Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját megítélésetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját megítélésetek szerint ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi, aki rövidebb vagy hosszabb ideje egyedülálló.

Mit gondoltok mi lehet az oka?

Mit tesztek ellene, hogy változzon?


A válaszotok végére légy szíves írjátok oda az életkorotokat és a nemeteket is.


Köszönöm!



2016. okt. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
70%

Mert én egyedül érzem jól magam. Ilyen egyszerű. Nem kell semmiféle kolonc a nyakamba.

21/l

2016. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
36%

Mit gondoltok mi lehet az oka? :

Ha nagyon őszinte akarok lenni, egyszer találkoztam valakivel, aki nagyon erős mércét alakított ki bennem. Egymás mellett voltunk pár évig. Aztán mégsem jöhetett össze. Most, ha megint őszinte akarok lenni, arra várok, hogy valaki megüsse ezt a szintet, ami ő volt.


Mit tesztek ellene, hogy változzon?:

Igyekszem nyitott szemmel járni, meglátni az emberekben a jót.


25N

2016. okt. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
52%

Mert kerek ket hete szakitottam ;)


25N

2016. okt. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
52%

Mert nem kellek senkinek :D

25/F

2016. okt. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
32%

Mostanában nem járok sehova sem, nincs is baráti köröm éppen, egyedül meg nem tudok kialakult társaságokba beilleszkedni, idegennek érzem magam, na meg nem vagyok az a hangos típus, aki irányítja a társalgást, inkább megfigyelőféle, aki akkor szól, ha értelme is van. Ettől függetlenül szeretem a társasági jólérzést, csak nem igénylek olyan sokat és hangosat, mint mások. Tehát társaságból barátnőt találni nem opció.


Az eddigi egyéb próbálkozásaim pedig mind kudarcba fulladtak, valószínűleg a külsőm miatt, bár senki sem vett annyira emberszámba, hogy a szemembe mondja... És ebben az a legrosszabb, hogy tudom magamról, hogy tudok jól viselkedni egy kapcsolatban (tapasztalat), csak az első benyomás hatalmas elvárásait képtelen vagyok megugrani. A random lányokból való barátnőszerzés pedig emiatt rettentő nehéz.


Ott mondjuk még nem tartok, hogy minden mindegy, csak nőnemű legyen (legalább félig), vannak elvárásaim/vágyaim a leendő barátnőmmel szemben, főleg emberi szempontból. Külsőleg a legneccesebb vágyam, hogy legyen magas, az, hogy ne legyen elhízva és tetsszen az arca talán nem annyira vészes.


24/F

2016. okt. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim ***** válasza:
73%

Elég rossz az arcberendezésem, ezért nem tetszem a lányoknak. Nem is akarnak megismerni ez miatt egyáltalán, vagy ha mégis megtörténik, és kiderül, hogy többet szeretnék, elkerülnek, hiába jöttünk ki jól. Járok konditerembe, próbálom a testalkatom jobbá tenni, de a probléma nem ez, úgyhogy ilyen szempontból veszett ügy, inkább csak hobbinak jó. Szerintem sose lesz senkim ez miatt.

23/f

2016. okt. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
39%
Mert valogatos vagyok! Van egy idealom és nehezen engedek belőle. Ez nem tudatos, egyszerűen nem vonzódom más iránt. Próbáltam más, rendes férfiakkal kapcsolatot, de akár milyen jók voltak hozzám, ha nincs vonzalom, csak kínlódás a kapcsolat. :( Szóval próbálkozom es várok, hatha egyszer lesz egy olyan férfi, aki engem akar.
2016. okt. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
Van egy alapbetegségem (illetve állapot), ami miatt nem igazán vagyok sikeres a nők körében, hisz nem egy "ilyet" akarnak maguk mellé... Már semmit sem teszek, beletörődtem a dologba. (34F)
2016. okt. 3. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
62%

szerintem egyszerűen nem vagyok szerethető...


mit teszek a változás érdekében?

innentől semmit. beletörődök, hogy ez van.


19/L

2016. okt. 3. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetnél szerethető?
2016. okt. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!