Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az egyetemista, csinos, szende kinézetű és egyedülálló csajokról, akik ilyen képeket töltenek fel facebook-ra?

Figyelt kérdés

Rengeteg dekoratív, szép csajnál látom, hogy több ehhez hasonló képeket raknak fel az oldalukra és szinte mindegyikőjük egyedülálló, legalábbis az adatlapjuk szerint: [link]

[link]

[link]

Ezek a képek mit árulnak el az adott lány személyiségéről? Miért töltögetnek fel ilyen képeket? Még azt sem lehet mondani, hogy bunkó, tanulatlan r*****ok, mert kivétel nélkül egyetemisták. Az ilyen lányoknak milyen a párkapcsolati életük és ha olyan szépek/csinosak, akkor miért egyedülállóak? Ezen az oldalon többször olvastam már, hogy 8-9/10-es csajok simán kaphatnak pénzes és jóképű pasit, nekem mégis úgy tűnik, mintha ezek a lányok ideálokat üldöznének, de a vágyaik nem teljesednek be és ebben a formában teregetik ki a személyiségüket a világnak, hogy lássák, ők milyenek, mire vágynak. Ti mit gondoltok erről?



2016. okt. 12. 22:22
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nyers leszek. Ez ált. akkor van, amikor a plázap...kat szendének tartjátok CSAK azért, mert nem rakják ki utcán a mellüket. Attól, hogy vki nem öltözködik úgy, mint egy díszk...a, és mondjuk igényesen sminkel, szóval van rajta sok smink, de nem úgy néz ki, mint a vakolat (és mondjuk natúrabb színekkel dolgozik), meg nem tolja a pofádba a márkás cuccait, attól még lehet felszínes és anyagias. És ez nem annak a függvénye, hogy ki hol tanul vagy hol nem.

Nekem is vannak olyan ismerőseim, akikre mindenki azt hiszi, hogy jaj, de kis takaros, aranyos, átlagos... höhö... napi szinten ki van mázolva kirándulásra is, bizonyos ár alatt nem is vásárol, már kiállásra is tök flegma... aztán a pasijai sorra nyávognak, hogy de tök kedveskének tűnt, akkor miért anyagias? Mert nektek is a top cica kell, de jó bemagyarázni magadnak, hogy jaj, hát nekem nem, mert nem a csöcskidobós minirucissal mentem el...


Aki tényleg szende meg normális, az nem is fog szexképeket felrakni a facebook oldalára meg más emberek áltlas készített BMW-s képeket.

2016. okt. 13. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
#21 Én értem amit mondasz, részben létezik is ez amit írsz. Viszont azok a lányok akik szépek és nem ilyen a kérdésben említett típusok általában évek óta foglaltak vagy megközelíthetetlenek. Egy ilyen lightos r.banc megközelíthetőbb, nincs gusztustalan playmatere vakolva és általában csinosak, ezért van rájuk kereslet. Egy rendes, smink nélküli szép lányt összeszedni a többségnek nem egyszerű vagy lehetetlen.
2016. okt. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
De a sminkmentes, natúr, szuperkedves csaj nem is fog ilyen okádék dolgokat kiposztolni Facebookra, a kérdés meg erről szólt, nem arról, hogy a pasik kire hajtanak rá meg kinél van esélyük. De azt hozzátenném, hogy a környezetemben azt látom, hogy a lájtos ribire is rámondja, hogy takaros, kedveske, átlagos, egyszerű, mert vak, vagy akár tudatosan, akár tudat alatt tudja, hogy ribi, de magának nem akarja bevallani, hogy neki se a kedves szürke egérke kell ám.
2016. okt. 13. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
Hát a szürke kisegér férfiakra sincs túl nagy kereslet.
2016. okt. 13. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Először is azért mert valaki egyetemista attól még nyugodtan gondolhatod azt hogy tanulatlan bunkó :D

Férfi szemmel biztos nem tartanám vonzónak az ilyen nőket. Szerintem ez az "álmodik a nyomor" kategória. Kommunikálni, ismerkedni nem tudnak, magukért semmit nem tesznek de várják hogy a gazdag jóképű intelligens jogász vagy akárki a luxusautójukkal hozza vigye őket.

És az egy dolog hogy erre vágyik, de még a facebookra is felteszi, ez a röhej szerintem.

Persze ez a cél nem elérhetetlen, de ahhoz hogy az úriember akit keresnek nem csak menő, gazdag, hanem értelmes, romantikus stb.. legyen, az ilyen lányok akik ilyen képeket nézegetnek.. hát nekik ez tényleg csak egy álom marad.

2016. okt. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
2odik kép. Mert a szürke 50àrnyalata b...àgra azt hiszik menő. Egyet vernél meg lightosan másnap fogdàn lennél.
2016. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
100%

Az emberek túl hamar ítélnek. Nincs rommá vakolva a csaj feltűnően, akkor már egyből szende és cuki? :D

Én nem vagyok soha kisminkelve, visszajelzések alapján a külsőm olyan átlagos, az első benyomás rólam az, hogy visszahúzódó vagyok, csendes, aranyos, kislányos, stb. Aztá sokan hanyatt-homlok menekülnek, mikor kicsit jobban megismernek, és rájönnek hogy morbid a humorom, imádom a sötét dolgokat, az idő nagy részében valami kecskeáldozós sátánista hörgősmetált hallgatok, ha valakivel már el tudom engedni magam, akkor be nem áll a szám, az ágyban meg idáig csak 1 pasi bírta velem a tempót :D mindig vicces nekem új embereket megismerni, mert tisztában vagyok vele, hogy sokan abból, hogy nincs sminkem, nem festett a hajam, egyszerűen öltözök, és szótlan vagyok, egyből levonják a következtetést, hogy egy szolid tündérke vagyok. Na persze :D

Más meg lehet pénzéhes attól, hogy elsőre nem látni rajta. Akiről meg azt gondolnád, az meg lehet, hogy abszolút nem vágyik más pénzére.

Meg azokat a csajokat se kell zsigerből utálni, akik autós képeket raknak fel, mert szintén sose lehet tudni, hogy miért tette fel. Pl nekem is van fent kép a barátom kocsijáról, de nem azért, mert húúú, PÉÉÉNZ, hanem mert nagyon sok jó emlékünk van azzal a kocsival (azt vezettem életemben először, együtt bütykölgetjük, benne van a közös munkánk, nagyon sok szuper helyre elvitt már minket, meg nagyon jókat szeretkeztünk rajta), így köztünk belsős poén, hogy az a kocsi a kis családunk tagja. :D


Az emberek képesek 1-2 kép vagy találkozás után azt hinni, hogy ismernek valakit. Nem tudom, milyen alapon :D az emberek személyisége ennél komplexebb.

Aki TÉNYLEG pénzéhes, azt sose fogom megérteni, bár el se ítélem, ha talál partnert aki vevő erre, és mindkettőjüknek oké,

2016. nov. 23. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%

* akkor tolják ezerrel. Akinek nem oké, az meg hagyja őket békén, nem egymást keresik, Ennyi.

Nem kell 3 facebookos kép alapján utálkozni...


(véletlenül rányomtam a küldésre előbb)

2016. nov. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
#27-28: Totálisan egyetértek!!!! Én mondjuk pont a fordítottja vagyok egyébként, tehát sminkelek, viszonylag divatosan öltözködöm, stb., erre a legtöbben azt hinnék, hogy egy bulizós, beképzelt, h*lye p*csa vagyok, közben meg a lehető legvisszahúzódóbb a természetem, utálok a figyelem középpontjában lenni, kishitű vagyok, félénk, és rühellek "bulizni", nem is szoktam. Tehát igen, én is folyamatosan tapasztalom ezt az "ítéljünk kapásból külső alapján" hozzáállást, amit egyébként eléggé szánalmasnak és unintelligensnek tartok.
2016. nov. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!