Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját megítélésetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját megítélésetek szerint ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi, aki rövidebb vagy hosszabb ideje egyedülálló.

Mit gondoltok mi lehet az oka?

Mit tesztek ellene, hogy változzon?


A válaszotok végére légy szíves írjátok oda az életkorotokat és a nemeteket is.


Köszönöm!



2016. okt. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 41/49 anonim ***** válasza:
100%

Sokáig voltam egyedül, már múlt időben, de ezért úgy gondolom válaszolhatok. Ha nem akkor csak görgess tovább nyugodtan.

Okok: csúnya arc, túlsúly, félénk és elég antiszociális vagyok, valamint az ítélőképességem sem valami jó. Olyanoknak is bizalmat szavaztam akiknek nagyon nem kellett volna.

Eleve későn kezdtem ismerkedni intenzívebben, 19 évesen. Azt hittem nekem is majd jön, mint a többi lánynak. Nem így lett, mivel nem nézek ki jól, így nekem kellett tenni érte, nem jött magától. Még akkor lett is kapcsolatom, de 1 éven belül kiderült mindkét esetben, hogy szarul választottam. Később már, 2 év teljes kihagyás után már semmi komolyabb nem alakult ki, csak próbálkozásaim voltak.


Mit tettem ellene, hogy megváltozzon a helyzet?

Először is nem adtam fel a próbálkozást, ez volt a legfontosabb. Ha ez nincs, a mai napig egyedül lennék, ha csak a csodára vártam volna.

Aztán önvizsgálat!!! Ez is nagyon fontos! Magamba néztem, hogy mi az amit én elrontok, mit csinálhatnék máshogy, és ezen igyekeztem változtatni. Ez után másképp álltam hozzá a párkereséshez. 2 hónappal később, 24 éves korom elején sikerült végre magamhoz való társat találni. Azóta össze is házasodtunk:) 30N

2016. okt. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/49 Sunshinedoll ***** válasza:
37%

Mert még olyan férfi nem született a világra, aki elég jó lenne hozzám sorry.

25L

2016. okt. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
84%
#42 Pontosabban olyan férfi nem született még, aki képes lenne téged elviselni :)
2016. okt. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 anonim ***** válasza:
100%

Mert állandóan úton vagyok, 10 év alatt a hetedik országot amortizálom (most németország, de itt is országszerte dolgozok). Állandóan úton vagyok, nomád körülmények ( kocsibAn alva), így esélyem sincs kapcsolatra.

Nár anyagilag nagyon megéri, de ez nem élet..

Két év múlva akarom a féket behúzni


33/f

2016. okt. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/49 anonim ***** válasza:
utolsó: mivel foglalkozol?
2016. okt. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/49 anonim ***** válasza:

Utolsó én lennék a helyedben!

Minden álmom, hogy körbeutazzam a világot, de legalábbis Európát.

2016. okt. 4. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:
28%
Nekem mindegy ki jön csak legyen jó segge, szóvak jó seggű csajok jöhetnek
2016. okt. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim ***** válasza:

#44 vagyok.

Van munka, lehet jönni!

Elsősorban építőipar...

2016. okt. 5. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 Gábor19... ***** válasza:
Nem felelek meg a nők elvárásainak:)
2016. okt. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!