked olyan csaj az életedben,aki megdicsért akármikor téged?

Vagy találkoztál olyannal,aki legalább őszintén érdeklődött irántad?

Ha bármelyikre igen a válasz,akkor nincs miről beszélni igazából.

Nekem mindkettőre nem a válasz,pedig aki megismer tényleg,bármelyiket megkérdeznéd, mindenki azt mondja,hogy a legjószívűbb,segítőkészebb,értelmes embernek tartanak.

Igen itt most srácokról van szó,nincsen csaj köztük,pontosan azért amit említettem már.


Egyetlen egy jó szót nem kaptam soha nőktől az életemben,ha én közelítettem,ők távolodtak tőlem.

Ők meg nem közelítettek felém egyáltalán.


Akkor most mégis mit is kellene gondolnom,hogy miért is történtek ezek? mikor kizárólag a külsőt látják,mert ismerni már meg sem akarnak,hiába próbálok bármit.

Pedig velem lehet tényleg szinte bármiről beszélgetni,segíteni is szoktam,ha valakinek az kell stb...


25/F

2016. szept. 9. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%

# 23


Igen, megkérdezheted. Azt kellett volna levonni következtetésnek, hogy aki kinevetett és megalázott az egy primitív nő volt, és ilyenen nem szabad megbántódni. Az ilyenen inkább szánakozni kell, hogy mennyire rosszindulatú, vagy kinevetni, hogy primitív és feltehetőleg buta.



Ha igaz az, hogy két mondatot nem beszélnek veled akkor viszont nem a külsőddel van a probléma hanem azzal, hogy valamit nagyon rosszul indítasz, vagy csak felszínesnek mondható nőket szemelsz ki magadnak, nem tudom melyik lehet az igazság, de ne mond nekem, hogy akármilyen átlagos külsővel rendelkező férfit minden nő kivétel nélkül elhajt. Mert az NEM igaz.



Nos, a lényegi kérdéseid amik igazából nem relevánsak a téma tekintetében, mert nem vita tárgy az, hogy nekem mi volt vagy mi nem, vagy mit csináltam én vagy mit nem. A vita az, hogy te alaptalan dolgokat hordtál össze. De, hogy ne legyen a következő kommented alapja az, hogy csak magyarázok, és nincs is semmi alapja annak amit mondok, vagy elkezdj személyeskedésbe átmenni ezért válaszolok rá.


"volt valaha neked olyan csaj az életedben,aki megdicsért akármikor téged? "


Igen, számos ilyen volt. Külsőre is kaptam dicséretet, igaz nem olyan dolgokat amiket te gondolsz. Például dicsérték az illatom, a szemem vagy azt, hogy elegáns vagyok. Belsőre pedig számtalan dicséretet kaptam már. Nem azért mondom, hogy felvágjak vele vagy bármi ilyesmi de általában egy intelligens ember aki megismeri a valódi énem, és nem csak a felszínt ismeri, és tudja mi zajlik bennem attól az esetek nagy többségében kapok dicséreteket.


"Vagy találkoztál olyannal,aki legalább őszintén érdeklődött irántad?"


Igen, találkoztam több ilyen lánnyal is.



"Ha bármelyikre igen a válasz,akkor nincs miről beszélni igazából."


Igen, nincs miről, mert nem is kérdés az, hogy igazam van az alap vitát illetően, és csak próbáltam elmagyarázni számodra, hogy nem minden úgy van ahogy te látod.



"Egyetlen egy jó szót nem kaptam soha nőktől az életemben,ha én közelítettem,ők távolodtak tőlem.

Ők meg nem közelítettek felém egyáltalán."


Nem tudom hogyan próbálkoztál a nőknél, de nagyon kétlem, hogyha az előbbi állításod igaz magadról, akkor minden egyes nő kivétel nélkül zavarna el, még az is aki mondjuk tudja, hogy milyen vagy. Ilyen egyszerűen nincsen.



"Akkor most mégis mit is kellene gondolnom,hogy miért is történtek ezek? mikor kizárólag a külsőt látják,mert ismerni már meg sem akarnak,hiába próbálok bármit."


Nekem valahogy nem az a tapasztalatom, hogy kizárólag a külsőt látják, és számos más ismerősömnek se. Sőt szerintem nagyon sok embernek nem az a tapasztalata. Külsőre nem lehet alapozni egy kapcsolatot. Másik kérdés alatt említettem, ahova te is válaszoltál, (vonzalom a legfontosabb-e kérdés) hogy mi a fontos külső tekintetében. De leírom ide is: " Bőven elég ha a másik fél számára külsőre semleges kategóriában esel, mert akkor könnyen meg lehet hódítani ha a belső stimmel és simán egymásba lehet szeretni, olyankor meg már szépnek fogod látni a másikat és lesz szexuális vonzalom."

2016. szept. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
18%

"14 nőből 5-nek van komoly kapcsolata, viszont majdnem az összes pasinak van barátnője (24-35 éves korosztály).. akkor hogy is van ez....."


Ez úgy van, hogy a férfiak többsége akiknek van barátnőjük itt a példában, ezek a férfiek eligérkeznek, elhatározásra jutnak, terveznek, épp ésszel gondolkoznak és belátják hogy nekik hosszabb távon egy nő kell akikkel élhetnek családot alapitanának stb. Ezzel szemben a nők akiknek nincs párjuk nekik olyan is a felfogásuk.. De azért a rendszeres kalandozás megvan részükről, és azt vallják ők szinglik meg ők elvannak. Ha egy nő akar kapcsolatot akkor tesz érte, ugyanúgy komolyan veszi, nem az h hmm nem jött össze nembaj majd a pisti kielégiti. Igy soha az életbe nem jutnak elhatározásra.

De ha nem ez, akkor az elvárások, igények, elszalasztják a lehetőséget, kibújnak alóla, a felelősséget nem vállalják, menekülnek, ugyanakkor meg siránkoznak hogy nekik már pasi kéne.. Várnak, de franc se érti mire.. hogy majd a tökéletesebbnél tökéletesebb férfi bekopogtat és alájuk teszi a perzsaszőnyeget meg a piros himzett párnát

2016. szept. 9. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
10%

24-es.


Úgy mint említettem könnyű mást gondolni,hogy értek pozitívumok is... :)


Az,hogy a te környezeted mit tapasztal vagy mit nem,az vagy igaz vagy nem. Az én ismerőseim meg hasonlót tapasztalnak,mint amit én is...Tehát akkor ugyanott tartunk.


Megfelelő indoklás nélkül pedig, vagy annyival nem lehet elintézni egy vitát,hogy nekem vagy neked van igazad,mert igazából mindketten máshonnan látjuk a dolgokat.Ettől még nem lesz eldöntve,kinek van igaza vagy nincsen.Csak két teljesen más élethelyzet került szemben egymással.



Hidd el,bármennyiszer próbáltam kedvesen közelíteni és normálisan beszélgetni,egyszerűen semmi.


Pedig tényleg még azt se mondhatom,hogy szarul nézek ki,vagy igénytelen lennék magamra,mert ez sem igaz.


Adok magamra,kértem már ki csajok véleményét is, és a szokásos szöveget kaptam, hogy "nincs igazából semmi baj veled,nem értem miért nem jött össze semmi és stb."

Szóval nem születtem jóképűnek,és így már nem is érdeklek egyet sem magyarul.


Mindegy,szavak és tapasztalatok úgyis mások,mivel más életet élsz te is meg én is.


Ja és az eredeti kérdésre válaszolva még egy picit:


Kérdezzük már meg,a huszonéves korosztályban az átlagos kinézetű férfiakat és nőket,kinek hány kapcsolata volt,mennyi tapasztalata van a másik nemmel kapcsolatosan.

Kár tagadni igazából,mindenki tudja hogy ezerszer több van a nőknek.No és vajon miért? akkor ki is a válogatósabb? Ez bizony logika szimplán.

25/F

2016. szept. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
64%

Látom hiába beszéltem.. Itt arról volt szó, hogy te állítottál egy olyan hülyeséget, hogy minden nő számára csak a tökéletes genetikával megáldott férfiak elfogadottak, mindenki más aki átlagos arra rá se néznek. Ez még mindig hülyeség bárkinek a nézeteit is nézzük.


"Kérdezzük már meg,a huszonéves korosztályban az átlagos kinézetű férfiakat és nőket,kinek hány kapcsolata volt,mennyi tapasztalata van a másik nemmel kapcsolatosan.

Kár tagadni igazából,mindenki tudja hogy ezerszer több van a nőknek.No és vajon miért? akkor ki is a válogatósabb? Ez bizony logika szimplán. "


Ezen logika alapján, ha a nőknek több kapcsolata volt akkor mégis csak a kérdezőt igazolod azzal, hogy a nőknek nincs akkora igényük. :D (vagy pedig arra célzol, hogy csomó tökéletes férfi van ezért volt több kapcsolata a nőknek?! :D) Szóval te inkább ne próbálj meg logika alapján semmit se bizonyítani mert nagyon távol áll tőled.

2016. szept. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
21%

Semmi gond, örüljetek neki,hogy ti jó genetikával születtetek,és van sikerélményetek legalább.

Ettől még másoknak nem lesz ugyanúgy,aki nem született annak,ez van sajnos.

Tudom,persze soha nem fogják beismerni az emberek,vagy legalábbis nagyon kevesen ezt,de ez a színtiszta valóság sajnos... :/


25/F

2016. szept. 9. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
42%

Nagy általánosságban persze, de a férfiaknak valóban többet jelent a külső.


"A négy dologközül a csinosság a legfontosabb, ami nem mellesleg a férfiak szerint egyben a legfontosabb dolog is"


Teljes cikk: [link]

2016. szept. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Tévhit volna, Kérdező?

Menj fel egy társkeresőre, és regisztrálj átlagos srácként. Aztán regisztrálj szuperjóképű címlapsrácként. Meglátjuk, melyikre érkezik több levél.


Erről pedig ennyit, ide egy pontot kérek.

2016. szept. 9. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!