Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van a gond, ha már semmit nem akarok a nőktől?

Figyelt kérdés

Nem vagyok meleg,csak már unom ezt az egész párkapcsolatos dolgot. Volt barátnőim mind cafkák voltak,pedig elsőre senki nem mondaná meg róluk. Pár hete ismerkedtem meg egy lánnyal,tök átlagos,de kiderült,hogy olyan mint a többi.

Legszívesebben szingli maradnék és azt csinálnám amit szeretek,és nem

ugrálnék a nők után.

18/f



2016. szept. 18. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

#8

A kérdező 28 éves.

2016. szept. 19. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám hisztinek, az nem az én pályám. Lefutottam már néhány kört ezen a téren és nem nagyon van kedvem többhöz. Nem boldogít annyira, mint amennyi nyűg van a párkapcsolatban. Persze van akinél máshogy van, meg van akinek megéri, de nagyon úgy tűnik, hogy nekem nem. Én nem teszek tönkre egy nőt sem és azt sem akarom, hogy engem amortizáljanak le. Szerintem nem kötelező mindenkinek párkapcsolatban élni.
2016. szept. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"Nem boldogít annyira, mint amennyi nyűg van a párkapcsolatban."

Való igaz, hogy a boldog párkapcsolat nem jár alanyi jogon. Azért meg kell dolgozni. Tenni kell érte ugyanúgy, mint a világon mindenért, mert semmit sem kapsz ingyen. És minél többet teszel érte, annál több szépséget kapsz érte. Szóval ezt valóban nem érdemes félgőzzel csinálni.

Az is igaz, hogy nem kötelező mindenkinek párkapcsolatban élni. Viszont az ember társas lény. A magány megkeseríti, megbetegíti.

2016. szept. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Shaolinok is elvannak egy életen át. Sőt meg merem kockáztatni, hogy kiegyensúlyozottabb és nyugodtabb az életük mint azoknak az embereknek akik párkapcsolatban élnek.
2016. szept. 20. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!