Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok azokról az egyetemista, csinos, szende kinézetű és egyedülálló csajokról, akik ilyen képeket töltenek fel facebook-ra?

Figyelt kérdés

Rengeteg dekoratív, szép csajnál látom, hogy több ehhez hasonló képeket raknak fel az oldalukra és szinte mindegyikőjük egyedülálló, legalábbis az adatlapjuk szerint: [link]

[link]

[link]

Ezek a képek mit árulnak el az adott lány személyiségéről? Miért töltögetnek fel ilyen képeket? Még azt sem lehet mondani, hogy bunkó, tanulatlan r*****ok, mert kivétel nélkül egyetemisták. Az ilyen lányoknak milyen a párkapcsolati életük és ha olyan szépek/csinosak, akkor miért egyedülállóak? Ezen az oldalon többször olvastam már, hogy 8-9/10-es csajok simán kaphatnak pénzes és jóképű pasit, nekem mégis úgy tűnik, mintha ezek a lányok ideálokat üldöznének, de a vágyaik nem teljesednek be és ebben a formában teregetik ki a személyiségüket a világnak, hogy lássák, ők milyenek, mire vágynak. Ti mit gondoltok erről?



2016. okt. 12. 22:22
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:

Ha elég sokan követnek, akkor időnként felkérnek, hogy reklámozz 1-2 terméket (jelenj meg ruhákban, mondj véleményt különböző márkákról, vagy fotózz le egy virágcsokrot, esetleg rakd fel az általunk lefotózott virágcsokrot).


Igaziból nem is tudom, hogy ezek létező profilok-e, vagy csak valaki létrehozott egyet, pénzkereseti céllal. Simán lehet, hogy néhány ilyenbe futottál bele. Nyilván, nem fogják kiposztolni, hogy van pasijuk, mert gondolom, hogy elég sok férfi nézi ezeket a profilokat.

2016. okt. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

#9: Egy szóval nem írta a hozzászóló, hogy az a lány is ilyen képeket rak fel!


Én például hasonló kategória lehetek egy külső szemlélőnek, tehát csinosnak/szépnek tartanak, és hülye sem vagyok, mert államilag finanszírozott képzésen tanulok egyetemen, és mindig jó eredményeket is szerzek. Visszahúzódó vagyok, és elvileg belsőleg sincs velem annyira komoly gond, mégis egyedülálló vagyok. Az mondjuk tény, hogy én nem rakok - és soha nem is raknék - fel ilyen képeket, az 100%. Őket nem tudom, mi vezérli, talán így akarják felhívni magukra a figyelmet, hogy legyen valakijük. Vagy menőnek hiszik ettől magukat. Az mondjuk tény, hogy az egyetemre járás nem feltétlen egyenlő a valós intelligenciával, én is szoktam "érdekes" emberekkel találkozni az egyetemen.

2016. okt. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Szánalmasnak tartom, és kerülöm őket.
2016. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Egyébként nem akarok általánosítani és a komplett egyetemista lány közösséget megbélyegezni, de valahogy fura azt konstatálni, hogy az egyetemista lányok jelentős többsége (hangsúlyozom vannak kivételek) a fentiekhez hasonló a Szürke 50 árnyalatába illő pénz centrikus csendéletet és szolid BDSM jellegű képeket posztolgat, míg a cukrász/bolti eladó/fodrász vagy kórházi ápoló női ismerőseim inkább a férjeikkel/gyermekeikkel vagy közös családi utazásaikkal/élményeikkel kapcsolatos képeiket teszik közé az adatlapjukon.
2016. okt. 12. 23:19
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
kérdező- ezért olyan jó a világ mert mindenféle ember él benne, szerintem jó ez igy, hogy vannak extravagánsabbak is, meg vannak visszafogottabbak is. De szerintem attól még hogy valaki ilyen posztokat tesz ki, attól még lehet nagyon rendes lány is, és aki csendes családi életet él, az nem biztos hogy annyira jóindulatu és makulátlan, lehet egyébként meg gonosz. Tehát nem lehet ebből semmi következtetést levonni, csak annyit vannak akik kicsit vagányabbak, és vannak akik meg nem.
2016. okt. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
29%
Én is megfigyeltem már ezt. Ugyan így egyetemista lányoknál. Bár mondjuk lehet másikak is csinálják, de én főleg egyetemistákat ismerek. Mit mondjak, sokminden közül amit én látok tőlük, mint korunk fiatal nőitől, ezt már csak a kevésbé kiábránditó dolgok közé sorolom. Yorkshire terrieri szint. De nem sokkal különbek azok akik nem raknak ki ilyet, ezeknél legalább látod, hogy mire számíthatsz rögtön ahogy megnézet a Facebookját. Én nagyon kiábrándultam a nőkből, bár ez lehet csak az én hibám, mert nem azt várom ami reális lehet. Mintha a mekiben várnám, hogy pörköltet adjanak. Mások elvannak közöttük, dúskálnak a nőkben, bár nem tudom, hogy hogy. Valószínűleg más az értékrendjük, mást várnak el mint én. Bûzi nem tudok enni, nem így születtem, hetero beállítottságomat meg nem tudom gyakorolni, mert nem adottak a lehetőségek az én játékstílusomhoz. Erről a luxus(kép)mutatásról megvan a saját véleményem, de inkább megtartom.
2016. okt. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
10%

Sajnos nagyon tipikus, anyagias nők, pénzes pasit várnak.

Hát, várhatják őket még egy darabig :D ilyen felfogással garantálom, hogy a sportkocsis helyimenőcsávókon kívül senkinek nem fognak kelleni. És nekik is csak 2-3 dugásra.

2016. okt. 13. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Abban a bilincselős dologban nem látok semmi rosszat. Ez egy kép. Nem feltétlenül a valóságot tükrözi. Egy beállított kép.
2016. okt. 13. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Menjenek kukoricát címerezni, meg kasszázni a teszkóba és dolgozzanak csak meg ők is a pénzért és a tanulás áráért, ahogy én csináltam 10 éve!
2016. okt. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

"Még azt sem lehet mondani, hogy bunkó, tanulatlan r*****ok, mert kivétel nélkül egyetemisták."

:DDDDD Kis naiv. Láttál te már átlag egyetemista csajt? :DD

2016. okt. 13. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!