Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kedves introve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kedves introvertált gamer srácot?

Figyelt kérdés
22 éves viszonylag introvertált gamer/animés lány vagyok. Nehezen ismerkedem ,nem vagyok az a bulizós fajta ,ha ki is mozdulok jobban szeretem a teázós/sétálós/mozis programokat. Ettől függetlenül játèkokban ,egyetemen stb. beszélgetek és próbálok ismerkedni srácokkal ,de valahogy sose találkozok olyannal ,aki tènyleg tudna magamért szeretni. Pedig nem érzem azt hogy nagy elvárásaim lennének :nem a külső hanem a belső elsődleges számomra. Csak egy magamhoz hasonló visszahúzódó vagy introvertált kedves és őszinte srácot keresek. De valahogy mindig megjárom ,és a vége az hogy csak kihasználnak és eldobnak. Persze tudom hogy csak ki kell várnom ,és megtalálom ,de már egyre jobban kezdek kétségbe esni,hogy sose találok egy ilyen srácot se. Mit csinálhatok vajon rosszul ?
2016. okt. 11. 23:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Igen, a rákból is meg lehet gyógyulni, KEZELÉSSEL, orvosok segítségével. Mármint igazi orvosokéval, nem homeopátiás sámán kuruzslókéval.
2016. okt. 12. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Attól függ, Kérdező. Ha az online játékokat szereted, akkor igen sok nézeteltérésünk lenne, én ugyanis a kisebb, single player játékokat kedvelem. Sőt, kövezz meg, de DOS-os játékokkal is sokat játszom, szimplán azért, mert anno még tudtak élvezhető, kihívásokkal teli, érdekes játékokat gyártani, nem ötvencsilliomodik Call of Vérpistike meg Battlefield klónok voltak a játékpiacon überbrutál grafikával, hogy minél drágább videókártyát vegyél...
2016. okt. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:

Pl a neten, gyanítom már erre a kérdésre is kaptál millió és egy megkeresést(oszt' még csak nem is látott senki :D ). A kétségbeeséshez még nagyon fiatal vagy.


#22

Nana, az új battlefield messze a legkirályabb a bad company 2 óta(az meg a legkirályabb online kompetitív játék ami valaha készült, vitán felül), alig várom hogy a szuronyomat a sok suttyó arcába szúrhassam üvöltve, a bétában közel 500 embert ütöttem el lóval, hát mi ez, ha nem innováció?! Attól még hogy a 20 évvel ezelőtti emlékek megszépülnek a fejedben van újdonság most is. Sőt, régen sem volt több jó játék, csak a rosszakra már a kutya sem emlékszik.

2016. okt. 12. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Szerettem játszani, de valami megtört bennem és most ha gépezek akkor skyrimot moddolok szarrá, ami a legrosszabb ebben, hogy élvezem. 95% modding, 5% játék. Tuti orvos kéne. Anime iránt annyira nem érdeklődöm.
2016. okt. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
3:56, a régi játékok nem "emlékek", mert mái napig itt figyelnek a gépemen, és bármikor elővehetem őket :) Anno nem volt internet, single player játékok voltak, vagy jobb esetben helyi hálózaton játszható. A Battlefield-nek pont ez az egyik legnagyobb hibája, hogy nincs normális single player hadjárat.
2016. okt. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Egy csapatalapú játéknak az a hibája, hogy egyedül nem lehet játszani. Mit is lehet ilyenkor ugye mondani. Pl autós játékokkal nincs gondod amúgy? Szerintem tök béna, hogy nem lehet kiszállni a kocsiból.
2016. okt. 12. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

Nincs, mert ott lehet egyedül is játszani, pl. Outrun 2006. Ha meg olyan játék kell, ahol ki is tudok szállni a kocsiból, akkor GTA-sorozat. Azzal se játszottam soha neten, a történet sokkal érdekesebb és jobb volt.

Csapat-alapú játékokat is lehetne egyedül. Lásd az 1999-ben készült Quake 3 Arénát. Érdekesmód már 17 éve tudtak kiváló csapatalapú AI-t fejleszteni.

2016. okt. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

#16:

"A rákból is meg lehet gyógyulni. Pont ebből ne lehetne?"

Igen, kemóval, sugárterápiával meg műtéttel ki lehet gyógyulni belőle. Munkatársam most halt bele, pedig ő aztán mintaszerű életmódot folytatott.

Bár igazából nem tudom, miért állok le vitázni egy tudatlan trollal, szemmel láthatóan te az vagy, aki nulla természettudományos tudással akarod osztani az észt arról, amiről lövésed sincs.

Tudod, hány ember gyógyult ki például a rákból orvosi kezelés nélkül?

Nem azt mondom, hogy nulla, mert némi brutálisan alacsony valószínűsége ennek is van, de ez nem tesz ki összesen 10 embert az emberiség eddigi történetében.

2017. szept. 17. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:

#22-#27:

Szerintem ez egy meddő vita. Jtékból is rengeteg fajta van, és nem csak műfaj szerint. Egy multiplayerre kihegyezett játék nem lesz értéktelen f*s attól, hogy igazán cska multiban lehet élvezni. Mint ahogy egy single playerre kihegyezett játék sem lesz attól rossz, mert nincs benne MMO mód. A multiplayernek pont az a lényege, hogy ne a gép ellen játssz, hanem valódi hús-vér játékosok ellen. Én is jobban szeretem, ha egy játéknak van rendes single player módja is, ha másért nem, akkor azért, hogy ne csak ideig-óráig lehessen vele élvezetesen játszani, ameddig épp trendi. De ez az én egyéni véleményem, ettől még nem fogok egy MMO játékot ócsárolni, hogy jaj, milyen rossz, nincs benne single player.

Az autós hasonlat meg kitűnő volt, bár ahogy látom, nem mindenkinek esett le.

Egyébiránt rengeteg régi játék van, amivel játszok. Olyanokkal is, amiket nem is ismertem gyerekkoromban, szóval nem csak arról van szó, hogy emlékek meg nosztalgia. Hanem arról, hogy a grafika nem minden, lehet egy játék szerényebb technikai képességekkel is élvezetes. Emellett természetesen ma is készülnek remek játékok.

2017. szept. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!