Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A saját megítélésetek szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A saját megítélésetek szerint ti miért vagytok egyedülállók?

Figyelt kérdés

Olyanok válaszára vagyok elsősorban kíváncsi, aki rövidebb vagy hosszabb ideje egyedülálló.

Mit gondoltok mi lehet az oka?

Mit tesztek ellene, hogy változzon?


A válaszotok végére légy szíves írjátok oda az életkorotokat és a nemeteket is.


Köszönöm!



2016. okt. 3. 16:36
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
61%
Mert ronda és alacsony vagyok, illetve mert alig van normális nő, és az a kevés is rég foglalt.
2016. okt. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 anonim ***** válasza:
78%

Mert rossz helyen lakok, de tényleg. Kisváros. Még amilyen társaságom is volt pár éve, azóta szétszéledt mindenki és 1-2 haveromon kívül nem tudok megismerni új embereket, mivel nem tartozunk semmilyen társaságba. Bulizni meg nem is jártam el soha, nem voltam ilyen típus, max. csak egyetemen jártunk el a klubba kéthetente egyet sörözni haverokkal.

Ha végignézem az ismerőseimet, szinte nincs olyan, aki nem a társasága ismerettségi köréből jött össze valakivel. Ráadásul most más problmák is vannak, amik nem segítik egy kapcsolat kialakítását. Nem mentálisra gondolok.

Küllemileg nem vagyok ronda férfi, sőt magas vagyok és sportolok is hetente többször. Bad Karma or anything else? :D Pedig már voltak barátnőim...25-30 közti F

2016. okt. 3. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/49 anonim ***** válasza:
77%
Mert válogatós vagyok és nem vagyok hajlandó kezdeményezni
2016. okt. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
70%
Helyes arcom van, pénzből is bőven akad nálam, magas iskolai végzettséggel rendelkezem, nyugodt, toleráns, laza de ha kell határozott férfi vagyok, mégsem volt még soha rendes párkapcsolatom. Mert csak olyan lánnyal jönnék össze, akihez nagyon vonzódom és a személyisége is komolyabban érdekel. Eddig 3 ilyen lánnyal találkoztam, ők elutasítottak engem.
2016. okt. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
72%

Még soha nem volt senkim, ezt még az elején szeretném leszögezni.

Nagyon nehezen bízom meg az emberekben, és sok türelemre, megértésre lenne hozzám szükség. Ezenkívül nem járok bulizni, szinte sehova nem járok el, maximum barátnővel, de olyankor nyilván nem ismerkedés a cél, hanem a közös szórakozás. Tehát még alkalmam se nagyon adódik. Az utcán, tömegközlekedési eszközökön adódna, mert rendszeresen odaszólnak, hümmögnek vagy hasonló "gyönyörűségek", de olyanokból köszönöm, végképp nem kérek. Egyetemen is lehetne, de a szakomon alig van fiú, szóval az is kilőve. Neten szoktam ismerkedni, de az se sokat segít. Főleg, hogy ugyebár úgy még nehezebb kialakítani a bizalmat. És még nem sikerült olyannak találkoznom akár élőben, akár neten, aki olyan nagy benyomást tett volna rám, és akivel együtt is lehettem volna, mert általában idősebbek vonzanak, tőlük viszont nyilván nem igazán számíthatnék komoly dolgokra.

De hát ez van, talán majd egyszer összejön, ha nem számítok rá.

20/L

2016. okt. 3. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
46%
*olyannal (bocsánat, elírtam)
2016. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 anonim ***** válasza:
87%

Lassan 24 éves vagyok. Független életem van és vannak céljaim. Volt 2 kapcsolatom. Egyik rosszabb volt mint a másik. Mások szerint válogatós vagyok. Ha az válogatás hogy nem leszek csak azért valakivel hogy legyen valakim, akkor igen, válogatós vagyok. Amíg nincs meg ideális partner addig egyedül leszek.


F

2016. okt. 3. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/49 anonim ***** válasza:
26%
Mert alacsony vagyok és genetikailag gyenge testalkatú. 1,5 évig folyamatosan jártam kondizni személyi edzővel, de 7 kiló izom is nagyon nehezen ment fel. Ő is elismerte, hogy ízig-vérig ektomorf alkat vagyok (magyarul férfiatlan). Az a kevés izom is visszafejlődött, miután az egyetemi tanulmányaim miatt kevesebb időm maradt az edzésre. De izom ide vagy oda, a magasságomon úgy sem tudnék változtatni és köztudott, hogy a csajok szemében talán az a legfontosabb paraméter ismerkedés esetén. Szóval próbálok nyitott maradni és reménykedek egy olyan toleráns csajban, akiben nem dolgoznak annyira a hormonok és képes ignorálni a férfiasságot nélkülöző testalkatomat, értékelni a toleranciával/higgadtsággal/intelligenciával táplált személyiségemet.
2016. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:

Mert pattanásos vagyok és duci, és semmi önbizalmam nincs, így észre se vesznek.

Igaz, ezek miatt csak akkor mozdulok ki, ha nagyon muszáj.

2016. okt. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 anonim ***** válasza:
A 18-as kommentemhez elfelejtettem írni: 23/F vagyok.
2016. okt. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!