Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikre számíthatok ismerkedés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre számíthatok ismerkedés során? Fogok kapni visszautasítást átlagos pasiként?

Figyelt kérdés

31éves vagyok és még soha nem ismerkedtem. Nem tudom milyen az ismerkedés.

Eddig egy 8 éves kapcsolat volt az életembe ami barátságból alakult ki tehát klasszikus ismerkedésen még nem estem át.

Egy valamit nagyon el akarok kerülni az a visszautasítást azt lelkileg nem bírnám teljesen összetörnék.


2016. okt. 11. 09:29
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Nem olvastam el a válaszokat csak gyorsan reagálnék a problémádra.

Amíg te és a hozzád hasonló millió pasi retteg a visszautasítástól, ásd el magad. Onnantól kezdve, hogy a visszautasítást nem kudarcként hanem tapasztalatként éled meg, na onnantól lesz esélyed, addig kb nulla.

Komolyan mondom nem értem mi a bajod a sikertelenséggel. Soha életedben nem buktál még meg semmiből, soha nem szidtak még le, soha nem bántott még senki meg, soha nem késted le a buszt? Ez is egy ugyanolyan kudarc mint bármelyik más az életedben, ebből is tanulni kell és továbblépni.

2016. okt. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!