Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kedves introve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kedves introvertált gamer srácot?

Figyelt kérdés
22 éves viszonylag introvertált gamer/animés lány vagyok. Nehezen ismerkedem ,nem vagyok az a bulizós fajta ,ha ki is mozdulok jobban szeretem a teázós/sétálós/mozis programokat. Ettől függetlenül játèkokban ,egyetemen stb. beszélgetek és próbálok ismerkedni srácokkal ,de valahogy sose találkozok olyannal ,aki tènyleg tudna magamért szeretni. Pedig nem érzem azt hogy nagy elvárásaim lennének :nem a külső hanem a belső elsődleges számomra. Csak egy magamhoz hasonló visszahúzódó vagy introvertált kedves és őszinte srácot keresek. De valahogy mindig megjárom ,és a vége az hogy csak kihasználnak és eldobnak. Persze tudom hogy csak ki kell várnom ,és megtalálom ,de már egyre jobban kezdek kétségbe esni,hogy sose találok egy ilyen srácot se. Mit csinálhatok vajon rosszul ?
2016. okt. 11. 23:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
A pajzsmirigybetegseg letezo problema amire gyogyszer KELL szedni. Persze az ilyen konteos arcok ezt nem fogjak fel. Animet meg minden korosztalyban neznek emberek, ahogy sorozatokat, filmeket is.
2016. okt. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
28%

Igen, és mitől működik alul, vagy túl? :)

Autoimmun reakció. Minden esetben az életmódban kell keresni a választ. Tudom hogy rengeteg magyarnak a rák, cukorbetegség, elhízás, vagy épp a pajzsmirigy problémák tök természetesek, ahogy az is hogy van orvosod, aki gyógyszerrel töm, de azért nem kéne ebbe csak így beletörődni, és lehülyézni, aki nem fogadja el, hogy ez természetes. Egyáltalán nem az.

2016. okt. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye.

Az ember jól tud alkalmazkodni. Miért lenne beteg önmagától?

2016. okt. 12. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
#9 Ne haragudj ,én fogalmazhattam rosszul ,de kicsit félreérthetted a helyzetet. Igen szedek gyógyszert a pajzsmirigyemre ,de nem gondolom azt hogy ez megoldja a súlyproblémáimat. Figyelek arra is hogy mit eszek illetve sportolok is. Csak ennek nem egyik napról a másikra lesz eredménye.
2016. okt. 12. 01:13
 15/29 anonim ***** válasza:
100%

Basszus nem azt mondom, hogy természetes,de nincs az az egészséges életmód, ami minden betegségtől megvéd! A természetes állapot az az egészséges állapot. Viszont a betegség sem ritka. És nem minden esetben autoimmun reakció amúgy.


Ha például egy pajzsmirigy túlműködést valaki nem kezel, akkor könnyen belehalhat.

Szóval nagyon jó lenne, ha nem buzdítana senki senkit arra, hogy ne kezeltessen egy egyébként kezelhető betegséget!

2016. okt. 12. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

Meglehet oldani ezt is. Biztos vagyok benne, hogy a normális életmód segíteni fog.

A rákból is meg lehet gyógyulni. Pont ebből ne lehetne?

2016. okt. 12. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy te ilyen nagyon biztos vagy a gyógyszermentes terápiában, de azért én azt mondom, csak szedje mindenki be az ilyen típusú gyógyszereket, amiket felírtak neki, mert a betegségnek olyan következményei lesznek, ami visszafordíthatatlan kezeléshiány miatt.
2016. okt. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Aaaa egy inteoverált gamer/animés lány te szentséges ég micsoda egy kincs. Miket nézel és játszol?
2016. okt. 12. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
18# Játékok terén főleg mmorpg és moba (néha stratègiai és egyéb) műfajban mozgok pl LoL ,HS ,Heroes sorozat( az 5 a favorit ,de 3-tól fölfele az összessel játszottam), Aion, Tera ,Wow ,sims stb. Animék terén konkrét kedvenc műfajom nincs ,bármit megnézek aminek érdekel a története . De csak hogy pár kedvencet említsek :Fate/Stay Night , Boku dake ga inai machi ,Clannad ,Oregairu , Zero no Tsukaima , Bokura wa minna kawaisou ,Boku wa tomodachi ga sukunai , Sword art online stb.
2016. okt. 12. 01:54
 20/29 anonim ***** válasza:
#18 vagyok, szép ha esetleg yugioht is írtál volna azonnal elvennélek feleségül de már a sword art online is meg ér egy misét. Sao ból melyik lány karakterre hasonlítasz legjobban? (v szereted legjobban)
2016. okt. 12. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!