Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját megítélésetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját megítélésetek szerint ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi, aki rövidebb vagy hosszabb ideje egyedülálló.

Mit gondoltok mi lehet az oka?

Mit tesztek ellene, hogy változzon?


A válaszotok végére légy szíves írjátok oda az életkorotokat és a nemeteket is.


Köszönöm!



2016. okt. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:
Ez a nem vagyok szerethrtő egy marhaság szerintem. Az, hogy valaki nem túl vonzó külsejű még megértem, de ilyet, hogy nem szerethető... Nem is értem.
2016. okt. 3. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

Mert még azt is nehéz elérni, hogy szóba álljon velem valaki, hogy aztán el tudjam, híni randizni.

Persze ha nem randiról van szó tudok beszélgetni bárkivel, de persze kolléganőknél inkább jobb nem próbálkozni. Lassan pedig egy részről kezdek beleunni másrészről kezdek bele őrülni a kényszer tehetetlenségbe, abba, hogy ha fejre állok sem sikerül összehozni egy randit se szinte, ... amik meg összejöttek sem voltak az igaziak, én asszem belementem volna így is de ők válogatósabbak voltak.

Néha már egy előhalottnak érzem magam. Néha már nagyon mardos a fájdalom. Épp ezért, néha már nagyon úgy érezem, hogy hagynom kéne az egészet francba, eddig csak keserűséget okozott a párkeresés.

2016. okt. 3. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
0%

Igazából én 20-25 év közötti lányt keresek, aki szép, csinos és kedves. Persze hűséges is.

Keményen edzek, hogy magabiztos legyek, nagyon sok lánynak tetszeni akarok nekik. 28/F

2016. okt. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok jóképű és gazdag se. Ennyi.


A pofázmányámon változtatni nem tudok, de lottózok, hátha megnyerem az ötöst.

2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
50%
31 évesen még soha nem jött össze barátnő, szóval, mivel nem volt szerencsém, ezért vagyok egyedül. Valószínűleg már túl késő is lenne próbálkozni tovább, hiszen mit is tudnék nyújtani egy nőnek tapasztalat, kocsi és saját lakás nélkül (bár a ház téma 1-2 éven belül talán összejöhet). Mégis... nem nagyon látok rá esélyt, hogy felkeltsem az érdeklődését valakinek, aki még nekem is tetszene, ráadásul alacsony is vagyok, így nem nagyon tudok versenyre kelni a konkurenciával.
2016. okt. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalmam a béka feneke alatt sincs, és nyuszi vagyok. Ha közeledik valaki, a szerencsétlenkedésemmel el is zavarom Rómeót.

20/L

2016. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:

Béna vagyok a csajozásban, valamint Ausztriában élek.

Ez a kettő pont elég hogy egyedül legyek, ja és eléggé konkrét elképzelésem van milyen nő tettszene,így sokan ki is esnek a legelején....


Mit teszek ellene?

Próbálok neten ismerkedni, illetve járok itt kint baráti társaságba hátha összefutok egy szimpatikus lánnyal.

2016. okt. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
Ja 33f lemaradt
2016. okt. 4. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:
Mert jó pár csalódás után teljesen kiábrándultam úgy általában a férfiakból.Bár lehet, hogy csak szimplán nincs szerencsém a szerelemben és mindig kifogom az idiótákat, de a lényeg akkor is az, hogy itt vagyok még viszonylag fiatal, szép nőként, megvan mindenem és mégis egyedül vagyok már sok éve.Ennek az is lehet az egyik oka, hogy fiatalabb koromban hülye voltam, mindig a szívemre hallgattam, a nagy szerelmet vártam, kerestem a társaimban, aminek a látszatát meg is kaptam, amíg érdekük fűződött hozzá, vagy nem találtak mást, tehát az őszinteség,a romantikus hajlam a férfiak gyarlóságával párosítva, egy igazi katasztrófa! Mindebből tanulva rájöttem, hogy a férfiakat két dolog hajtja: vagy az eszük, vagy a farkuk, a kettő között nincs semmi, szívből jövő viszonzást tehát nem várhatok, az csak a regényekben van.Így aztán két lehetőséget látok magam előtt: keresek egy csinos szexpartnert, vagy kötök egy érdekkapcsolatot.Olyat már ritkábban találni, akiben minden kompletten van, persze az lenne az ideális, de bárhogy is lesz, biztosan nem a "nagy szerelmem" lesz az illető. De hát nem sok inspirációt jelent, hogy tulajdonképp muszájból keresek társat, hogy könnyebb legyen az életem és ne legyek egyedül.Így aztán csak keresgélek és keresgélek....De egyikükben sem fog meg már semmi sem.
2016. okt. 4. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, kor, nem lemaradt: 40/N
2016. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!